Odrážadlo Xbike z Lídla

veronka
26. mar 2012

Už máme aj my doma toto odrážadlo, je úplne super, malému sa veľmi páči, vozí sa sám, vôbec nikto ho nesmie držať, a keď spadne, tak zase rýchlo vstane a ide ďalej.
Maminy, ktoré váhate, či ho kúpiť alebo nie, alebo ak potrebujete v niečom poradiť, alebo zmerať, tak kľudne sem píšte, rada pomôžem a myslím, že aj iné maminy, ktoré ho majú, tak sem tiež rady prispejú svojimi skúsenosťami. Príjemné jazdenie bez úrazov 😉

denisocka
26. apr 2012

@sunnysummer veruze nevidela . neviem co povedat , zuzana musi nadavat jak pes. ale tak,stava sa ,nič nieje najlepšie ,ani fb ani xbike ... su to len veci,ktore sluzia na pouzivanie a pouzivaním sa opotrebuju . nebudem sa tu zapajat do obhajovania fb alebo kydania na ine, niesom zato platena. ja som s FB spokojna,odporučam ho a na toto co sa stalo sjuzi snad platí zaruka 😉

dado78
15. máj 2012

nema niekto to odrazadlo pokazene alebo rozbyte?kupil by som nan riadidla(korman)alebo keby niekto vedel poradit kde by som to zohnal.Kontakt: dado78@zoznam.sk

fiona8
15. máj 2012

my máme z Lidla a tiež sme spokojní...malý jazdí ako šarkan 😉

dagmarvan
19. máj 2012

my mame chico red bulet lebo na ten z lidlu som nenatrafila,a mozem povedat ze som spokojna, naozaj nie kazdy ma na first bike a myslim ze to spravi tu istu sluzbu ,moja 2 rocna dcera na nom vedela jazdit po2dnoch a myslim ze tak po roku prejdeme bez problemov na bicykel a o to ide 😀

wiwiane
27. nov 2012

@wenka
@silvuskaa

jak vypadají ty kolečka ? opravdu se do nich zabodávají kamínky?

silvuskaa
27. nov 2012

@wiwiane ma tam par zabodnutych par kamienkov ale nejako mi to prestalo vadit, svoj ucel plni a maly ho zboznuje 🙂

wenka
27. nov 2012

@wiwiane presne ako píše silvuskaa - je tam pár kamienkov, ale nevadí to. Určite by som ho kúpila znova 🙂

wiwiane
28. nov 2012

@wenka
@silvuskaa
holky moc vám děkuji za rychlé reakce 😵

silvuskaa
28. nov 2012

@wiwiane za malicko 😉

slob
14. dec 2012

Ahojte,
videl som že majú teraz to odrážadlo v lídli a premýšľam o kúpe ako som čítal tak za tie peniaze to bude dobrá kúpa.Môj sin má 2,5 roka tak to bude asi ok čiže pôjdem do toho.

wew
1. jan 2013

@sunnysummer -- kde si kúpila stider bike? ja velmi nad ním rozmýšlam, aleob ešte nad yedoo too too.. kočky vravai aby som nedala tolko penazí za takéto že stači kpiť z hypernovy za 25E a to je to isté. porad

sunnysummer
1. jan 2013

@wew ahoj, odtialto http://www.superodrazadlo.sk/produkty/?pageNo=1& ale pozeram, ze uz maju nejaky novy typ. my mame ten predosly, tento citam, ze je este lahsi. je tu na konovi aj tema o strider bike, pozri, mozno niekto predava. ja by som sa ho nebala kupit aj jazdeny, na tom sa nema co znicit.

wew
1. jan 2013

@sunnysummer nikde som nevidela že by predávala použitý.. :/

sunnysummer
1. jan 2013
alexis13
16. jan 2013

dnes som kupila xbike maju ho teraz v niektorích lidlach za 40 euro....a som spokojna, na živo a zložený vyzera ooomnoh lepšie..uvidime ako sa nam s nim bude jazdit....a kolieska su pogumovane ako na kočíkoch takže žiadna umelinka 🙂

sjuz
19. jan 2013

Baby mala na nom jazdi uz vyse roka a aj po kamienkoch a roznom terene. Zboznuje ho, ma sice aj dievcensky bicykel, ale o ten nema zaujem. Na tomto jazdi ako blesk 🙂

snurka
18. apr 2013

a nepredava ho niektora ???? ja by som mala zaujem o jeden :D

mima22
19. apr 2013

X bike z Lidla nepredavate niekto nahodou???kupila by som

mirca
17. jún 2013

ak by niekto predaval, mala by som zaujem 😉

macka012345
28. aug 2013

a kde hi kupim emozem ho zohnat

sonia2010
31. okt 2013

baby, mne sa podarilo ho kúpiť pred štyrmi dňami v lidli za 19,98e 🙂 veľmi sa teším. bola som potom ešte kupovať aj sestre a jednej mamine odtiaľto. vzala som posledné...

macka012345
9. mar 2014

NEVIETEKDE BY SME HO ZOHNALI

matuska6
28. mar 2014

Ahojte, mame na predaj takéto modré odrazadlo, my sme ho kúpili ešte za cca 50€ ☹ , ale je perfektne.... V super stave.

badulienka
1. apr 2014

aj my mame na predaj modre, v super stave za 25€ ponukame, aj nafotime ked ho zbehneme do pivnice vziat🙂

adriankabalaz
30. apr 2014

@matuska6
@badulienka ahojte.neviem ci este mate napredaj,ak ano prosim ozvite.dakujem

badulienka
1. máj 2014

@adriankabalaz uz sme predali.....

matuska6
1. máj 2014

@adriankabalaz ahoj, nemám už to odrazadlo 😒 už sme ho predali....

nika12010
6. máj 2014

Kupim odrazadlo z lidlu 🙂

epelino
11. máj 2014

Ahojte, aj ja kupim odrazadlo z Lidla, najlepsie okolie TN, NM alebo PU dakujem.