Odrážadlo Ybike

matejko0780
26. jan 2012

ahoje, maminy mate niekto doma odražadlo y bike, je ozaj take super, ako sa o nom píše? Ozaj je vhodne pre detičky ktoré maju 2-4 roky? Chcela by som ho kupit malemu na meniny, a neviem či by to nebola ďalšia zbytočnosť....alebo ake odražadlo odporúčate pre 2 ročného chlapca....?????

kaja73
26. jan 2012

@matejko0780 jednoznacne bicyklove dvojkolesove odrazadlo-my mame Strider a max. spokojnost-maly na nom fici od 20m ako diablik a od 22m sa už aj spusta z kopcov-drzi super rovnovahu aj so zdvihnutymi nohami. 😉 Aj teraz v zime na nom beha po vonku.

kaja73
26. jan 2012
matejko0780
autor
28. jan 2012

ďakujem za tip, je super, len cena je dosť vysoká oproti ybiku, snaď je ten strider lepší teda myslím že či dieťatko viac baví, ale to je asi individuálne.... 🙂

kaja73
28. jan 2012

@matejko0780 Hlavne vydrzi aj do 6 rokov -dokonca v Amerike na nom jazdia aj pubisi-maju vymenene kolesa za nafukovacie - a ide sa 😉
Mojho to bude isto bavit aj ked bude ficat už na bicykli-inak rovnovahu už drzi od 20m-to sa na Ybiku nenauci-strider imituje ozajstny bicyk a dieta sa bez namahy rodica nauci bicyklovat.
za st.synom som sa riadne nabehala,ked sa ucil bicyklovat ,tento to zvladol už sam a bezo na a to v 20m

matejko0780
autor
28. jan 2012

kde ste ho kupovali? ja som ho našla za 99 eur, neviem či sa da niekde kupiť za lepšiu cenu.... 😉

kaja73
28. jan 2012

@matejko0780 Tu na nete som nasla kontakt a zavolala telefonicky -do 4 dni bolo doma.
Ale stalo tych 99 euro.
tento rok chceme dokupit tu noznu brzdu a vysiu sedlovku-maly je vysoky-tak aby mu to dlho vydrzalo-on bez neho ani von nejde-a to ani teraz v zime

matejko0780
autor
29. jan 2012

kaja73 tak to potom stálo za tie penieze, ked ho ma tak oblubený....len ja sa bojim aby nestal kdesi v kute, na motorke plastovej tiež beha hore dole...o cca 17 18 mesiaca, len teraz ked je zima tak len po byte, sem tam sme boli vonku aj s motorkou...inak pozerala som videa na youtube ten strider je fakt dobrý...a ešte dotaz neuchodí vám na tom strideri, stíhate za ním?

kaja73
29. jan 2012

@matejko0780 Ja si rada zabeham 🙂 😀 -on je už ozaj rychly.
Inak vnutri mame tiez plasovu motorku-enduro-s tou zacal jazdit a dodnes ju miluje-ale uz len vo vnutri-vonku sa s nou už nudi,tam chce byt rychly ako blesk. 🙂
Na jar uz planujem aj ja sadnut na bicykel a tak snim jazdit-on vydrži aj 2 hodiny lietat na nom-teda v septembri a hlavne oktobri tolko jazdil na nom-teraz mu to už nedovolim,aby neochorel.
dieta hlavne netreba k nicomu nutit-my sme stridera nosili von od maleho 18m-dovtedy len po byte na nom pomalicky chodil-a jeho jazda vonku trvala 5 minut a zvysok som bicyk nosila ja-postupne pocas dvoch mesiacov sa to uplne otocilo a od 20m nie je pre neho nic lepsie. 😉

matejko0780
autor
11. feb 2012

@kaja73 takže včera sme malému kúpili nakoniec zelený strider...malému sa zatial páči, no uvidime, zatial sa sním zoznamuje 😝 keby bol väčší, vozím sa na ňom ja 😀 😀 😀 😀 ďakujeme za rady 🙂

mimka29
3. okt 2012

Ahojte

@kaja73
@matejko0780 chcela by som malej dcérke kúpiť tiež odrážadlo strieder teraz k Vianociam a keď som ho chcela objednať, tak som si všimla, že sú dve označenia strider ST2 a strieder ST3, neviete aký je v nich rozdiel?? Teda ten ST2 je lacnejší o 20,- eur, ale inak neviem. Ďakujem

matejko0780
autor
3. okt 2012

ahoj, ja som kupila to odražadlo ešte na jar za plnu sumu čiže ST2 ta ST3 je novinka...kuk tuto stranku, je tam par rozdielov medzi nimi http://www.superodrazadlo.sk/produkty/ na boku je aj st2 aj ST3 ....inak ja som velmi spokojna, teda malý 🙂 Akurat sa chystame na ňom von... 🙂

matejko0780
autor
3. okt 2012

@mimka29 ahoj, ja som kupila to odražadlo ešte na jar za plnu sumu čiže ST2 ta ST3 je novinka...kuk tuto stranku, je tam par rozdielov medzi nimi http://www.superodrazadlo.sk/produkty/ na boku je aj st2 aj ST3 ....inak ja som velmi spokojna, teda malý 🙂 Akurat sa chystame na ňom von... 🙂

mimka29
3. okt 2012

@matejko0780 ďakujem, pozrela som si to, je tam zopár rozdielov, tak sa ešte rozhodnem. Neviem, či sa budem z neho tešiť viacej ja, alebo malá 😀

mat_ka
4. okt 2012

to sa mi paci 🙂 otazka ohladom Ybiku a cele sa to tu zvrhlo na debatu o Strideri.
aj my milujeme strider !

Bez diskusie najlepsi darcek co sme kedy malym dali !

https://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Stride...