ABC Design Salsa 4

ritalein
3. aug 2020

Ahojte, tie co mate kocik ABC design salsa 4, aj vy mate hlboku vanicku tak sikmejsie, ze ma babo hlavku nizsie ako nozky, ci to je len moj kocik taky?

evulienkaeko
3. aug 2020

@ritalein ja som mala tento kocik tiez, tiez som to mala zacala som maleho davat trochu blizsie k sebe a potom to bolo rovnejsie, teda nemal hlavu az pri konci vanicky neviem ci som to spravne vysvetlila

merared
3. sep 2020

Ahoj, my to iste. Dnes sme boli prvy krat vonku a vsimli sme si to. Malej asi budeme musiet nieco davat pod hlavicku. Ale celkovo, ta vanicka tam cela nejak lieta

marrilyn
4. sep 2020

Rovnaky problem sme mali aj my s vanickou, az ked sme ju spratavali a vytiahli sportiak, tak nas napadlo, ze tie adaptery na vanicke sme mozno nasadili naopak, ale neskusali sme to uz, kedze uz isla do krabice..

merared
4. sep 2020

@marrilyn My sme to skusali vymenit, ale nie je to v tom. My ho nemame novy ale z druhej ruky, tak sme mysleli, ze je to uz take vyhrkane. Ved hento kocar nemoze robit

ritalein
autor
4. sep 2020

@merared skusim to aj ja zajtra vymenit,resp. pozriet, ci sa to da, ale ked som vanicku otocila naopak, tak uz nebol taky sklon, uz to bolo v pohode. Vanicka je ozaj ako vyhrkana (ja som kupovala novy) ale mne to vyhovuje, kedze syncek sa rad kolise 😀

marrilyn
5. sep 2020

@ritalein to bola dalsia vec, co mi na vanicke vadila, ze tam lietala, akoby to bolo uvolnene uz po neviem kolkych detoch a pritom novy.. Zopar veci ma na tom kociku este iritovalo, ale tak uz to s nim doklepneme 😀 urcite by som ho uz ale druhykrat nekupila

merared
5. sep 2020

Kupili sme upinacie popruhy, zahakneme vanicku niekde o spodok, aby ju tahalo dolu, kaslat na estetiku🤭, dnes vyskusame, dufam ze pomoze.

ritalein
autor
5. sep 2020

@merared zaujimave, to by mi vobec nenapadlo. Ja som vymenila tie adaptery a sa mi zda, ze je to trosku lepsie, len syncek je uz dlhy, takze hlavku ma uplne vzadu a tym padom je vanicka zase do sikma 🤦‍♀️😀 a
@marrilyn tiez to uz nejak s vanickou dobojujem, ked sa ochladi, vymenim za sportovu cast, aj ked som myslela, ze min. do polroka bude vo vanicke, ale uz teraz je tam ltt a to ma 4,5mes.🙈

merared
5. sep 2020

Takto. A super, funguje to🥳😄

ritalein
autor
5. sep 2020

@merared ale ze aka vychytavka 😀👍👍👍