Kočík ABC Design Salsa 4 Air Nature alebo Bebetto

bohunka8
4. dec 2021

Ahojte mamičky, prosím vás viete mi poradiť ohľadom kočíkov abc design salsa 4 air nature alebo Bebetto pascal/flavio? ABC je oproti ostatným kočíkom drahší,ale zas nemecký výrobok. Chceme hlavne kočík s dobrými kolesami aj do terénu. Potešia všetky pre aj proti 🧐Ďakujem🙏😊

berenika39
4. dec 2021

Možná najdeš hodnocení a recenze v Centru recenzí?
https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/

zojanka
4. dec 2021

@bohunka8 mám salsu a je skvelá. Veľké kolesá a dobre pruží.

riamia91
4. dec 2021

ABC pouzivame uz rok a pol a je top. Hlavne nevrzga a prejde vsade mozne, taky maly tank.

bohunka8
autor
6. dec 2021

@berenika39 ďakujem pozerala som ešte predtým,ako som napísala len k vybraným typom sú tak dve a nič viac🤷‍♀️ Ale ďakujem❤️

bohunka8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bohunka8
autor
6. dec 2021

@riamia91 @zojanka ďakujem krásne baby,jedna otázočka na vás ešte, keď som pozerala videjká na internete tak vanička sa mi zdala taká labilnejšia(alebo ako to nazvať) ,že sa tak kývala je to v pohode? 😊😊

riamia91
6. dec 2021

@bohunka8 mne sa nekyve 🤷‍♀️. Ale pocula som o tom.

zojanka
6. dec 2021

@bohunka8 No keď ju chytím a ponamykujem s ňou tak áno, má to vôľu ale nieje to žiadna tragédia že by to niečomu vadilo, nelieta tam tá vanička. Pri jazde, keď ideš s dieťaťom v kočíku sa nič nekýve, max keď sa skladá strieška napríklad tak trošku ale to je na všetkých kočíkoch. Tie vaničky tam niesú privarené.

dzejsik
7. dec 2021

@bohunka8 mám Salsu vo farbe Nature - je krásna a super sa s ňou jazdí ... vanička je tak robená naschvál vrámci pruženia (upozorňovala ma na to aj predávajúca) - za mňa oproti prvému hlbokému pri staršom synovi dobré riešenie, lebo bábo menej trasie, plus dá sa jemne kolísať, keď stojíš s kočíkom ... športová časť už drží riadne pevne

bohunka8
autor
7. dec 2021

@dzejsik @zojanka ďakujem baby,ste úplne skvelé❤️ Veľmi ste mi pomohli🙏 Tá farba nature ma neskutočne očarila. Budúci týždeň ideme do obchodu,tak ešte vyskúšame a môžeme objednávať😍🥰

zojanka
7. dec 2021

@bohunka8 ak to pomoze tak to "perovanie" sa rozjazdi tak po dvoch tyzdnoch kocikovania, ak by sa ti zdalo ze malo pruzi 🙂 ja som sa trosku bala ked bol novy a potom uz super

bohunka8
autor
7. dec 2021

@zojanka super, ja už som viacmenej rozhodnutá,ste mi ozaj poradili,len som si chcela ešte nejaké veci ujasniť ❤️ Ďakujem ešte raz🥰

vsetkopredietatko
8. dec 2021

Ja mam v profile hodnotenie Salsy air, kludne si precitaj 🙂
V skratke 10/10=top kocik