ABC Design Salsa 4 verzus ABC Design Viper 4 2017

veverka5889
16. jún 2022

Prosím jaky je v nich rozdil? A ktery by jste si radeji koupili. Chci aby byl prostorny hlavne teda sportovni cast. Stokke trailz nebo jane crosswalk jsou velmi maličké. Děkuji.

eerikusik
16. jún 2022

@veverka5889 ja mám ABC design salsa 4 a nemenila by som. Oproti Viper 4 je podstatne väčší, hlavne dlhší. Dcéra je decembrova a veľmi rýchlo rástla do výšky,keby som mala menší kočík, už v apríli potrebujem nový 🤣.Momentálne používame aj športovú časť (dcéra má 90 CM a s prehľadom do neho vojde)

xromix
16. jún 2022

@veverka5889 Ak si dobre pamätám, tak brzda na salse je na boku a Viper ju ma na stred, čiže o ňu môžeš potencionálne zakopavat a myslím že bol aj o kúsok ťažší. Mame salsu, spokojnosť.

karolin99
16. jún 2022

Urocte salsa !! Cuper ma hrozne maly košík oproti salse. Vopchala tak cely svoj život. Až som sa niekedy čudovala čo všetko sa tam zmestí.

mery234
16. jún 2022

@veverka5889 určite salsa! Ľahučký a priestranný, veľká vanička aj športová časť. Max spokojnosť

dzejsik
17. jún 2022

@veverka5889 Viper je ťažký, navyše Salsa má od ročníka 2022 super odvetrávanú vaničku aj s výhľadovým okienkom pre bábo

vsetkopredietatko
20. jún 2022

Viper je ťažsí o niečo, ale lavne má iný systém konštrukcie. Salsa má konštrukciu v tvare "Y" a skladá sa inak ako na Viper.
Salsa - "zlomíte"
Viper - "položíte" na kolieska.
Z pohľadu priestoru Viper ho zaberie viac, je menej praktický pri každodennom nakladaní do auta.
Zároveň Viper nie je odpružený, teda je tvrdý. Čo sa týka porovnania vaničiek sú úplne rovnaké a športové časti tiež.
Odporúčam video

https://www.youtube.com/watch?v=IVWKy6ZAIEA