Aké máte skúsenosti s kočíkom Coletto Dante?

luluu66
8. jan 2013

Zvažujem kúpu tohto kočiarika, ale nikde som naň nenašla recenzie a názory, tak skúste poradiť...

zuzanale
9. jan 2013

@luluu66 to je zrejme novinka tak len nájsť a obzrieť v obchode a ak lacnejší nájdeš na nete tak objednať ja ho síce nemám lebo už mám velké deti ale minule som ho videla u nás v meste jednej maminke a som pozerala že čo to za novinku zaujal ma lebo vyzeral ako ten čo sme mali ale lepšie my sme mali colleto austin 4 s ktorým som bola max spokojná ale keď porovnám tak tento tento je lepší má tú istú konštrukciu ale nastaviteľnú rúčku športová časť nastaviteľná do lahu čo sme my nemali som mohla dieťa len preklopiť aj nánožník na vaničke sa dá pekne vyhnúť aj šiltík má takže ochrana pred vetrom aaa blatníky ma pobavili 😅 😀 akurát neviem ako tento náš bol cez zadnú nápravu dosť široký takže pozor na to u svokrovcov sme napr do výťahu nevošli takže buď zložiť koleso jedno alebo poskladať kočiar doma v pohode máme velký výťah ... a aj aké máš auto záleží lebo skladal sa lahúčko len tiež občas muselo koleso dole 😅

luluu66
autor
9. jan 2013

@zuzanale dakujem aspon za takyto nazor, ozaj je to novinka, a nejak v mojom okoli ani v obchodoch nie je... :( tak neviem neviem... som myslela, ze ho uz niekto ma...

zuzanale
9. jan 2013

@luluu66 veď ak sa ti ešte dá cestovať tak od vás do polska nieje až tak ďaleko tam ho isto budu mať skús nejaké pl stránky pohladať a zistiť 😉 a možno s ním rovno prídeš domov 😀

luluu66
autor
9. jan 2013

@zuzanale nejak to budem musiet poriesit a mozno ja neskor niekomu pomozem s nazorom 🙂

jaanik
23. feb 2013

prave dnes sme ho kupili, postrehy, pripomienky zacnem pisat od maja, ked zacneme drobca kocikovat... 🙂

stanislava484
9. mar 2013

Aj ja zvažujem nad kúpou tejto značky kočíka, veľmi sa mi páči len som ho na živo nevidela. Jaanik prosím Vás konštrukciou je pevný? Ďakujem 🙂

mulen
2. apr 2013

Byla jsem se na něj podívat v obchodě a ve skutečnosti vypadá ještě líp než na obrázku.

dadkad
4. apr 2013

Ahojte ja som tento kocik videla v obchode maju ho v bezovej a tej bordovej ci akej Kocik je naozaj pekny Kolesa su podla mna dobre t.j. nafukovacie a nie najhrubsie, nakupny kosik je dost velky , lahko sa ovlada Vanicka je akurat a neda sa polohovat, sportova cast je taka ukurat ale nanoznik je dlhy a neda sa polohovat az do lahu tak ako to pise na nete No celkovo urobil na mna dobry dojem a tiez uvazujem nad kupou len farby sa mi nepacia Cakam chlapceka a neviem sa rozhodnut ci sivy alebo modry 😒

mistrall
11. apr 2013

@jaanik ahoj, prosim ta viem ze nemas odskusany kocik este ale da sa sportova cast polohovat az do uplneho lahu?? dakujeeem 🙂

jaanik
11. apr 2013

@stanislava484 ospravedlnujem sa za neodpisovanie, nevsimla som si, ze si mi pisala... myslim, ze konstrukcia je pevna, avsak uvidime ked ho budeme pouzivat dennodenne, doteraz odpociva vedla v izbe..

jaanik
11. apr 2013

@dadkad aj my cakame chlapceka a volili sme sivu farbu, ale my sme strasne zatazeny na sivu farbu 🙂

jaanik
11. apr 2013

@mistrall ahoj, do uplneho lahu sa neda dat, ale ten uhol sklonu je minimalny

terezka1947
11. apr 2013

@luluu66 ja mam Coletto...ale Giovanni,ale som maximalne spokojna s touto znackou,neviem aky dzajn ma Dante,ale tato znacka je super...aspon podla mna 😉

dadkad
12. apr 2013

@jaanik a je ta farba pekna? skoda ze nie je tmavsia alebo aspon nanoznik mohli dat ciernej farby 🙂

jaanik
12. apr 2013

@dadkad velmi pekna je ta siva...taka nenapadna... mam pocit, ze je tmavsia o trosku ako na obrazku... videla si tu farbu nazivo?

dadkad
13. apr 2013

@jaanik nie nevidela ale usudzujem ju ze je svetla lebo na fotkach co su inej farby a videla som ich nazivo su identicke tak len preto No dost premyslam aj tak nad sivou Mohla by si tu dat nazivo fotky? dik

jaanik
13. apr 2013

@dadkad zajtra za denneho svetla odfotim... ak by som zabudla, prosim pripomen sa mi 🙂

jaanik
14. apr 2013

@dadkad tak takto vyzera sivy

dadkad
14. apr 2013

@jaanik vau pekna farba Dakujem uz mam v tom jasnejsie 🙂 Pekny kocik uz aby som ho mala doma 😉

jaanik
14. apr 2013

@dadkad veru, velmi pekna... a neni zac 🙂 pre aku farbu ste sa teda rozhodli?

dadkad
15. apr 2013

@jaanik pre tu sivu jednoznacne dik este raz pekny den

mulen
27. jún 2013

@jaanik Chci se zeptat, jestli už s kočárkem jezdíte a jak jse spokojení.

jaanik
27. jún 2013

@mulen ano, uz vyse mesiaca testujem 🙂 kocik je dobry, ale nema tie pruzinky v podvozku pri kolieskach, cize kocik sa neda hojdat, co mi celkom chyba ☹ som si to akosi pri kupe nevšimla ☹ a vo vanicke nie je moznost polohovania, co pri babatku s refluxom moze velmi chybat, nas nastastie reflux netrapi... inak som s kocikom spokojna, zatial som si viac veci co mi vadia a chybaju nevsimla...

mulen
28. jún 2013

Díky moc. O tom polohování vím, byla jsem na to upozorněna v obchodě. Asi ho přesto koupím. Mám pocit, že každému kočárku něco chybí 🙂 už mi z toho jde hlava kolem. Ještě jednou děkuji. Mějte se hezky a ať vám miminko pěkně roste

e_z
9. júl 2013

O kočíky Coletto sa dočítate už aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/kociky-coletto/
A keď už v ňom vozíš, tak šup do Wiki a napísať pre ostatné maminy ako si s ním spokojná.

sonyap111
22. aug 2013

Ahojte,

v utorok som si kúpila kočík Coletto Dante.

čakám chlapčeka ale aj tak som neodolala krásnej purpurovej farbe.
Myslím že je to jedno.

je naozaj krásny a neviem sa naň vynadívať.
ak niekto o ňom rozmýšľate tak už nepremýšľajte a kúpte si ho.
naozaj nemá chybu.
ľahká manipulácia je jeho najväčšou výhodou.

si31si
3. dec 2013

@jaanik ahoj ako si spokojná s kočíkom? je aj odpružený?

jaanik
3. dec 2013

@si31si ahoj, napisem Ti ip ;)

dadulkas
27. mar 2014

@jaanik ahoj to by aj mna zaujimalo ci je odpruzeny,lebo hladam nieco do terenu

jaanik
27. mar 2014

@dadulkas ahoj odpruzeny nie je, do terenu vhodny podla mna a mojich skusenosti moc nie je... takze za mna do terenu nie...