Akej značky máte kočík?

kamylka
2. apr 2012

Mamicky akej znacky mate detsky kocik ste s nim spokojna, pre? ak nie preco? Cena?
Poradte, dakujem

barboraj
2. apr 2012

ja mam momentálne jane slalom pro- výhodu sú užasne nafukovacie kolesa vďaka, ktorým kočík nehrkoce a bez problémov sa ovláda aj jednou rukou, športová časť je užastne veľká a pohodlná, takže sa v nej vyspí aj väčšie dieťa. Jedinou nevýhodu je veľkosť kočíka - treba mať väčšie auto. Predtým som mala Chipollino Omnia 4- výhodu bola skladnosť a polohovanie do úplneho ľahu - veď to aj bol taký golfáč, nevýhoda - tvrdšie sedenie a nedali sa polohovať nožičky - čo ale na druhej strane nie každej mamičke vadí, lebo sú detičky čo v kočíku nespávajú. Prvý kočík čo som mala bol CAM X6 - výhodou bola super veľká vanička a v celku prijateľná aj športová časť a nevýhodu boli umelé kolieska, ktoré zvyknú neskôr hrkať - ja som ho našťastie predala ešte pred tým než sa zničili. Teraz mi tečú slinky nad BABY JOGER CITY ELIT. Má geniálne skladanie, obrovskú striešku a polohovatelne nožičky. Ale tiež uvažujem aj nad BABY JOGER CITY MINI GT ale ten by mal prisť na trh ževraj apríl-máj. tak uvidím podla ceny len tam sa nedajú polohovať nožičky tak neviem. Len oproti Elitu je menší a ľahší tak preto váham.

ivett1
2. apr 2012

@kamylka ahoj, ped založením diskusie, alebo otázky si daj do vyhľadávania, či tu už nie je taká téma, ktorá ťa zaujíma, lebo v prípade duplicity, sa téma "zamyká"...t.j. už sa do nej nedá prispievať...
a téma o kočíkoch tu už učite je, pozri napr. sem, či tu nenájdeš odpoveď na tvoje otázky😉
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/vsetko-o-kocikoch-pridajte-svoje-tipy-a-nazory/
alebo sa tam priamo spýtaj...🙂

miminika
3. apr 2012

ahoj ja som mala Chicco trio enjoy a bola som sním maximálne spokojná cena bola v roku 2007 18tis Sk čo bolo dosť na tú dobu.Super nepremokavá látka-odskúšané,sedačka využitá ako hojdačka aj stolička na kŕmenie ,vanička polohovateľná a vzdušná šport tiež polohovateľný.Maximálna spokojnosť na 100%. Využila som ho síce len rok aj pri jednom aj druhom dieťati keďže chodili potom samé ale keby som mala tretie dieťa ešte si ho raz kúpim určite.Teraz ho predávam na koníku mám tam veľa fotiek o ňom aj popis pozri si ho