Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako dopraviť kočík z bazaru z Anglicka na Slovensko?

petrahankova
8. apr 2016

Prosím chcela by som použitý kočík z Anglicka,len sa pon neviem dostať.Je tu niekto kto sa tým zaoberá?Dakujem

macka84
8. apr 2016

Ahoj. Mozno poradim... Na SK existuju prepravne spolocnosti. Nieco na sposob kuriera. Z SK do Angl. a spat. Skus si dat do google UK transpot. Zavolaj a zisti si, ci ss to da. Kocik si vyplat prevodom s oni ti ho dorucia.

petrahankova
autor
8. apr 2016

@macka84 len ja som motovidlo,radšej by som sa na niekoho spolahla a zaplatila mu za to,len nech je to isté

macka84
8. apr 2016

No neviem, ci najdes takeho dobraka. Vela stastia. Skor by som isla cestou prepravnych spolocnosti.

petrahankova
autor
8. apr 2016

ja viem,že to niektoré maminky robia,privyrábajú si tak,ale neviem teraz nájsť niktorú

buba1993
8. apr 2016

Ahoj ozvi sa mi, možno by som ti vedela pomôcť aj keď nič nesľubujem...

katka0123
8. apr 2016

Neboj sa. Ja som cez taku spolocnost dorucila z uk na slovensko kocik co som vydrazila na ebay aj detsky bicykel. Len pri kociku rataj postovne okolo 30 libier. Daj do googlu- nakypy v anglicku, zaregistruj sa a aj ak mas slabsiu anglictinu, hovoria slovensky. Platbu odporucam cez paypal. Ja tak objednavam z nemecka. Doprava je lacnejsia (je to blizsie), vsetko v eurach a nemexky ebay ma tiez super kociky. Mam uz asi 30x poslane baliky cez www.nakupynemecko.cz a objednavam cez www.ebay.de ale pozor, len tie aukcie ktore sa daju platit cez paypal. Je to bezpecnejsie. Drzim palec!

petrahankova
autor
8. apr 2016

@katka0123 a ty by si mi neobjednala?

anjelicek26
8. apr 2016

@petrahankova Matko a Kubko na FB jazdia pravidelne trasy, zasobuju obchod... ak budes mat stastie a budu to mat v dojazde, tak ti to dovezu...robia to pravidelne, dovezu tovar, nazad idu prazdny a dovezu veci...

petrahankova
autor
8. apr 2016

@anjelicek26 takych je viac na FB s menom Maťko a Kubko

katka0123
8. apr 2016

@petrahankova nie prepac. Je to na dlhe lakte. Je tam riziko ze sa ti tovar nebude pacit, moze sa pri preprave poskodit, ale o zadrhel s platbou, a popravde pri troch malickych detoch nemam cas. Ebay je zrut casu. Ja som ten svoj kocik z anglicka hned aj predala, lebo som ho mala vysnivany, ale jazdilo sa mi s nim zle a kupila som potom novy na slovensku. Navyse je ta doprava dost draha a vratenie tovaru nemozne. Trochu risk.

petrahankova
autor
9. apr 2016

@katka0123 i tak dakujem

katka0123
9. apr 2016

@petrahankova ale ak chces, napis mi internu postu. Dam ti na mna cislo a mozem ta to "naucit" tak, ze si niekedy sadneme k pocitacu a budem ta navigovat. Ako si vytvorit ucet na paypal, zarefistrovat sa na uk a de stranke ebay, ako sa zapojot do aukcie, ako urobit aby ti system sam prihadzoval do urc. Max vysky, ako stiahnut aukciu spat (ale len 12 hod pred jej koncom), ako funguju tie prepravne spolocnosti a podobne. Je to lahucke a nemusis sa toho bat. Moj kocik bol sice omyl, ale inak.tak drazim hlavne sportove vybavenie (detske lyze, prilby) alebo nove veci s vysackami ako darceky pre rodinu. Z Nemecka max spokojnost. Maju obrovsky trh, su cestni, popis veci sedi... nehnevaj sa ze.to nechcem robit za teba. O peniaze mi nejde, ale o cas. Radsej ta naucim chytat ryby ako ti ich raz dat ulovene 😊 ebay je super vec, ale zrut casu a niektori su na nom dooonca zavisli ☺

katka0123
9. apr 2016

@petrahankova prepac. Samy preklep...mobil. este si daj prosim pozor na hodnotenia predajcov. Kupuj len od spolahlivych. Raz som nedopatrenim kupila bpa free flasu a prisla od niekial z azie a bola tam tusim este nasekana trava. Radsej som to rovno vyhodila. Niekto takto mozno pasuje marianku do nemecka. Aj preto som s.objednavanim pre druhyh opatrna. Ak nevies po nemecky, goofle prelozi. Ani ja neviem ..teda naucila som sa len tu ebay terminologiu pouzivanim, co je zabava. Drzim palce a neboj sa toho!

martinusik91
9. apr 2016

My ked sme boli v anglicku posielali sme cez prepravnú spoločnosť slovákov ktorý chodí trasy celé anglicko má termíny kedy ide On to v anglicku vyzdvihne a druci po slovensku my sme boli spokojní berie to tusim na kilá tak kočík by veľa nemal vyjsť tusim Daj si na fb hc kuriér

macka84
9. apr 2016

@katka0123 juuuj, toto by som sa aj ja hcela naucit 🙂

macka84
9. apr 2016

@martinusik91 presne aj ja som radila. Tiez sme viac krat posielali cez prepravnu spolocnst. Spokojnost.

veverickav
9. apr 2016

@petrahankova aj ja som nasla tuto stranku ako pise anjelicek26: podla mna je to najlepsie nechat na profesionalnu firmu, ktora sa tym zaobera: http://matkoakubko.com/preprava-zasielok-z-angl...

petrahankova
autor
9. apr 2016

@veverickav ano,ale oni mi to neobjednajú len dovezú

veverickav
9. apr 2016

@petrahankova aha...a nemate niekoho v rodine, co vie anglicky?

oslo1
9. apr 2016

Normalne sa dohodni s predavajucim, kedy moze prist kurier, alebo daj mu cislo na kuriera.
My sme dovazali zo slovenska do uk s platili sme, ked priniesol tovar k nam.

petrahankova
autor
9. apr 2016

ja som už písala,no od včera sa mi neozvali Maťko a Kubko,a najlešie je,že sa mi včera zlomil moj kočík a súrne mi treba kupiť

katka0123
10. apr 2016

@macka84 Neboj sa toho. Ja som cisty samouk. Chce to len cas a skusat. Ale som prekvapena kolko znamych z okolia to tiez nevie. Ale podla mna si len myslia ze to nevedia. 😊 Pri systemoch netreba stracat detsku hravost. Je to zabava. Od kial si? Ak z okolia, najlepsie je to ukazat na zivo.

petrahankova
autor
10. apr 2016

Ak by bol niekto ochotný mi ho kúpiť,bola by som moc vdačná,jasne že za fin. odmenu.Mám vybrané dva,chcem jeden,len neviem aká by bola presná suma,jeden tam stojí 160libier,zan by som dala s poštou 250€ a druhý 220libier,ten by som chcela do 320eur,ak by sa to dalo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli