Aký golfáč kúpiť?

denisekkk
7. mar 2012

Ahojte, potrebovala by som poradit. Chceme kupit golfky ale vobec sa neviem zorientovat, kedze je ich tooolko. Vie mi niektora z Vas poradit lahucke, lahko skladatelne, lacne , vhodne na nase hrozne chodniky? A este aby sa dali prenasat ked sa Eli rozhodne ze uz v nich sediet nebude🙂 Mne sa pozdavaju tie nove quinny yezz ale budu asi moc drahe a na bazare este niesu, kedze vysli iba teraz. celkovo ma lakaju Quinny zapp ale tie kolieska sa mi nezdaju:( nechcem kupovat nove ,lebo peniazky sa daju aj inde pouzit lepsie ale chcela by som radu na co a zamerat- na aku znacku....dakujem

sylvia78
7. mar 2012

Ahojcek, tak ja som kupovala golfky Babypoint Orion, na obrubniky, chodniky dobry, dvojita strieska pouzitelna proti slnku a vetru, ma aj zatepleny nanoznik, ja som ho kupila pred mesiacom za 62,-€ novy. Dobre sa sklada, ma 8kg, no na zimu nie je vhodny, male sedenie a fusak tam urcite nenapraces, ale na leto fantasticky,tot moj nazor, ako kvalita za dobru cenu. Na cestovanie prechadzky ked nam uz moc nechcu sediet je dobry.

cicimon
7. mar 2012

@sylvia78 tak my mame taky isty a mala sa donho zmestila aj s fusakom - teraz v zime - inac tiez odporucam, hlavne taku striesku asi na inom kociku neuvidis

sylvia78
7. mar 2012

@denisekkk jeeeeeeej vy ste len o 5 dni mladsi ako my, moj Samko mal 20.10. rocik, vela stastia vo vybere golfacika

denisekkk
autor
7. mar 2012

@sylvia78 dakujem , len hladam o nieco lahsi tak 6kg...ale asi sa mi to nepodari:( to je super ze ste len o 5 dni starsi🙂 mate nadherny datum narodenia aj my sme chceli vtedy rodit no nevidalo🙂

sylvia78
7. mar 2012

@cicimon no asi aj nas by sa tam zmestil ale fusak by som musela zmenit xi, no ale na zimu si necham sportacik, inak uvidim aj ja ako bude do zimi a mozno skusim aj ja zimu v nom, inak je fakt supis, neviem aky je tvoj drobec my sme dlhy jak tyzden pred vyplatou na jeho vek ale inak chuducky.

minule som citala, ze este jeden kocar ma taku striesku ale to ten z drahsich

cicimon
7. mar 2012

@denisekkk ono zas prilis lahke asi nebudu velmi kvalitne alebo so strieskou...

@sylvia78 tak moja je chuda dost.... ja bezne pouzivam sportak, golfac skor prilezitostne, do autobusu alebo do auta, bezne uz s kocikom nechodime a ak aj tak beriem sportak..... ale mali sme ho v juni v irsku, bol dobry aj proti vetru aj dazdu, do lietadla super

sylvia78
7. mar 2012

@denisekkk
ja som mala termin na 26.10 ale nakoniec mi museli urobit cisarak uz 20.10., az potom som si uvedomila, ze je to vraj magicky datum xixi

veru lahsi a lacnejsi som veru hladala aj ja dlho ale bez uspechu, teda nasla som jeden tiez Babypoint ale bol lahsi iba o kila a nema ani dvojitu striesku, co je myslim velka vyhoda a stal o 40eur viac. Pozri
www.kociky.sk, co som hladala tak tu boli najlacnejsie kociky, tetno Babypoint Orion tu stal 62 a inde som ho nasla iba drahsie

sylvia78
7. mar 2012

@cicimon plne suhlasim, ja som tiez kupila kvoli cestovaniu, je spratnejsi a teraz sme boli na dovolenke tak sme ho brali ale zvladol to xi

nibiru
7. mar 2012

ahoj ja som pred par dnami kupila milly mally venus premna bola priorita skladanie dažnik,sedenie min.35cm a lezanie minimalne 80cm a toto ten kočik splnal je to v poctate klasicka bugina polohovatelna do lahu ma nanoznik,plastenku v cene.... strieška tam ma v zalohe taky kus takze ked ju otvoris na plno nepotrebuješ slnečnu clonu krasne tieni nehrkoce kolesa su fajn hlavne že moja 14kg dcerka ma v nom dost miesta a v pohode sa pri svojich 86cm vyspinka aj ked je zakrita španielskou hrubou detskou dekou ....ja som spokojna sice zakopnem obcas do kolesa ale je to o zviku doteraz som mala velky kocik. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10997673&tab=4

denisekkk
autor
7. mar 2012

@sylvia78 tak to ani nieje mozne aj ja som mala termin 26.10 a urobili mi cisarak 25.10 🙂 riadna nahoda...no budem musiet hladat...ja kupim cez bazar ale potrebujem si iba ujasnit ze aky vlastne kupim🙂 sportak mame casualplay S4 a je fajn, no mala nechce byt moc v kociku, takze ked sa v pol ceste rozhodne ze stacilo tak by som potrebovala zlozit a vziat ju na ruky aebo za ruku...
@cicimon ja striesku nepouzivam vobec , lebo mi vadi ze malu nevidim takze to by nebol problem, skor sa bojim aby mi nehrkotali , nebolo tazke a aby sa lahko tlacili

cicimon
7. mar 2012

@denisekkk tak tento kocik ma aj take okienko - ked chces pozres co dieta robi - ale pri slnku alebo dazdu je strieska vhodna

denisekkk
autor
7. mar 2012

@nibiru nad nim som tiez rozmyslala🙂 moja je drobcek a chuducka ale aspon by jej vydrzal..
@katren diky🙂

katren
7. mar 2012

@denisekkk 😉

tehula
7. mar 2012

Babypoint orion, cenovo super a splna vsetko idealne, pokial ide o golfac

sylvia78
7. mar 2012

@tehula jej vidim ze byvas v Rakusku, spytam sa uplne od veci, dufam, ze sa na mna nenahnevate, prosim ta to u Vas a u nas je ozaj tak velky cenovy rozdiel v cene umeleho mlieka? My pijeme Junior Bifidus a u nas stoji 900gr okolo 13eur a v Rakusku vraj okolo 7eur. Je to mozne?

tehula
7. mar 2012

@sylvia78 ja toto neviem odpovedat. Zijem tu len kratko a UM som este ani pri jednom dietati nekupovala, ani tu ani na SVK, neviem ani kolko stoji 😅 Ale mozne to je, su veci, co su tu ovela lacnejsie, ale aj naopak, co radsej kupim na SVK ako tu. A asi to tu admini zmazu jak odbocenie od temy

nibiru
7. mar 2012

@denisekkk no podla mna je super inak normalne bol problem najst obyč. polohovatelnu buginu behala som po a skusala ju do kocikou no katastrofa ja som chcela hlavne aby v nom nebola ako sardinka a ak by zaspala aby jej tak netrcali nohy strasne vela tych golfačou ma celkovo kratke celkove ložko a kedze byvam na 2posch. nemame vytah tak som potrebovala nieco co zlozim vezmem do ruky a ideme kedze mala uz chodi po schodoch s pomocou sama.dnes som ho dokonca v 1ruke odniesla nezlozeny s malym nakupom 😀mam freeline ale neda sa polohovat a kedze mala mi este cez den spi ako kedy niekedy aj 2x musela som to riesit polohovatelnou buginou a u nepolohovatelnu som dala na bazar velke plus je ze venis zlozim a pichnem do 3Ocm medzery medzi skrinou takze mi tu nezavadzia:o)

sylvia78
7. mar 2012

@tehula jajaj to som nevedela, sorry

denisekkk
autor
7. mar 2012

@nibiru budem ho musiet kuknut na bazare , dakujem

nibiru
7. mar 2012

@denisekkk no neviem ci ho tu najdes na MK ale pokukaj aj inde ja som ho kupila odtialto za 50€+ posta ma vysiel na 56€ bol tu jediny kocka mi poslala aj blok ju stal 74€ co som ti dala odkaz bol najlacnejsi co som nasla ak budes kukat hlavne pozeraj venus pretoze je aj joker vizeraju rovnako a ten sa neda polohovat.

mici111
7. mar 2012

@denisekkk maclaren quest, peg perego si, peg perego pliko mini..zapp nie je polohovatelny..ja osobne by som uz nikdy v zivote nesla do polskych kocikov 🙄 😅 😅

denisekkk
autor
7. mar 2012

@mici111 quinny je polsky
@nibiru dakujem sice ani polohovanie mi nevadi kedze chodime s malou von ked je aktivna a aspanok ma vzdy jeden a doma

mici111
7. mar 2012

@denisekkk quinny a polsky kocik??? 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀 😀 😀 😀

denisekkk
autor
7. mar 2012

@mici111 tak prepac ja niesom kocikova maniacka cize netusim aky kocik je odkial...kocik je pre nas len doplnok na prechadzky a nie dopravny prostriedok-vyuzivame auto lebo mala v kociku nevydrzi dlho

nibiru
7. mar 2012

@mici111 neviem aky je ale kamoška ma quinny buzz a teda jedine pekne slovo nahnho nemala ale kedze jej ho kupila sestra ako darček nechcela ho predavat aby ju neurazila.teda fusak si pochvalovala ked bola mala este vo vaničke.

mici111
7. mar 2012

@denisekkk ale to nebolo v zlom 😉 len som sa zasmiala na tom 😀 to by uz dopadlo, aby quinny vyrabali poliaci :D fakt prepac, nechcela som sa ta dotknut..v dobrom 🙂 naozaj, pozri si peg perego pliko mini..novy stoji cca 120 eur, je lahky, ma 5,7 kg, ked je zlozeny je velmi spratny, je priestranny, moja ma skoro 2 roky a vyspala by sa tam v pohode..alebo potom ten maclaren quest, ale nie zo slovenska, tu su hodne predrazene..ked tak objednat zo zahranicnej stranky..ja osobne nemam dobre skusenosti s polskymi kocikmi a vela bab to potvrdi..uz ma nic tak lahke aby bolo nenapada 🙂

mici111
7. mar 2012

@nibiru xi ale ja som nenapisala, aby si kupila quinny, quinny som nemala, takze nemozem odporucit 🙂 len rozhodne nepatri medzi polske kociky 🙂

ellysa
7. mar 2012

@cicimon odporúčam z vlastnej skúsenosti maclaren quest
quinny nie je poľská značka, mala som aj zapp aj to je dobrá voľba, ale budú ťa počuť aj susedia na dolnom konci keď pôjdeš 😀 , ale inak tiež moja srdcovka

nibiru
7. mar 2012

@denisekkk to maš teda super mne spava tiež doobeda 1x ak je to aspon 2h. ale ak sa po 1h. zobudi zaspi mi este poobede -na večer na 1h,ale ona bola od malička spave dieta inak vobec som netusila že je to polsky kočik 😀 pevny je stabilny tiež a kedze v obchodoch som podla svojich predctav lepsi nenašla ja som spokojna 😀 😀 😀