Aký golfáč kúpiť?

denisekkk
7. mar 2012

Ahojte, potrebovala by som poradit. Chceme kupit golfky ale vobec sa neviem zorientovat, kedze je ich tooolko. Vie mi niektora z Vas poradit lahucke, lahko skladatelne, lacne , vhodne na nase hrozne chodniky? A este aby sa dali prenasat ked sa Eli rozhodne ze uz v nich sediet nebude🙂 Mne sa pozdavaju tie nove quinny yezz ale budu asi moc drahe a na bazare este niesu, kedze vysli iba teraz. celkovo ma lakaju Quinny zapp ale tie kolieska sa mi nezdaju:( nechcem kupovat nove ,lebo peniazky sa daju aj inde pouzit lepsie ale chcela by som radu na co a zamerat- na aku znacku....dakujem

duracelko
7. mar 2012

@denisekkk ahoj ja som mala pri dcerke Hauck condor, je to super lahký kočík je nemecký. mám ho v bazáriku na predaj...

duracelko
7. mar 2012

poradíte mi nejaký priestrannejší golfáč pre chlapca čo sa týka sedenia díkes 🙂 🙂

mici111
7. mar 2012

@duracelko maclaren xt 🙂

cicimon
7. mar 2012

@ellysa dik, ja uzz golfac mam a nejdeme kupovat dalsi, aj ten pouzivame uz len minimalne

denisekkk
autor
7. mar 2012

@mici111 ved v pohode len fakt nemam prehlad tak ak trepnem daco tak za to nemozem🙂
maclaren sa mi paci aj som nad nim uvazovala ale tie ceny ma odradzaju...peg perego je tiez dost drahe- aspon tu na bazari hopredavaju akoby bo novy ale asi kvalitne vsak? paci sa mi aj nuna ale kamoska ju stihla kupit predo mnou a nerada opakujem...staci ze s inou kamoskou mam casualplay S4 a ked ideme tak sa ludia vytesuju ze mame rovnake kociky..tie znacky co ste mi odporucili kočky budem sledovat hadam nieco najdem

@ellysa mozno ten maclaren najdem aj za dobru cenu aj v poho stave dufam

kvetinka211
7. mar 2012

@mici111 ahoj, je na tych maclarenoch nieco extra specialne? lebo na obrazku vyzera tak priemerne a cena je teda riadne nadpriemerna ... aj z okolia som na neho pocula chvaly ale netusim ci je to len vztah k znacke alebo to ma nejake vyhody ... ale ako pozeram tie ceny tak nehrozi ze by sme ho isli kupovat, hlavne nie ako druhy kocik do letnych horucav a piesku 😉

mici111
7. mar 2012

@denisekkk pozri sem, kocka predava 🙂 super cena
http://deti.bazos.sk/inzerat/13451065/Maclaren-...

ellysa
7. mar 2012

@denisekkk http://deti.bazos.sk/inzerat/13451065/Maclaren-... tento istý farebne som mala, je nádherný 😉

ellysa
7. mar 2012
denisekkk
autor
7. mar 2012

@duracelko hej kukala som ho je pekny ale tazky:(

nibiru
7. mar 2012

@mici111 ale všaj viem 😉 ja len ked vidim alebo pocujem qinny buzz idem sa zasmiat fakt ona sa tak nanho tesila a nakoniec ostala taka sklamana a kedze casto chodime spolu von aj ja ja by som ten kocik nechcela ani zadarmo 😀 nakoniec si kupila obyč.buginku a nosila malu v nej 😀 v zime chuda večne musela mat plaštenku pretozže jej tam fukalo ale zase ine modeli možu bit super. 😉 ja mam doma peg-perego 3komb. mam podvozok caravel nedam nanho dopustit fakt celkovo som velky fanda peg-perega maju najvätčie ložka nase ma až 86cm len ta cena.... proste uz mi stačila obyč.bugyna a tiež to znasanie dolu z 2posch. bol uz brutal kocik 10kg mala 14kg takze aj ked sla mala sama po schodoch bol problem ho vyniest a nechcela som uplne zničit kolesa ...a kedze teraz mame dočasne auto s minikufrom nemala som na vyber. 🙂

mici111
7. mar 2012

@kvetinka211 ako ja nemam maclarena, ale kamoska ho ma a keby je moja mladsia, tak idem do maclarena urcite..mala som moznost odskusat, porovnat a je to fakt kvalitka..jedine co by som mu vytkla je maly kosik a quest nejde do uplneho lahu...inak su skvele..co sa tyka jazdnych vlastnosti, funkcnosti a kvality..na slovensku sa predavaju brutal draho..v anglicku vyjdu ovela menej aj ked si priratate dopravu ..treba popozerat aj na zahranicnych strankach, tam su niekedy v akcii..a na maclaren je dozivotna zaruka co sa tyka konstrukcie..

ellysa
7. mar 2012

@kvetinka211 mne sa nikdy maclaren nepáčil, a nakoniec som pri ňom práve kvôli pozitívnym reakciám zakotvila a naozaj je to naj, čo som mala a to som prešla dosť 😀
treba vyskúšať v obchode, ale pre hovorí nizučká váha, doživotná záruka na konštrukciu (jedna baba písala, že ho prešla autom a nič), žiadna hrkálka, dá sa viesť jednou rukou, mini po zložení, ešte niečo???...a nie nie som predajca 😀 😀 😀 😀 😀

denisekkk
autor
7. mar 2012

@mici111
@ellysa farebne nadherny ale ta cena , nic pre mna..

mici111
7. mar 2012

@nibiru ja osobne by som buzza nekupila urcite..zboku nie je dieta vobec chranene..a na moj vkus je hodne tazky..ja mam teraz tiez peg perego sí, mala som aj pliko mini, to bol tiez sikovny kociarik..

mici111
7. mar 2012

@denisekkk jj ale poviem ti, toto je super cena..a predas s minimalnou stratou 🙂

ellysa
7. mar 2012

@denisekkk tak potom popozeraj pp sí alebo pliko používané, dajú sa okolo 100 kúpiť, alebo aj ten zapp

jankohrasko
7. mar 2012

@denisekkk
my sme mali Hauck Capri. Boli sme maximalne spokojne. Lahucke, skladne, male rozmery, kolieska zadne trocha vacsie. Kupili sme ich v Brendon-e v akcii za 82 e.

boska79
7. mar 2012

komu sa paci maclaren xt a zda sa mu drahy- tak velmi podobny je silver cross pop vogue. Genialne golfky, za malo penazi vela muziky. Aj striesku maju rovnaku ako ma maclaren xt- super na leto!

almita
7. mar 2012

@ellysa
@mici111 kocky moje uz to stahujem,ide prec XT ☹ mam este to brio a to je famozne,takze v kombinacii s nim je to rozumnejsia volba.Najradsej by som si nechala vsetky a kupila este to bee,ale to uz je chore 😝

denisekkk
autor
7. mar 2012

@mici111 ved netvrdim ze by som ho potom nepredala , len mna tolko dokopy nestala ani S4 sportova hlboky ktory som mala🙂

boska79
7. mar 2012

@nibiru ja som tiez kupila quinny buzz 3 s tym ze budu super...a otras. nikdy viac, ani zadarmo. to predne "mentalne" kolecko mi tak liezlo na nervy!!! Otvorena strieska- to by som mu este odpustila.

Aspon ze bol farebny - henrik vibskov :D

dve prechadzky a uz isiel prec.

nibiru
7. mar 2012

@mici111 mne sa neskutocne pačil ten easy drive tušim bolo to tiež skladanie do dažnika v predu po jednom kolese a ma spojenu ručku ideal premna ale ta cena 😖 to už by som doma neukecala mne aj na milly mally chyba spojena ručka ale nakolko je priestrany nemožem mat všetko xixixixixi

mici111
7. mar 2012

@almita jj ked mas brio, quest ti uplne staci 😉 a ja som si tak potajomky brusila zuby na ten mod :D ale uz som si povedala, ze kociky neriesim, staci na sicko na to nase obcasne vozenie 🙂 svoje bee som uz predala, fnuuuuk, je mi za nim smutno.. 😅

duracelko
7. mar 2012

@mici111 no mne sa zdá na fotke taký obyčajný a pritom tak drahý asi sa platí viac za značku... ja som mala ten hauck išiel uplne do lahu, ma velký nákupný košík. ja rozmyslam nad tým peg-peregom... má niekto takýto patron vega golfáč je dizajnovo zaujímavý 🙂

mici111
7. mar 2012

@nibiru ten easy drive nepoznam..idem to kuk 🙂 ale hovorim, ze ja som uz s kocikmi skoncila :D

mici111
7. mar 2012

@duracelko ja som mala svoju prvu trojkombinaciu polsky bexa presne tuto farebnu kombinaciu 😀

ellysa
7. mar 2012

@duracelko určite je v cene kvalita, ale nikoho nebudem presviedčať, treba skúsiť a potom súdiť 😎

nibiru
7. mar 2012

@boska79 kamoška ma to dvojkoleso nasnežilo a bola vybavena 😅 ten box večne spinavy ked šla k nam to bola parada po schodoch na 2posch.kym došla hore mala vytrasena vo vaničke sa jej stale šuchala dolu a v lete bola v šport. časti stale kompletne cela mokra,spotena nakup nemala kde dat kedze nakup.košik minimalny za to ja som nosila v kociku take nakupy že dovidenia xixixixixi@mici111 http://www.kociky.sk/detske-kociare/sportovy-ko... keby som mala zbytočnych 329€ hned ho beriem:o)

mici111
7. mar 2012

@nibiru ten easy drive sa u nas nepredava ako peg perego aria? 😕 som to pozrela na youtube a to je asi on..neviem 🙂 sikovny, ale designovo sa mi moc nepaci 😅