Aký golfový kočík mi poradíte?

slavka86
19. mar 2012

Ahojte baby, uz asi mesiac vyberam golfovy kocik a neviem sa pohnut. Moje poziadavky su: dlhsia strieska na ochranu pred slnkom, vetrom a dazdom, pevna konstrukcia (chcem ho vyuzit aj pri druhom dietati), pestre farby, nizka vaha, spolahlive kolieska (nechcem byt hrkalka, ktoru pocut aj na druhom konci mesta), nanoznik pripadne moznost dokupenia nanoznika no a samozrejme rozumna cena. Takze mojim sitkom presli tieto tri kusky:

1.
http://www.maderna.sk/katalog/product/13365/?print
- krasna tyrkysova farba,
- vraj polohovatelnost chrbtovej opierky az do lahu,
- nanoznik v cene,
- kolieska vyzeraju ako gumene a v pohode,
- predlzena strieska
- no vazi 8 kil
- prijatelnejsia cena (73 eur)

2.
http://www.svetkocikov.sk/kociky-delti/514-delt...
- krasna tyrkysova farba,
- polohovatelnost chrbtovej opierky ale nie do lahu co nevidim ako strasny problem vzhladom na dost velky uhol,
- nanoznik v cene,
- kolieska vyzeraju ako gumene a v pohode,
- predlzena strieska
- vazi len 7,2 kil
- no cena je vyrazne vyssia ako v prvom pripade (129 eur)

3.
http://www.bambulkovo.sk/www-bambulkovo-sk/esho...
- krasna zelena farba - univerzalna v pripade ak by sme ako druhe babatko mali dievcatko,
- polohovatelnost chrbtovej opierky ale nie do lahu co nevidim ako strasny problem vzhladom na dost velky uhol,
- nanoznik v cene,
- kolieska vyzeraju ako gumene a v pohode,
- strieska zial nie je predlzena co je skoda
- vazi 7,8 kil
- cenovo je na tom rovnako ako prvy kociku ( 73 eur).

Budem velmi rada, ak mi poradite, ktory z nich si mam vybrat. Mate s nimi nejake skusenosti? Pripadne to skuste porovnat s golfacmi, ktore mate vy. Velmi pekne Vam dakujem za pomoc.

slavka86
autor
19. mar 2012

@traktor predpokladam, ze si ich vyskusala niekolko 🙂 vlhcene obrusky vyuzivam aj ja a vo velkom a to maly este nepapal zmrzlinu 🙂 staci ked ju v najvacsich horucavach papam ja :D a matko papa piskoty

boska79
19. mar 2012

@slavka86 na jednej strane napises, co vsekto chces aby golfac mal...a potom si si vybrala tri priklady, ktore tomu odporuju..reagujem len nato. je to diskusia, tak mozem. 😉

traktor
19. mar 2012

@slavka86 vyskusala som ich niekolko, ci uz som kupila sama/ potom zas predala, lebo stale som nevedela natrafit na lahky kocik, kocik , kde by mi maťko spal, s ktorym by sa lahko manipulovalo..atd. kazdemu vzdy nieco chybalo/, asi 4 kociky mi priniesla teta z nemecka..az som nahodne natrafila na tento a som rada, bol fakt plne vyuzity, ja som bola spokojna velmi..

cicimon
19. mar 2012

@slavka86 omrvinky lahko vysypes alebo povysavas a mne zatial tiez vyslo vsetko s vlhcenou utierkou, aj ked v kociku je tekute minimalne

slavka86
autor
19. mar 2012

@boska79 jasne v pohode, co by si nemohla. len tvoje odpovede na mna posobili tak nejak arogantne. nepochopili sme sa, nic to. tieto kociky su len na objednavku, takze si ich v predajni pozriet neviem. uz som ich par pobehala a aj tak je pre mna lepsie riesit to cez internet, kedze sa v pripade internetoveho predaja vratit tovar do 7 dni bez uvedenia dovodu. to sa zial v riadnom obchode neda...no a na niektore chyby clovek pride az ked si tovar odskusa v realnom zivote.

slavka86
autor
19. mar 2012

@traktor akurat pozeram, ze mas 4 deturence. uz sa tomu vacsiemu poctu kocikov necudujem. my planujeme druhe babo a potom uz len psika. stihas vsetko? deti, domacnost, pracu, seba? klobukom dolu 😉

slavka86
autor
19. mar 2012

@cicimon tak veru a keby to nestacilo, tak s hubkou na riad ide pekne dole skoro vsetko

mirka285
19. mar 2012

@slavka86 ja ti poviem takto,za malo penazi,necakaj vela muziky 😔

traktor
19. mar 2012

@slavka86 medzi detmi je vekovy rozdiel aky je..cize je to super..kazdy vie, co ma doma robit..tak sa vsetko stiha..je cas aj na nas, na seba a aj na blbosti 😀 😉 ..a hlavne z usmevom ide vsetko lahsie 😉

boska79
19. mar 2012

@slavka86 vsetko ok.... 😉 asi som mala obsirnejsie pisat...riesila som ine veci, tak som pisala len tak pomimo. pardooon. 🙂))

aky mas rozpocet? a chces to fakt len na leto? teraz je v inzerate maclaren quest denimovy za 150... uzasne goflky.

bohuzial tu plati, za malo penazi malo muziky.. od kocika, za 70€ nemozes cakat, ze Ti vydrzi aj pre druhe dieta, ze nebude hrkotat, ze bude taky taky a taky.... ze nevybledne farba, ze bude mat strieskua po pol roku nebude vyzerat zrely do smeti... ziadny kocik nieje dokonaly...a kazdy si kupi to, naco ma. Niekto ma rad kvalitnejsie veci a niekomu to je jedno (nic konkretne nemam na mysli, len ako priklad to ber)

slavka86
autor
19. mar 2012

@mirka285 🙂 to mi je jasne, ale zas mi je luto za to vysolit 200 eciek kedze jeden poriadny kocik mam. a uz som stretla aj kocik za nejakych 70 eciek a pekne fici pri druhom dietati bez toho, aby sa rozhegal, rozhrkal ci inak poskodil. ma jednu velku chybu. uz sa nepredava 😀

slavka86
autor
19. mar 2012

@traktor sikulka, obdiv

boska79
19. mar 2012

@traktor vlhke utierky su najlepsi vynalez! na vsetko..na kocik, na nabytok ... ja mam 3kusky deti doma, muzo sranduje sem tam zo stvrtym..to ma chyta panika 😀 ale velka rodina je super!

mirka285
19. mar 2012

@slavka86 ja ti poviem takto,ale skor poradim..kup radsej nejaky kvalitnejsi za dobru cenu z bazariku..naco chces aby ti vydrzal aj pre druhe?vsak to dopredu nevies kedy budes mat druhe babo,to moze byt aj za 5 rokov,to chces ten kocik tak dlho skladovat?

slavka86
autor
19. mar 2012

@boska79 vsetko v pohode. ten kocik neviem najst na webe.nemas nejaky link? povodne som chcela inglessinu trip 2012 ale vzhladom na tie tmave farby hladam nieco veselsie, zivsie a ziarivejsie. myslim si, ze ked maly zacne chodit (teraz ma 9 mesiacov) tak uz velmi v kociku nebude chciet byt, takze bude sluzit skor na presuny a tak. nechcem ho nasilu drzat v kociku, ved nech si beha babatko moje

traktor
19. mar 2012

@boska79 stvrte je pohodicka..tam uz ti je vsetko jedno a aj ty sa stanes dietatom 😀 😀 😉 ..my sme planovali 3, maťko prisiel ako prekvapko a bolo to to najkrajsie co sa nam mohlo stat 😉 😵 ...a utierky..aj u nas..na utretie stola, telky, ....a nasla by som toho vela..je to super vynalez

slavka86
autor
19. mar 2012

@mirka285 na druhom babatku zaciname pracovat 🙂 kedze nechceme mat velky vekovy rozdiel. tak snad to pojde tak lahko a rychlo ako pri prvom 😀

boska79
19. mar 2012

@traktor ja stale tvrdim...narocnejsie je jedno, ako viac deti..uz sa zahraju spolu...ked su doma zo skoly a skolky deti, tak najmensi takmer 10 mesacny ma ani neregistruje... 🙂))

slavka86
autor
19. mar 2012

@boska79 @traktor a my sme s manzelom uvazovali nad tym, ci dve deti nie su velmi narocne 🙂)))

traktor
19. mar 2012

@boska79 presne..ja som pri prvej mala menej casu ako teraz pri 4 😀

boska79
19. mar 2012

@traktor veru tak! pri prvom som bola totalne vedla zo vsetkeho, neustalu pozornost si maly vyzadoval...stale sme boli vonku, stale som bola na programe len ja.... ked vidim ako sa zahraju... ♥♥♥ boze, este sa tu ukecam na stvrte, ze po troch chlapoch to musi byt baba...ale neeee..ja uz tesim do prace 🙂)))

traktor
19. mar 2012

@boska79 bude..a budes ju paradit, copiky robit ..je to super 😉 ..ja to mam rozdelene , mam 2 + 2..dalsie uz nepokusam..lebo podla postupu by to urcite boli dvojicky 😀

boska79
19. mar 2012

@traktor na par rokov stop.... a uz fakt jedine zeby prislo nieco necakane... 😉

dobru nocku.. padam smer postel..ktovie aka bude noc...

traktor
19. mar 2012

@boska79 dobru noc 🙂

slavka86
autor
19. mar 2012

baby dakujem, ze ste sa zapojili do debaty. tym ktore idete spat, prajem dobru noc...mna este caka varienie 🙂 😝

siskaa
19. mar 2012

ja by som ti poradila obehat obchody a pozriet nazivo tvojich favoritov, lebo ja som mala vybrate tri golface z netu, ze v obchode ich iba pozriem a jeden vyberiem... nakoniec v obchodoch bud niektory nemali alebo som nasla nejaku vadu a vybrala som v poslednom obchode golfac, ku ktoremu som sa pri vybere ani nedostala 😀 a nastastie som vybrala dobre, malej sa v nom paci, aj v nom spinkala a to som sa bala,lebo sa nedaju polohovat nozicky 🙂

slavka86
autor
19. mar 2012

@siskaa obehala som ich a take tam nemaju, su len na objednavku. aky mas ty?

lucula73
19. mar 2012

@slavka86
asi tento myslela ,ak možem sa zapojiť 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/8md6/mac...

tiež si myslím,že za 70 euro ťažko zoženieš taký kočík,aby i nehrkal a vydržal aj dve deti....ja tiež hľadám niečo na leto a kukám na bazári každý deň,dajú sa aj tie drahšie zohnať za dobrý peniaz 😉
Inak mne sa páči baby jogger city mini,alebo aj ten cybex topaz alebo callisto 😉 ...len keď chceš také kohútikovské farby,tak asi si nevyberieš 😀

slavka86
autor
19. mar 2012

@lucula73 ten macleren je ozaj pekny.

lucula73
19. mar 2012

@slavka86 mne sa moc nepáčia ,teda golfky ako také,ale ak ho oživíš dákou podložkou peknou farebnou,tak to bude krásny kočík..a kvalitný......ja som ho už už tiež kúpila,ale ma odrádza že chrbtová opierka má len 45cm,moj drobec má už cez 2 roky a ak by mi v ňom zaspal,tak neviem,či by mu nepadla hlava 🙂 ,ale baby si ho chvália veľmi..
ešte je aj maclaren xt..ten je trošku vačší 😉