Aký je kočík Graco Evo 2012?

janula_b
25. sep 2012

Ahoj maminky, ktoré vlastníte tento kočík - uvažujem o jeho kúpe pre môjho drobca (12 mes) a zaujímala by ma vaša spokojnosť/nespokojnosť s týmto kočíkom. Túto značku vôbec nepoznám a diskusiu na tento typ kočíka som nikde nenašla. Ďakujem za Vaše odpovede.

evkapu
6. aug 2014

Neviete mi povedt ci vazi 9,5 ci 6,5?vsade inak citam vdaka pekne

mima1423
12. aug 2014

Ahoj, kočík váži 9,5kg. Predtým som mala klasické Evo, ale teraz mám model Evo XT (fakt super). Ak hľadáte kočík s veľkými odpruženými kolesami, veľkou strieškou a možnosťou otočenia sedadla, tak odporúčam.

marianaru
12. sep 2014

Ahojte,
mate niekto skusenost s tymto kociarom v zime? Ide mi o to, ze ked napadne sneh, ci sa s nim da v pohode chodit,
alebo budem potrebovat pred sebou sneznu frezu;) dakujem

ive3t
31. okt 2014

@mima1423 Ahoj 🙂 Uvažujem nad kúpou Evo XT..Ty jediná píšeš,že ho máš.Je naozaj odpružený?Má prosím okienko v strieške?Mohla by si mi prosím odmerať šírku a dížku chrbátika a sedacej časti? Maminky písali,že je dosť úzky..No tento typ spravili možno širší 😀 😀 A ak by si mala foto bola by som veľmi vďačná 🙂

ivet1371
17. dec 2014

My uvažujeme nad jeho kupou vnučke.zda sa mi lahky pišu tušim okolo 6kg a uplny lah.len tiež tie kolesa ma odrazadzaju

oktobermimi
27. mar 2015

Baby čaute dúfam že je téma aktuálna poprosím + a - tohto kočíka 🙂 vdaká 🙂

timka32
30. mar 2015

Dobry.Mate niekto skusenosti s kocikom joie kixx.Dakujem

jarkovamamina
17. apr 2015

Ja som si zajednala kocik graco evo puzivany. v stredu by mal prist. dufam ze budem spokojna. hlavne sa bojim toho ze kocik bol uz rok pouzivany

083maria
21. apr 2015

Ahojte, nepredava niektora len vanicku na Graco Evo??

nikaafilip
10. máj 2015

HROZA!!!! nikto si nekupujte graco evo. Tieto kociky su na pohlad pekne. Ale to je tak vsetko co sa da o jich dobre povedat. Su velmi nepriestranne moj syn sa tam v roku ledvo zmestil. Kocik nieje odpruzeny co je velmi neprakticke.Okrem toho je to vyrobca kolies z plastu cize ak vam niekto povie ze nehrka tak hlupost.

katka253111
27. júl 2015

Ja som svoj uz predala, lebo do zimy potrebujem pre drobca niečo, co prejde aj snehom (mala som noznost jupit Nico Bebetto, tak nemozem mat milión kocikov), ale bola som s nim max spokojna a je mi za ním fakt luto a to az dnes ma dorazit k novej majitelke...drobec mal 10mes, vopchal sa donho bezprobleeemov a aj niesta habadej, kolieska sice počuť bolo,ale to vsetky taketo, spratnost a lahkost skladania bola 100bodova, otocna sedacka paradna - otocila som aj s nalodenym drobcom na palube a kosik nenormalne velky,taky som este na.ziadnom kociku nemala a to som ich mala dos.dosť...

Inak,ak by ste niektora potrebovali plastenku nan,mam este jednu zvysnu

winni
27. júl 2015

Ja som kupovala kočík Graco Evo pre dcérku, keď mala šesť mesiacov, menila som trojkombináciu ( už nikdy viac by som nekupovala ) rozhodla som sa pre Graco, lebo sa mi na ňom páčilo skladanie, hlboký košík, otočenie aj do protismeru jazdy. Jednoduchá údržba, farba len tak nevybledne. Používali sme ho non stop, dcérka mi v ňom najlepšie spávala a jej sa to vŕzganie páčilo, mne to ani neprišlo, že by nejak hrkotal, vŕzgal ( pri jeho konštrukcii mi to príde normálne ) využili sme ho do 20 mesiacov ( menila som za golfáč ) nevýhoda pre mňa bola tá, že pri neudržiavanom zimnom chodníku to bolo niečo strašné. Inak z mojej strany je to kočík veľmi praktický, či na cestovanie, nákupy, alebo len tak na prechádzky.

lulu268
27. júl 2015

katka253111 ja by som mala záujem o tú plastenku ak ju ešte máš 🙂 a aby som aj odpovedala na otázku, kočík máme 3 mesiace a som s ním maximálne spokojná vybrala som si ho už keď som bola tehotná mala ho susedka tak som ho od nej kúpila

luciaone
24. sep 2015

Neviete či sa nepredavaju nafrukovacie kolečká na neho? Ja mam Graco Evo a som s ním velmi spokojna....mne to vrzganie vobec neprekáža....prave naopak 🙂)) ide sa s ním paradne.....lahko ovladatelný...a lahučkyy....vezmem do ruky a vynesiem hore po schodoch bez inej pomoci aj so 14 mesačnou slečnou v nom... a miesta tam má naozaj velmi vela stále aj fusakonanožníkom. Jedine čoho sa obavam su kolesa na zimu ...preto ho mám v ponuke na predaj lebochcela by som z nafukovacimi kolečkami aspon zadnými....inak sa mi velmi páči a možno ho ani nepredam 🙂

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

v športovej verzii je super http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

jankovska
3. aug 2016

Dobry vecer. Chcem sa spytat daju sa na graco evo zohnat gumenne kolieska?

eja118
4. mar 2018

@mima1423 pozdravujem...ma trn graco xt polohovanie noziciek neviem sa to nikde docitat..dakujem...ppprosim aj recenzie s odstupom casu