Aký je kočík I'coo Pluto?

digysa
2. okt 2009

Dievcata. Prave som predala moj stary Maclaren Quest kocik, ktory ani po 4-och rokoch nezlyhal...musela som ho predat, aby som sa ho zbavila. 😎

Chcem si kupit novy- lahky, golfovy kocik na cestovanie lietadlom. Uz 2 dni studujem internet a nemozem sa dopracovat k ziadnym informaciam o kociku I'COO PLUTO.

Je to kocik nemeckej vyroby, ja zijem v USA a tu sice maju v ponuke, ale nikto ho nepozna.

Ak je tu nejaka mamicka,ktora vlastni tento kocik? Vopred dakujem za akukolvek informaciu.

lucula73
6. jún 2011

@lodgermaniacka 🙂 ,teda že tri kočíky a čierne 😉

lodgermaniacka
6. jún 2011

@lucula73 no, ale jedno z nich je bee+ tam si môžem meniť farebne striešky, ale aj tak je tam sedačka čierna

lucula73
6. jún 2011

@lodgermaniacka no mne by stačilo,keby čo len máličko na tom kočíku bolo inej farby ako čierne,neváhala by som ani minútu,ale tento čo chcem je komplet čierny,aj vnútri,ako v jaskyni....lebo baby rady píšu že ako v truhle,ale ja som ešte čiernu truhlu nevidela 🙂

lucula73
6. jún 2011

@lodgermaniacka a ešte som sa chcela spýtať,keď je veľmi horúco,nepáli ten poťah bábo v tom čiernom kočíku na nožičky?toho sa najviac obávam,lebo aj čierne pracky ak sú na slnku hrozne pália 😠

kamilakd
6. jún 2011

nepredavate niekto icoo 2010cierny???

kamilakd
6. jún 2011
kamilakd
6. jún 2011

takze ak ma niekto zaujem predam 2011pluto s doplnkami za 220e 😉

lucula73
8. jún 2011

@barboramarek a može sa s calistom aj v zime jazdiť? 😕
No ja som už chorá,akurát som sa dozvedela,že ten baby joger nie je do snehu,som myslela,že ná krátke presuny ho použijem....fajt neviem,aký kočík,zam mesiac ideme na dovolenku a nemám vybraté 😝

barboramarek
8. jún 2011

@lucula73 urcite s nim prejdes lepsie ako s plutom alebo napr, s pp p3, jasne babyjogger ma zdvojene koleso, to by bola v zime katastrofa, ale prejdes ale nechala by som si nieco vacsie k tomu na vacsie prechadzky 😉

barboramarek
8. jún 2011

este ma napadlo vsak v zime budete mat 2 roky, to uz by ti mohol stacit, vsak nepojdes po zavejoch 😀

lodgermaniacka
8. jún 2011

@lucula73 až teraz som si všimla otazku, prepač..ja mam v každom čiernom kočíku farebnu podložku, tak je to ok 😉 toho by som sa nebala, skôr tej čiernej striešky, určite je v čiernom teplejšie ako v ktoromkolvek inak farebnom a aj tak mam všetky čierne 😎 ale v horucich dnoch vytiahnem bee+ so striebornou letnou strieškou tak to bude dobre

lodgermaniacka
8. jún 2011

@barboramarek ty si už skončila? 😀 nič ťa nechyta a nelaka?

lucula73
8. jún 2011

@barboramarek 🙂 ,však ano,ja si myslím,že aj tak budeme chodiť viac menej peši...len som rozmýšľala,že by som predala concord,ak si kúpim druhý kočík,ale asi si ho radšej ešte nechám... 😉

@lodgermaniacka nič sa nedeje,dík za odpoveď,len som chcela počuť názor 🙂

barboramarek
10. jún 2011

@lodgermaniacka hej uz som skoncila, mame ho naozaj len na spanie a na prechadzke uz veeela chodi peso, takze smola ale keby bola mensia tak este poskusam ajajaj
😀 ale nie uz som toho vela mala ani neviem presne co, mozno take 2 ma este lakaju ale na to by som potrebovala 3 dieta 😀 😎 @lucula73 ahoj ked sa da tak si concord nechaj, pre istotu 😀 ale urcite prejdes 😉

monika15
10. jún 2011

@digysa

ahoj,
ja som mala Icoo ale som ho predala po 3 mesiacov :(((
nebol az taky dobry na aky sa zdal :((((
jedine ze sme pouzili vanicku ale sportova cast nic moc :(((((

ja som v kanade blizko 🙂)

lucula73
10. jún 2011

@barboramarek 🙂 .a ten štvorkolesový jogger by bol lepší ako ten so zdvojeným kolesom?
a prosím ťa,zmerala by si mi na tvojom kočíku aká dlhá je chrbtová opierka ?a aj celá ložná plocha?ak je to teda to isté čo callisto 😉 ďakujem.

barboramarek
13. jún 2011

@lucula73 ahoooj, jasne ze by bol lepsi 😉 milerada ti to zmeriam ale uz 2 dni hladam meter 😠 ale snad sa dnes este podari 😎 ale myslim ze cela lozna plocha ma okolo 85 ale nechcem klamat uspim malu a idem znova hladat, a ked sa zobudi snad sa uz podari 😉
inac ma super polohovania noh, ze naozaj to drzi hore ne ako u i'coo 😠

lucula73
13. jún 2011

@barboramarek ahoj,akurát včera mi odpísali,že ten 4kolesový ešte stále na SK nedorazil,mal tu byť už koncom mája a nikto nevie,či príde za týždeň alebo 3 ...toľko čakať nemožem,zaaktra skočím ku nám pokukať do obchodu čo majúa dúfam,že sa už rozhodnem 😠 A ďakujem.

barboramarek
13. jún 2011

@lucula73 tak drzim palce 😉 potom daj vediet 🙂 jedine co ma este napadlo, tak cybex treba potom dobre premazat ale potom je to ok 😉

janina2208
14. júl 2011

Mam taky dotaz na I coo Pluto, vcera jsme ho koupili pres net, v obchode jsme zkouseli asi moc narychlo, pripada mi, ze je kratka sedaci cast pod zadeckem, ze sedi maly dost vepredu, ze tam proste neni pekne usazeny, mozna je to jen nezvykl oproti sportaku, tak se chci zeptat, jestli ho nekdo ma a je sezeni pro dite v pohode. Moc se mi libil jak je lehce ovladatelny, ale s tim sezenim si nejsem jista, maly ma 13 mes a 12 kg. Uvazuji o vymene, ale na druhou stranu bych se ho nechtela vzdat, tak poradte.
Moc dekuji 🙂

sasikas
14. júl 2011

@janina2208 asi mas model 2011, ze?....sme akurat minule s kamoskou nad tym spekulovali....ja mam 2010 a sedenie je pekne, pre malu pohodlne a kamoska si objednala 2011 a tiez jej maly sedi tak divne, strasne moc dopredu vystrceny akoby bol..... 😒 ale zas 2011 ma tu predlzenu striesku co sa da rozsipsovat, to 2010 nema, musim pouzivat slnecnu clonu... 😉

janina2208
14. júl 2011

Moc dekuji za radu, tak to me prekvapilo, ze je rozdil mezi modely zrovna v provedeni sezeni, porad na nej koukam, porovnavam se sportakem X-lander, ktery mame, v hloubce sedu je rozdil asi jen 2 cm, ale nemuzu si nejak pomoct, nezda se mi pro maleho pohodlny. Premyslim o vymene za peg perego pliko 3, ten vim, ze se mu tam sedelo dobre, to byl pri zkouseni jeste malej v klidu, ale zase na jizdu a ovladatelnost se mi zdal lepsi i coo, tak mam proste dilema, ale pohodli ditete je asi prednejsi, zitra jeste prijde kamaradka, zkusime tam posadit jeji holcicku, je o neco vetsi a nejak se musim rozhodnout, dnes tu byla druha kamaradka a te se to taky zdalo celkem nepohodlne.

janina2208
14. júl 2011

@janina2208
zapomnela jsem odpovedet, mam model 2011, prouzena boudicka je fajn, ani jsem o ni nevedela, tak to me mile prekvapilo

janina2208
15. júl 2011

Tak nakonec jsem se rozhodla si I coo pluto nechat, dneska jsem do nej znovu maleho doma posadila a uz jsem si asi trochu zvykla ze sedi vic vpredu a rekla jsem si, ze dokoupim madlo a snad bude mit pohodli, vyzkouseli jsme ho i venku po meste, ale jak jsem si myslela, ze je skvely na ovladani, tak to na chodniku tak prijemne neni, mozna jsem cekala prilis, ale zas tak zlehka se mi nejelo, mozna to je jen prvni dojem. Nedokazu to posoudit, mame X- lander XA a ten je tezky a jine kocary jsem nevyzkousela, myslela jsem ze pluto je lehoucky a bude jezdit jak po masle, v obchode a doma se mi s nim manipuluje krasne, ale venku tak nejak ztuha. Maly byl spokojeny, ma dobry vyhled, vypada to, ze se mu nakonec sedi dobre, boudicka nema pruhled, tak na nej nevidim, to si taky budu muset zvyknout. Mozna jsem moc narocna, ale je to tezke vybrat asi idealni kocarek. Tak uvidime jak se nam osvedci.

digysa
autor
18. júl 2011

Ja mam tiez 2010 model. Cierny a velmi malo ho pouzivam hned od zaciatku ( nezijem na Sk).

Mam ten kocik priniest na SK, ze by som ho predala? Za nejakych 60euro

zuzikkaa
18. júl 2011

@digysa noo,,keby si tak dosla o 3mes skor 😀 😀 😀 za taku cenu ani minutu nevaham! 😅

digysa
autor
18. júl 2011

tak potom ho dam sem do bazaru. Ja pridem o 2 tyzdne domov.

digysa
autor
26. okt 2011

Tak a uz som ho predala...a velmi rychlo..

Jedna slecna mi pisala, ze ho chce...ale nakoniec sa vobec ani neohlasila par dni pred stretnutim.... 😒

Pre dotycnu osobu: Kludne si mohla napisat, ze ho nechces ( a nie sa schovavat), ako vidis kupcov som mala dost a aj sa predal 😎

lucikan
3. nov 2011

Kocky, co mate alebo ste mali Icoo Pluto, kukla som si kusok diskusie a pisem rovno na vas 🙂 - rozmyslam nad tymto kocikom a chcem sa spytat, vsade sa pise ako sa tam krasne zmesti aj velke dieta. Ja sa chcem naopak spytat, ako by sa tam sedelo krpcekovi, co ma v roku 8 kil. Bolo by to pohodlne aj pre neho? Ci by ho tam hadzalo zo strany na stranu 😅 ? Viete poradit?
@digysa
@barboramarek
@janina2208 Ako hodnotis takto po case? Spokojnost nespokojnost? Madlo pomohlo?

digysa
autor
3. nov 2011

@lucikan bez problemov.