Nosnosť kočíka Maclaren XT a XLR

gerrwie_girl
21. apr 2018

Ahojte baby, hlavne tie co mate maclaren golfky. Strasne dlho sa rozhodujem ktory maclaren si kupit. Moj syn je dost velkac, takze chcem nieco, co nemusim za rok predat 🙂. Na niektorych strankach sa pise, ze nosnost XT a XLR je 15 kg. Inde som citala, ze XLR je o dost vacsi a jeho nosnost je dokonca 29kg, zatial co XT ma nosnost 25kg. Som uz z toho uplne mimo, kazdy pise inak neviem na ktore informacie sa mam spolahnut. Mate niekto uz vacsie dieta, ktore ma viac ako 15 kg a vozite ho v tomto kociku?

babi81
21. apr 2018

xt aj xlr maclaren garantuje do 25kg my sme mali tiez xt ale vymenila som za bugaboo bee koli lepsej skladnosti a lepsie manevrovanie samotneho kocika.

gerrwie_girl
autor
21. apr 2018

@babi81 Ahoj, no ja len preto, ze toto som nasla na oficialnej stranke maclaranu. Pisu 15kg...

babi81
21. apr 2018

inak vzdy pri kazdom pisu menej.tych 25kg je so vsetkym dieta plus co das dole do kocika.napriklad tu pisu aj viac https://www.mybabystore.cz/cs/content/23-porovn...

babi81
21. apr 2018
babi81
21. apr 2018

mas tam ze do 25kg a xlr dokonca 29kg pisu

gerrwie_girl
autor
21. apr 2018

@babi81 no vsak toto ze som videla aj taketo stranky kde pisu tuto vysoku nosnost. Takze tomu skusim verit a uvidime. Maximalne sa pod nim zlomi :D

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gerrwie_girl
autor
21. apr 2018

@teegreen Ahaaaaa! Super, dakujem 🙂. Takze je to 25kg predsalen 🙂 Diky moc!

babi81
21. apr 2018

nezlomi sa neboj ak tam samozrejme nenalozis 40kg!ja som do dolneho kosa davala mineralky mlieko kolko sa len zmestilo ;) nemas zaco difam ze budes spokojna.inak vzdy lepsie pozriet zahranicne stranky z mojej skusenosti 🙂

gerrwie_girl
autor
21. apr 2018

@babi81 Idem do toho XT, uz som rozhodnuta. Momentalne mam BMW, je krasny ,ale nedaju sa predlzit rukovate a nejde uplne do lahu. Uz sa tesim na Xtcko ;)