Aký je kočík Tako Jumper X Warrior?

siska07
26. júl 2010

ahojte, mate niekto skusenosti s kocikom tako warrior? skusala som si ho na predajni a velmi sa mi pozdaval, ale vzor a farbu aku chcem maju iba z kolekcie Minerals.... viete niekto ci je medzi nimi nejaky rozdiel a aky? co sa tyka pohodlia, vahy, ovladania atd... dakujem 🙂

svet_kocikov_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damiana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hhenike
1. dec 2010

Ahojte. Chcela by som sa tiež podeliť so svojou skúsenosťou so svetkocikov.sk. V septembri som si u nich objednala kočík. Potom som si tu prečítala skúsenosť Janky2515 a poviem vám, dosť ma to vystrašilo. Práve preto som sa rozhodla, že tiež napíšem svoju skúsenosť.
Ako som spomenula, kočík som objednala v septembri, lebo som chcela využiť akciu, ale chcela som, aby mi ho dodali až koncom novembra. Stretla som sa s veľmi ochotným a milým prístupom. Úplne mi vyšli v ústrety. Minulý týždeň nám presne podľa dohody došiel kočík Tako warrior. Je veľmi pekný, dúfam, že aj výborne poslúži 🙂. Jediný problém bol, že jedno koleso malo defekt. Tak som im na druhý deň poslala mail a hneď mi obratom poslali náhradu, práve mi ju doniesol kuriér. Takže moja skúsenosť je maximálne pozitívna. Myslím, že takto by to malo fungovať v každom obchode.

petronela287
5. dec 2010

ahojte, aj ja budem rodiť a baby z poradne mi poradili túto firmu tak ma teší že nachádzam pozitívne skúsenosti, cez net som iba raz objednala egyptskú tehlu a nič viac, teraz hľadám kočík, postielku a všetko pre bábo a práve oni majú na stránke najkrajšie kočíky tak kto má s nimi skúsenosti nech mi poradí..... 🙂

svetkocikov__sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz