Aký kočík pre dvojičky plus novorodeniatko?

lucka26duo
10. júl 2012

Ahojte mamičky!, mám 7 mesačné dvojičky a gynekolog mi oznámil, že mi menzes nemešká z toho, že som bola chorá, ale že som zasa tehotná!!! 😲 Totál šok , lebo som v 11tt. a dieťatko je ok. , chvalabohu🙂 Potrebujem poradit: neviete ako to budem od februara2013 riesit s kocikom??? Dakujem

stardust
10. júl 2012

daj si do googlu napr. Kinderwagen für Drillinge.

alebo kocik pre dvojicky a novy prirastok v satke ci nosicke 🙂
@lucka26duo

keiko33
11. júl 2012

a co hovoris na toto : http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kocik..., ale ked byvas v panelaku, to uz bude horsie. V kazdom pripade ti drzim palce, urcite to zvladnes, len to bude chciet velmi vela trpezlivosti, pokial na to budes viac menej sama. Ja mam tri deti a niekedy mam pocit ze sa z toho zblaznim. Ale cez noc dobijem baterky a rano zaciname od znova 😀

lenja123
12. júl 2012

Suseda má to isté, dvojročné dvojčatá v kočíku a novorodenca v šatke. Jej dvojičky síce už dávnejšie chodia, ale zväčša beží každé iným smerom 😝 takže takto je to najistejšie. Býva na prízemí, ten dvojičkovský kočík by jej do výťahu nevošiel.Takto chodievajú na detské ihrisko, alebo na nejaký menší nákup. Ak niekde ďalej alebo na dlhšie, tak jedine autom.

najjulinka
13. júl 2012

@lucka26duo ahoj, tak bud trokočik, alebo ešte možno už by sa dalo, že babtenko malilinkate do kočika a dvojičky do druhej korby dvojkočika sedieť za sebou alebo na striedačku 😉 Možnos i vystačíte s dvojkočíkom a nosičom.. .nejak prestriedať.... Trojkočik nie je lacna zaležitosť a takmer nikde sa nevopchá, zle sa s nim manevruje.... ale zas vlačiť nejake dieťa furt na sebe a ešte tlačiť dvojkočík nie je sranda... takže s kupou s aneponahlaj. uvidiš ako deti budu fungovať v decembri, či budu ochotne a schopne sedieť v jednej korbe za sebou 😉

cillikat
13. júl 2012

mozno by som to tiez riesila satkou/nosicom, alebo k dvojickovemu kociku dokupit pridavne sedatko - Buggypod a na nom striedat dvojcky, ja mam sice len dve deticky s vekovym rozdielom 14 mesiacov, ale mam ho a je to fajn, ale je pravda, ze v zime sm ich tie vozila v dvojickovom kociku, ale ked bysi isla von, tak nejaku deku na ten buggypod este das v tych chladnejsich mesiacoch, drzim palce, vela zdravia 🙂 🙂 🙂