Aký kočík pre vysoké maminky?

maleusko
29. nov 2011

Ahojte kočky.Meriam 190cm a hladam nejaky fajn kocik co ma nielen polohovatelnu rucku ale cely je vyssi.Mal by mat nafukovacie kolesa alebo kvalitne preovanie a mala by to byt trojkombinacia.Dakujem velmi pekne vopred za napady <3

luciana157
1. dec 2011

jednoznacne brio go,je fajnovo odpruzeny,malinka sa mi nezobudi ani ked ideme cez jamy 😀 rucku si mozes dat na najvyssi stupen.a kedze ste vysoki obaja tak brio go ma jednoznacne najdlhsiu vanicku a drobcek asi nebude najmensi po vas 😉 concord je maly a nizky kocik. co sa tyka stokke,tak v ziadnom pripade.koho poznam ten na stokke nadava,vobec nie je odpruzeny. a co sa tyka mna tak uz by som do 3 kombinacie neisla.malinku som vo vajicku nikdy nenosila na konstrukcii,lebo malinkemu babatku skodi na chrbticu byt dlho vo vajicku. a tie vajicka ku kocikom vobec nesplnaju bezpecnostne normy. ja som ucrite za kombinaciu kocik plus sportova cast ale vajicko si popozerat podla testov a kupit co najbezpecnejsie.

adulik23
1. dec 2011

to ho lepsie vidiet http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

ten obrovsky kosik, co sa da k nemu dopupit je skvely. odnesie aj karton mineralky. 😀

solnicka_nr
1. dec 2011

BRIO GO! Jednoznacne uplne super kocik...zatial sice pouzivam len hlboku cast ale som nadmieru spokojna!

woman04
10. feb 2012

..tiež som vysoká a máme Mutsy transporter..veľmi som spokojná...patrí k ľahším a výborne sa s ním manipuluje...Hartan som tiež zvažovala,len tam už cena bola vyššia..a výborný je I´Coo PEAK AIR ,ale patrí k ťažším,mohutným kočíkom.... 🙂