Aký šporťák so sedačkou do oboch smerov jazdy poradíte?

wieruss
29. apr 2012

Ahojte prosim o radu, hladam sportak so sedackou do oboch smerov jazdy, lebo maly my uz nechce byt v korbicke, ale je nervozny, lebo nas sportak je otoceny chrbtom. Hladam nieco s vecsimi kolesami, kedze cesty u nas nie su idealne a vhodne na leto i zimu. Aky by ste odporucili s cim mate dobru skusenost? 🙂

acer11
29. apr 2012

my máme bebe confort loola up,boli sme na tom podobne 🙂 kolieska nie sú veľké,ale stačia a je odpružený,spokojnosť veľká,šikovný aj do auta...

kilian
29. apr 2012
melpomene
29. apr 2012

quinny buzz...máme ten, čo ešte má dva vymeniteľné poťahy...jeden do 18 mesiacov (je úžasne mäkkučký) a druhý od 18 mesiacov....ja som s týmto športiakom zatiaľ veľmi spokojná a prešli sme s ním už hociaký terén. 🙂

soldi
29. apr 2012

gesslain vision S 🙂

vivianaba
29. apr 2012

ja mam Teutoniu Mistral S, da sa otacat sedacka ale aj preklapat rucka (co som vyuzila dost malo, len do velkeho snehu alebo velkeho terenu). A najviac na nej milujem ze je vyborne odpruzena, polohovat sa da az do rovna a natiahne sa tam aj moj takmer 2rocny syn (dost vysoky) a na dlzku je mu kocik este dobry. Nie je prave najlahsi na vahu. Do auta sa vojde ok ale nie je az taky kompaktny ako mnohe mensie kociky. Asi budes musiet najst dobry kompromis. Potom napis ktory si vybrala.

babajaga
29. apr 2012

geslein trend..stary,dobry...mercedes medzi kocikmi

kvetinka211
29. apr 2012

@wieruss Gesslein F6 ... mozes bud naopak nakliknut sedak alebo len preklopit rucku ... to je super funkcia, hlavne ked sa potrebujes vyhnut slniecku. Prejde ti kazdym terenom, ma velke pevne kolesa (nie su nafukovacie, takze ich nepichnes), predne kolesa mozes nasadit bud male alebo velke (ma 2 sady prednych kolies).

miska76
29. apr 2012

Z

adulik23
29. apr 2012

mutsy 4 rider

anjelicek26
29. apr 2012

Hartan racer 🙂 quinny buzz ak dokupis terenne predne kolecka 🙂

veve10
29. apr 2012

tiez odporucam Teutonia Mistral. Ja som mala Teutonia Fun system, je vyborny a mesni ako mistral, ale zaroven ma o trosicku mensie kolesa. Ak mate horske cesty, tak skor Mistral, inac staci aj Fun system. Alebo este lepsia alternativa je najnovsia Teutonia Be you, je ako Mistral, ale omnoho skladnejsia do kufra auta.

mirka007
29. apr 2012

Bugaboo Cameleon (len dokup predne terenne kolesa ) ten je naj podla mna ( ak kupis pouzity nevyjde ta vela )
alebo potom nieco od Jane 🙂

bikina
29. apr 2012

mozno zalezi od toho, kolko chces do kocika investovat....

bubet
5. máj 2012

ABC desing 3 Tec

cecil36
5. máj 2012

peg perego pliko switch easy drive a je neskutocne lahucky a skladny do auta 😉

kiakocikovsvet
7. máj 2012