Aký športový kočík je dobrý?

miry22
17. júl 2014

Potrebujem taký,ktorý sa dobre zmestí do auta,a je lahký.

ichbinich
17. júl 2014

Do akeho auta?
Do takeho Vito ani skladat nemusis, ale do Smart-u nedas asi nic 😉

Teraz vazne: ked budes rozhodnuta, urcite chod s autom do obchodu a pokus sa ho nalozit. Lebo jedno su odmerane miery a druhe je fyzicky ho tam vediet vtrepat. Takze pred kupou si to urcite vyskusaj.

Lahke su golfky, ale to su "iba" golfky. Zalezi najma na ostatnych tvojich kriteriach. Kde budes chodit, ako casto ho budes skladat, vykladat, nosit, ci potrebujs nakupny kosik dole a pod. V zime sa ti tam bude musiet zmestit aj fusak, na to tiez treba brat ohlad.
Inak na otazku dostanes 30 odpovedi s 30 znackami a modelmi, a budes taka mudra, ako si bola 😉
Skus presitat podobne duiskusie, pozriet si odporucane modely aspon na fotkach a potom pozeraj dalej.

bluehorsee
17. júl 2014

Ahoj, ja som mala Concord neo-mam ho na predaj v albume..a bola som s nim nadmieru spokojna, v pohode som s nim vsetko zvladala...v case ked som ho pouzivala sme nejaky cas byvali aj v Brne a tam sme vsade chodili len autom takze som tu skladnost vyuzivala casto...inak je dobry aj ten stokke xplory alebo scoot-zalezi od toho kolko chcete investovat.kocik pod 100 eur by som nekupovala, ale to je vec nazoru..
s klasickych "bugin" som pocula dobre ohlasy aj na nuna buggy-vraj je spratny a lahky, a dost pristorny ale kolieska su dost male a po case zacnu rachotit..vraj..., 🙂 dufam ze sa vam podari najst ten spravny! 😉

happy_tam
17. júl 2014

Miry22 ja mam britax B-agile a som spokojna 🙂 ma 8kg, sklada sa jednou rukou a nezabera moc miesta... A je aj velmi pekny 🙂

mimik79
17. júl 2014

zalezi aky hladas, ci so spojenou ruckou ci golfac, ci mensi alebo s velkymi kolesami, do akej ceny cca, mozes mat za 100 aj za 300,ja doporucujem Chicco Multiway, Brio Go, pokukaj na nete tieto

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejlla
17. júl 2014

jane slalom pro...je lahky ale neviem ake mas auto.nam sa do zafiry zmesti v pohode

katharrina
17. júl 2014

my sme mali Peg Pergo pliko switch a super, spokojnosť, ľahko skladateľný, kedže často cestujeme a máme len audi combi. V pohode sme dali kočík aj kufre. Teraz, keď je už malý väčší a kočík moc nepotrebujeme máme Peg Pergo Pliko mini a úplná spokojnosť. Ľahučký, rýchlo skladateľný, nezaberá moc miesta a opierka+nožičky sú polohovateľné 🙂 Navyše poťahy na oboch sa dajú prať :D neodporúča sa v pračke, ale na šetrnom a krátkom praní sa dá 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reni1512
17. júl 2014

ja by som si kupila Chicco Liteway 🙂

mimikas
17. júl 2014

Ja by som brala Baby Jogger City Mini, B-Agile, alebo Gesslein F4 Buggy, Pripadne Papas a Papas, Niecp co vies zlozit na polovicu, je to do 10kg a pritom je to velke a pohodlne pre dieta. ja mam Baby Jogger a milujem ho a to je moj 4 kocik 🙂

maria.vinea
17. júl 2014

Chicco Simplicity
som s nim maximalne spokojna je lahky, skladny, a poloha je az do lahu a este chvalim velky nakupny kosik

adka_pajerska
17. júl 2014

britax bagile,bmotion najlepsie kociky nikdy by som nemenila

ejmi25
17. júl 2014

Concord neo súpis🙂

dollynkaa
17. júl 2014
maltinta100
17. júl 2014

Ja mam na predaj abc design moving light, je lahucky a nezabera vela miesta.

smalova
17. júl 2014

Do auta sa zmesti nuna pepp taky skor mestsky kociarik skor golfky kuknite videjko je super skladny aj ja ho zvazujem 😉

jerryjanka
18. júl 2014

naozaj velký na priestor pre dieťatko - až do 30 kíl, a naozaj malý na skladnosť a váhu len 9,5 kila, a je naozaj športový - kombinuje výhody golfáča a športového kočíka je Baby jogger city mini GT.