Aký športový kočík na zimu?

kralicica
27. okt 2010

ahojte mamičky, hľadám si šporťák na zimu, náš malý má už 7 mesiacov, takže ho už potrebujeme. som však asi náročná, lebo mám nasledovné podmienky. aby sa dalo bábätko dať aj do vodorovnej polohy, teda na spinkanie, nielen polosed, najlepšie otočenie v smere aj protismere jazdy, dobrá skladateľnosť, lebo stále cestujeme a máme malý kufor, a čo sa týka koliesok, najlepšie nafukovacie. doteraz som mala tie maličké ale hrkotajú že sa v meste hanbím keď idem po kachličkách... premýšľala som o concorde neo, ale tie kolieska ma odrádzajú, sú väčšie ale akési umelé, neviem. bojím sa... tiež som chcela quinny ale príde mi taký nepraktický, to predné umelé koleso... a nepočula som naň dobré hlášky... potom som chcela aj jané, ale ten sa nedá dať v protismere jazdy a navyše vraj zaberá veľa miesta v kufri... no neviem, poradte mi, ďakujem 😉

ivetbal
22. aug 2014

Jane slalom a Jane Nomad sa nedajú otočiť v protismere, čiže nespĺňajú podmienku. Concord Neo aj Bugaboo majú korýtkové sedenie, čiže sa nedajú dať do rovného ľahu, zase sú z hry von. Ten Maxi Cosi vyzerá celkom dobre aj strieška je veľká (v ľahu sa pekne zastrie) len to madlo sa mi zdá akési divné, možno len nezvyk. A nie je nízky?

nikuska124
10. okt 2014

Ahojte babenky, potrebujem surne poradit, totizto ídem na Slovensko koncom novembra az na mesiac, a potrebujem poradit, ci mate skusenosti s golfovym kocikom do snehu, mam dvojkocik ( vid link: http://tot-a-lot.com/elblogdelosgemelosymellizo...) alebo radsej mam si zobrat stokke alebo mima kobi. Totizto vobec nemam skusenosti s golfovym kocikom do snehu. Prosim poradte mi

nenabaja
17. okt 2014

@nikuska124 Noo, pokial vyslovene kocik do terenu, tak jednotka je momentalne Mountain Buggy Terrain, cize pozeraj taky alebo podobny. Inak co sa tyka golfacov do snehu, tak potrebujes hlavne vacsie kolieska, ideal 16 palcove, aretaciu kolies asi tiez ocenis, a co najvacsi priestor, pretoze babo bude naobliekane a vo fusaku.

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

na zimu si vyberte radšej aj niečo ťažšie ale hlavne aby bol kočík dosť pevný a mal veľké kolieska http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

atanerm
7. sep 2016

Najlepší kočík na zimu je Hartan Racer. Je neskutočne pevný a stabilný. Ja som vystriedala XY kočíkov a tento bol posledný a najlepší kočík na svete. Je obrovský a komfortný pre dieťatko na zimu aj s fusakom. Kolesá sú gumené, čize nehrkoce a nedostane defekt, košík na nákup je obrovský a kočík sa skladá spolu so športovou časťou, rúčka neni penová, čo mne prekážalo na iných kočíkoch... Jednoducho SUPER KOČÍK! Píšem sem, lebo ho predávam, lebo môj synček už chodí a nepotrebujeme už kočík... Ak by ste mali záujem GARANTUJEM SPOKOJNOSŤ. (HARTAN RACER vyhral test kočíkov v Nemecku)
Ak nie kupujte na zimu Hartan... Je to fakt špička.

26janka05
14. sep 2017

Mamičky viete mi poradiť kočík na zimu športový nakoľko malý má už 15 mesiacov