Aký športový kočík pre bábo, ktoré spí len na brušku?

trpezliva
20. jan 2016

Maminky, ockovia, mozno budete vediet poradit. Nas chlapcek spi len na brusku. Aj doma (cez den aj v noci), v kociku tiez. Do vanicky s fusakom sa len tak-tak vojde. Chceme prejst na sportovy kocik, ale nas bugaboo sa neda dat do vodorovnej polohy. Poradite mi prosim nejaky sportovy kocik na spanie na bruchu. ABy bol co najsirsi (rucky ma vedla hlavy) a hlavne teda aby sa dal dat do uplneho lahu. Dakujem 🙂 .

mia265
20. jan 2016

Spávanie na bruchu zvyšuje syndróm náhleho úmrtia. Aj keď my sme teda všetci spávali na bruchu, ja malého len na chrbát. Ale však tvoja vec...

jsva
20. jan 2016

Jane slalom je priestranný

seahorse27
21. jan 2016

Myslim, ze aj do Peg Perego GT 3 by sa zmestil aj s rezervou 🙂 Len tie sportove kociky su celkovo viac otvorene a teraz v zime by som tam take male babo nedavala :/ Ak, tak od jari....

vladenka2
21. jan 2016

Vo vaničke sme aj my chceli spat len na brušku, aj doma a čuduj sa svet v športaku sa za 3dni bez plaču naučil hajat na chrbatiku 🙂 Najskor na boku. Myslim že žiadny športak nie je tak rovný ako vanička, zle by sa tam na brušku hajalo... vyskušajte. A kočiky typu, sklopit dozadu a nohy su hore obaja moji synovia neznašaju 🙂

mamickajanka
21. jan 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

suhlasim s komentarom nado mnou 🙂 sportovy kocik nikdy nebude taky rovny a ani pohodlny ako vanicka

luciamic
24. aug 2016

@trpezliva smiem sa spytat ako to nakoniec dopadlo u Vas? mam rovnaku situaciu s mojim 5 mesacnym...dakujem 🙂

anyvictory
3. nov 2021

@trpezliva ak náhodou si nájdete môj komentár, napísali by ste ako to dopadlo? Naučilo sa bábätko spinkať na chrbte v kociku? Naša len na bruchu

luciamic
8. nov 2021

@anyvictory u nas to vyriesil korytkovy kocik, konkretne stokke. Ta sedacka a celkovo ten kocik bola nasa spasa. Bodaj by som ho mala od zaciatku, mohli sme mat o inom tie prve mesiace. Nikdy nikdy nespal syn v hlbokom kociku na chrbte, iba na bruchu, a ked sa zobudil uz musel ist von z neho, nikdy tam nelezal ani chvilku kludne ked nespal. Cize prechadzky stres a panika, po prechode na stokke obrat o 180 stupnov. A co sa spania mimo kocika tyka, po babatkovskej faze z prvych mesiacov, kedy fungoval rezim nakojit - uspavat na rukach pol az dve hodinky - polozit na brucho do postielky (na chrbte ci na boku bol do 30 sekund hore v kociku aj posteli), sme presli na spolocne spanie a kojenie na poziadanie a tam uz ta poloha na bruchu stratila vyznam.

anyvictory
9. nov 2021

@luciamic naša vydrží v kociku na chrbte byt hore pred spaním aj po ňom ale keď už chce spať tak začne mrnčať a musím ju preložiť. K nášmu kociku mame v kombinácii športový s korytkovym sedením tak vyskúšame 🙂 ďakujem