Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký vybrať kočík do 600 eur?

23kika32
6. okt 2020

Zdravím žienky, chcela by som sa vás opytat že aký kočík by ste mi odporučili, v cene max do 600€, najlepšie aby bol ak do terénu. Ďakujem krásne ❤️

ladyk001
6. okt 2020

@23kika32 abc design salsa 4, britax go big (bazarovy, alebo za 679 máš na brendone nový 2kombi)

cookie29
6. okt 2020

@23kika32 je tu super kocikova poradňa môžeš tam položiť otázku.
Takze máš budget a do terénu. Ešte pridať nejaké kritéria, čo od neho čakáš, čo je pre Teba dôležité a čo menej. Zriedkakedy nájdeš kočík, ktorý splní všetky kritéria. Budeš mat zimné či letné dieťa? A teda akú veľkú vaničku potrebuješ. Rozmery kočíka? Ak budeš chodiť po dedine a máš dom tak je to menej dôležité ako keď potrebuješ chodiť po schodoch/výťahoch a pod. Ako sa skladá. Polohovatelnost. Nastaviteľnost výšky, ak ste menší/vyšší rodičia. Úložný priestor, typ koliesok, aké vybavenie. Chceš viac kombináciu? (Podľa mna sa neoplatí)... a to je len tak z voleja

lenuska9999
6. okt 2020

Neviem či hľadáš klasický alebo športový kočík za 600 eur. Ale ak by si chcela trojkombinaciu, mozem ti z osobnej skúsenosti poradiť edrema breva. Má veľké nafukovacie kolesá, priestranný košík, tašku, hlboká vanička sa dá tiež polohovať. Vo vajíčku mal malý miesto pomaly do roka, športová časť je tiež super, k tomu má kočík parádne odpružené kolesá a nebol s ním problém chodiť ani po schodoch. A terén zvládol tiež každý. Raz som na neho naskladala ste asi 15 možno 20 kg veci a šla som takto s kočíkom po poľnej ceste cez neskutočne blato... Ja som svoj nedávno predala, pretože sme maly už novú sedačku a sťahovali sme sa, tak sme nemali kde uskladniť vaničku a vajíčko. Ale poviem pravdu, veľmi mi je za tým kočíkom smutno, bol proste super. Teraz máme obyčajný športový kočík a nedá sa tomu predošlému rovnať

tifi2324
6. okt 2020

@23kika32 My sme práve kúpili baby design husky je k tomu super vybava-fusak,deka,termoobal na fľašu,držiak na pohár,pumpa na kolesá aj konštrukčné sa manzelovy paci kočík... vo vanicke sa dá aj nadvihnut matrac keby malo bábo reflux

rumba01
7. okt 2020

teraz sa podla mna da v pohode kupit kociar do takej sumy. zalezi ake mas predstavy. a nenasla si ziadny co by sa ti tak najviac pacil

23kika32
autor
7. okt 2020

Ďakujem Vám žienky veľmi pekne pokukam na nete ešte značky čo ste mi napísali... veľmi ste mi pomohli... všade je toho toľko veľa a ťažké je si vybrať

Tu začni písať odpoveď...

Odošli