Babystyle Oyster Zero verzus Valco Baby Snap 4 Trend

20martina02
3. mar 2024

Ahojte. Pomozte mi vyriesit konecne moj problem. Absolutne sa neviem rozhodnut. Chcem kocik ~ lahky, skladny, kde sa vojde aj velke dieta. Viac sa mi paci oyster aj ze je trochu mensi, ale nemam rada penove kolieska, ktore po par prechádzkach vyzerajú ako storočne... A teda za tu cenu... Pripadne tip na nejaky idealny kocik, ktory sa nevyhrka po pol roku a splna podmienky vyssie? Pripadne ma nejaky kocik kolieska nie z klasickej peny ktora sa hned oderie, a nie nafukovacie?

martyzpp
3. mar 2024

@20martina02 mala som Oyster zero, odviezol dve deti a stale vyzera dobre. Kolieska su uplne v pohode, nedam na neho dopustit. Pre mna vyborny kocik. Mala som od svagriny pozicany na jeden vecer aj Valco snap 4 trend a neviem, mala som pocit, ze Oyster sa mi ovela lepsie riadi. Najlepsie podla mna vyskusat.

dzejsik
3. mar 2024

@20martina02 odpruzene, priestranne, vazia 10kg a odskusane jeden mnou, jeden kamaratkou - Petite&Mars Royal, Carrello Bravo Plus

nops
3. mar 2024

@20martina02 valco sme mali, katastrofa na manipuláciu, ťažko sa mi s ním chodilo a jednou rukou ho neutiahnes,nákupný kôš nepristupny a suchal sa o zem.A chýbala mi tá plastova opierka na nohy,myslím spodok.Oyster nemá klasické penové kolesá,je to taká guma,kamienky sa zapichnu fakt občas.Ja bych brala Oyster

ddenisa123
3. mar 2024

@20martina02 za mňa je oyster zero najlepší a teda mali sme 5 športových kočíkov a ani jeden mi nevyhovoval tak ako oyster, jedine co ľutujem ze sme ho nekúpili skôr 🙂

suzy2508
3. mar 2024

Ahoj, ja sa chystám predávať Nuna Tavo Next, má odpruženie všetkých 4 kolies plnených gélom pre komfortnú jazdu aj po dedine, integrovanú letnú podložku, veľkú predĺženú striešku, veľký košík. Mala som 4 kočíky a tento bol najlepší. Plus syna mám extrémne vysokého na svoj vek a zmestil sa dlho. Ak by si si ho pozrela na googli a chcela viac info, ozvi sa mi, ešte som ho nepridávala na stránku, pošlem keď tak foto. Cenu mám 180 e. Nuna sú kvalitné kočíky, ktoré sa ti nerozhrkajú a ešte ho budeš vedieť predať ďalej.

20martina02
autor
4. mar 2024

@nops valco si mala trend ci ten starší typ este?