Biely kočiarik - skúsenosti

lavender21
6. apr 2017

Ahojte, máte niekto skúsenosti s bielym kočiarikom? Rozmýšľam nad kúpou kočiarika, materiál ekokoža a farba biela, len sa bojím údržby. Ekokoža by sa mala dať len utrieť, ale aj tak neviem či riskovať biely... Vaše skúsenosti? 🙂

mima6661
6. apr 2017

@lavender21
Ahoj,ja mam tako babyheaven exclusive v bielej ekokozi a udrzba fain,bez problemov...len teraz ked je drobec uz v karicke,tak musim viac cistit od tenisiek,niekedy v nom papa a pod....dobre ze su vlhcene obrusky 😂😂😂

gdulskadarina
6. apr 2017

neviem ci by som sa pustala zrovna do bielej. Ako fajn ze je material eko koze ale bala by som sa ze by mi v lete pod slnkom zozltol. to budes musiet stale umyvat aby bol krasny biely co mi pride pri dietatku take dost neprakticke ale nevravim ze sa mi take nepacia

janickacrazy
6. apr 2017

Osobne by som do bielej nešla a do ekokože určite nie. Mala som 7 kočíkov, ani jeden nebol biely, ja teda nemám nervy nato, aby som furt kočík utierala a čistila. Najviac sa mi osvedčila zelená a šedá, prakticky ich nebolo vobec treba čistiť, všetko boli látkové kočíky. Kamoška mala len rúčku z ekokože, po roku bola ošúchaná, škaredá, no mne sa to veľmi nezdá.

sykorkauhliarka
6. apr 2017

biela zozltne a farba sa vytiahne ....:D ved to je normalna vlastnost ...to si nemozes ani cierny a ani iny....

jankalukasova
6. apr 2017

do bielej a ekokože by som nešla...celú ekokožu považujem za katastrofu, lebo po nie dlhom čase začne praskať a olupovať sa. Hlavne ak na mieste, ktoré sa ohýba- napr. strieška.

katrinka8
6. apr 2017

Ja by som do bielej určite nešla, lebo by ma vytáčala každá šmuha od topánky, od blata.. Jasné, dá sa utrieť, ale neutreté to vidno viac ako na akejkoľvek inej farbe, a mne by to vadilo.

lavender21
autor
6. apr 2017

Ďakujem za rady baby 🙂
@jankalukasova
@janickacrazy
Záleží asi aj od kvality tej eko kože, zas normálne je na kočík záruka 2 roky,tak ak by sa začala olupovať, tak to dám na reklamáciu. Na údržbu sa mi páči viac ako látkový. Ešte zvažujem aj béžovú farbu, možno bude predsalen lepšia ako biela...

michalina
6. apr 2017

ja som mala kočík z bielej ekokože a ja som bola spokojná, ked bola malá malinká nemal sa kde zašpiniť a ak som sa niekde optrela vlhčené utierky to vyriešili a ked mala v nom jedla nemusela som nič čistiť, iba pretreť vlhčenou, mala mi nechcela v kočíku sedieť, takže sme sa vozili po stojačky a od topánok som vždy iba pretrela a bolo. Lepšie ako látkový. Nemala som s ním žiadny problém, ani praskanie koženky ani nič podobné.

jankalukasova
6. apr 2017

@michalina len otázočka. Vozili ste sa v kočíku po stojačky... to bola koženka aj vo vnútri? Tam kde dieťa sedí/leží (vo vašom prípade stojí)?? Tak taký kočík by som už vôbec nechcela. Veď na koženke sa človek potí, v lete si to vôbec neviem predstaviť. Ten materiál je totálne nepriedušný. Ak bola skutočne koženka vo vnútri, tak sa vôbec nečudujem, že tam nechcela sedieť.

momoqui
6. apr 2017

@lavender21 ahoj, ta farba este Ok, skor by mne vadil material ekokoza. Skus si sadnut na kozenu sedacku holymi nohami a uvidis ten "super" pocit 🙄 V lete nahe dieta tam bude spotene a bude sa tam parit. Ja by som do ekokoze nesla. Max vanicka ak by bola len zvonku.

lavender21
autor
6. apr 2017

@momoqui Tiež neznášam sedieť na koži... 🙂 Mám vyhliadnutý kočiarik Junama Impulse Eco - z eko kože je strieška vaničky, aj športovej časti, ale v športovej časti je froté vložka, na tej sa malej bude sedieť dobre. Poprípade rozmýšľam že by som na ňu ušila nejaký farebný poťah, aby sa tak nešpinila, teda len tá vložka...

mimisk
6. apr 2017

@lavender21 my čo sme predali kociky z ekokože tk mozem povedať ,žiadný problem, Impulse eco biele sme predali a dokonca aj ten malovaný a vobec niesu staznosti, kde si budete objenavat kocik ?

momoqui
6. apr 2017

@lavender21 ked len strieska tak mi odlahlo 😀

lavender21
autor
6. apr 2017

@mimisk v Čechách, v meste kde momentálne bývame. Tieto dni majú akciu, tak sa musím do zajtra rozhodnúť pre farbu 🙂

mimisk
6. apr 2017

@lavender21 hlavne si nechajte kocik predviest, viem ze je akcia ,lebo teraz je v prahe vystava a distributor teraz urobil akciu

lulula12
6. apr 2017

Mne sa velmi pacia taketo biele kociare no neviem ci by som sa odvazila si ho aj kupit. Skor by som bola za nieco farebnejsie aby na nom nebolo vidno kazdu spinu. Mna tento vyber este len caka ale do bielej nepojdem to je take az moc sterilne by som povedala😉

lavender21
autor
6. apr 2017

@mimisk Už som ho videla a skúšala na predajni, vlastnostami

lavender21
autor
6. apr 2017

Vlastnosťami ma očaril, dlho je už u mňa favorit, len vybrať tú farbu za svet neviem :-/

lavender21
autor
6. apr 2017

@lulula12 Na mňa pôsobí takým elegantným, luxusným dojmom práve v tej bielej... Taká sa mi aj k bábätku veľmi hodí, akurát tá nepraktickosť...

lulula12
6. apr 2017

@lavender21 Nevravim ono je to na kazdej maminke pre aky sa rozhodne. Kociariky v bielej su pekne len mne pridu take strohe no a udrzbe to ani nevravim. No to neznamena ze odsudzujem maminky ktore sa pre takyto kociarik rozhodnu🙂

janulka1802
6. apr 2017

Ja som mala jemny bezovy a uplne bez problemov,ale nie kozenkovy.Znovu by som volila taku farbu.Do bielej by som nesla ,iba ak by to bola nejaka zaujimava kombinacia s bezovou alebou tmavomodrou.Videla som realne take kociky a boli krasne elegantne.Vela stastia pri vybere!

katrinka8
7. apr 2017

@lavender21 - veď to.. tá praktičnosť. Predstav si, že budeš mať športovú časť, budeš ho skladať do kufra auta, ešte keď vonku bude pršať, kolesá špinavé, alebo budete chcieť ísť na nejaký výlet, kde budeš musieť s kočiarom "do terénu" a prašnejšieho prostredia... Alebo proste len v daždi pôjdeš, cez kaluž, možno po horšej ceste, dieťatko bude časom v kočiari jesť, topánky špinavé... Navyše bude k nemu asi aj prebaľovacia taška biela - to je to isté, keď uvážiš, kde všade tú tašku budeš musieť položiť. Ak nie si nejaký extrémny perfekcionista, že Ti vadí každá šmuha, tak kľudne. Ale ak sa máš po každom použití kočiara rozčuľovať a furt ho utierať utierkou, tak by som tu farbu zvážila.

paradis27
7. apr 2017

Žienky.
Viem nepatrí to sem
Ale neviete mi poradiť kto robí plienkové torty.ďakujem
Akože z plienok jednorazových. Za každé informácie ďakujem
Paradis27.

momoqui
7. apr 2017

@paradis27 viem dat kontakt napis mi spravu ak mas zaujem 🙂
@paradis27

lavender21
autor
7. apr 2017

Ďakujem za rady, nakoniec som predsa len objednala biely, snáď nebudem ľutovať... 🙂

martushka89
26. apr 2018

@lavender21 ahooooj, mozem prosim vediet ake su zatial tvoje skusenosti s bielou ekokozou? dakujjeem

lavender21
autor
26. apr 2018

@martushka89 kočík vyzeral a stále vyzerá suprovo 🙂 akurát košík sa mi trochu zababral zo spodu a zatiaľ som nevymyslela s čím by to šlo dole. Také béžové fľaky sú tam. Aj na taške trošku. Inak som bola veľmi spokojná. Kvôli praktickosti som však presedlala na športiak a dvojkombonáciu predávam... Používala som 8 mesiacov, čisto biely 🙂

martushka89
26. apr 2018

@lavender21 dakujem krasne 🙂 ja som dnes kupila teda ten biely eco...konstrukcia je hneda a spodny kosik je hnedy eco tiez, tak verim ze budeme spokojni s nim 🙂

lavender21
autor
27. apr 2018

@martushka89 určite budete 🙂 len som si ešte spomenula ako mi vraveli v predajni aby som ho nikdy neutierala vlhčenými obruskami, lebo to veľmi vysušuje a môže tá koža popraskať. Tak som to tak robila, že vždy s vlhkou handrou utrela... 🙂