Brio Go, Mutsy Igo verzus Mutsy Evo

eevulle
23. jún 2014

Maminky můžete mi prosim poradit, který z těchto kocarku vybrat? Jake jsou Vase zkusenosti? Jak kocarky jezdi na horsich chodnicich, upravenejsich lesnich cestách? Nedrncaji moc na dlažebních kostkách? Jake jsou pozitiva/negativa? Dekuji moc za pomoc.

hellionka
23. jún 2014

Mám mutsy evo. Má väčšie predné kolieska ako Brio. Som s ním celkom spokojná. Ľahko sa skladá. Používali sme v zime a nemali sme problém. Ak chcete pozrite môj album 🙂

demetria
24. jún 2014

Rozhodovala som sa medzi Mutsy Igo a Brio Go.
Na Igo sa mi pacilo, ze ide do uplneho lahu a pacil sa mi celkovy dizajn sedacej casti, odradila ma masivnost podvozku.
Mam Brio, lebo sedacia cast aj vanicka su vacsie, kosik je vacsi a trochu menej otvoreny, celkovo sa mi zda, ze brio ma podvozok vyssie a hlavne - brio pruzi. V strede konstrukcie ma zakrytovanu pruzinu, da sa hojdat. Nehrkoce na ziadnom terene, denne s nim chodim po zamkovej dlazbe, po travniku aj po strkovej ceste, vsetko zvladne v pohode. Vyborne sa tlaci, zatial je v tomto smere najlepsi kocik, co som mala. Da sa zlozit so sedackou v oboch smeroch, igo len so sedackou v smere jazdy. Na igu ma hlavne odradili recenzie na zahranicnych strankach, kde mamicky tvrdili, ze kocik je spociatku dost tvrdy a brnia z neho ruky 🙂
Predpokladam ale, ze igo je spratnejsie do auta, brio s tou zahnutou rukovatou zabera dost vela miesta.

eevulle
autor
25. jún 2014

dekuji za porovnani....musim to ještě poradne uvážit...nebude vadit na Briu, ze nejde do lehu? Nebude mimco sjizdet?

eevulle
autor
25. jún 2014

@demetria prosim, kam chodíš na stranky pro zahranicni recenze? Diky

demetria
25. jún 2014

@eevulle
Dobre stranky su bestbuggy, ale tam chvalia aj brio aj mutsy.
To o igu a tvrdom podvozku som nasla niekde nahodne, celkovo je o nom malo informacii a o briu detto.
A ze brio nejde do lahu detom velmi nevadi. Ja som spociatku bola presvedcena, ze je to problem, ale maly s nim problem nema. Skor mu vadi, ze nema kolmy sed a ze nema polstrovanie na bokoch chrbtovej opierky ako maju peg-perega a inglesiny. (mam aj stare pliko, tak porovnavam s nim). Ale tipujem, ze je to len prechodna faza. 🙂