Britax B-Agile

frlka
20. nov 2011

ahojte 🙂
o tomto kociku som temu na Fore nenasla, tak zakladam novu 🙂
Britax B-Agile je novinka r.2012, podobny typ ako Baby Jogger City Mini, ale rozdiely sa najdu.
Ved porovnajte sami... Budem rada, ked pridate svoj nazor 😉
http://www.monstersfunhouse.com/2011/09/britax-...

persseffona
12. jan 2012

@evkasto s frlkou sme si vela písali tak ti neviem preposlat mail, ale vsak napíš priamo jej ona má teraz nový dáky velmi dobrý kočiarik, ale trojkolesový

gerich
19. feb 2012

ahojte, tak nam prisiel v piatok, zatial vyzera vsetko super, sice malo odpruzeny v porovnani s brio go, ale v pohode, len chcem upozornit, ze 4 kolesove nemaju ten vankusik pod hlavou aj to super jednoduche nastavovanie popruhov, to je asi len u trojkoliek, inac odporucam, super priestranny, nas 11 mesacny dvanast kilovy ´drobec´ sa tam uplne straca🙂)

bamarama82
21. feb 2012

kocky a kolko vazi BJCM? nasla som aj 6,4 aj 8kg udaje. tak si potom vyberte.... a aky je rozdiel v sedacke u 3 a 4 kol. Britax v sedacke?

gerich
22. feb 2012

@bamarama82 no ja myslim, ze rozdiel je v strieske, u trojkolky je vacsia a este v tej podlozke pod hlavickou a tym padom je aj ine nastavovanie pasov, u 4 kol. to nie je

bamarama82
22. feb 2012

@gerich a kolko teda ozaj vazi realne? trojkolka

zipsy
27. feb 2012

ahojte, pridavam sa k spokojnym majitelkam tohto kocika. Odpruzenie som nejake vazne necakala, ale tie kolieska ake su hned znicene, to ma dorazilo. Trosku mi pripomina Concord Fusion, snad sa tak nerozhrkoce, to by ma nastavalo...

zipsy
28. feb 2012

no dnes sme boli na dlhsej prechadzke, v dazdi 🙂 a veelmi som spokojna... super sa ovlada, aj jednou rukou... a maly mi v nom dokonca zaspal, a teraz taha uz druhu hodinu 😉

6mia6
29. feb 2012

@zipsy ahoj a ktorý máš? koľko ho už máte keď sú kolieska zničené?

kuspitka
29. feb 2012

ahojte ja mám kočík ,ale Britax B-Mobile mne sa veľmi páči mám ho už rok a nedala by som ho za nič .
asi pre durhé kúpim len vaničku naň a bude, ,mať super kočík..

zipsy
29. feb 2012

@6mia6 ahoj, kupila som od jednej baby Britax B-agile cierny, pouzivany necele 3 mesiace, a koliecka uz mali dierky po kamienkoch. Zevraj po 2 prechadzkach sa to hned spravilo...uz sa to zhorsovat asi nebude. Ale nema to vplyv na jazdu ...

6mia6
29. feb 2012

@zipsy a nehrká?? napr. po zámkovej dlažbe, ktorú majú v obľube naše námestia 😀

zipsy
29. feb 2012

@6mia6 nehrka - resp. nevydava ziadne zvuky, ale citit trochu, ze to trasie 🙂 mala som predtym velmi odpruzeny kocik, takze je to zmena. ale na to, ze je to lahucky kocik, je to super. Uvidime casom, snad to hrkat nezacne....

pondelnicka
29. feb 2012

@zipsy môžem sa opýtať, na veľkosť opierky na chrbátik? Tento kočík mám v "užšom" výbere, ale nikde som sa nedopátrala rozmerov sedenia.... Ďakujeeeemmm 😉

zipsy
29. feb 2012

@pondelnicka sirka makkej opierky je dole 29, hore 31 cm ale je tam este na kazdej strane dost miesta na bokoch....tak po 2 cm, vyska 47 cm

zipsy
29. feb 2012

@pondelnicka moj rocny syn - 10,5 kg a ma ta miesta kopeeeec 🙂

pondelnicka
29. feb 2012

@zipsy ďakujem, mne išlo hlavne o dĺžku, lebo naša špagetka má len rok a 3 mesiace a už nosí veľkosť 92... Takže aby mala dosť miesta do dĺžky... A malému nevadí, že mu visia nožičky? Inak je malý krásny, pozerám, že je z kočíka vytešený.... 😀

zipsy
29. feb 2012

@pondelnicka fiiha, to je dost dlha, budete mat modelku 😉 maly sa vytesuje, a zatial sa na nozicky nestazoval. spal v nom len raz, a to som mu ten spodok "vydula" aby mu tak nepadali....a to je potom fakt v pohode

pondelnicka
29. feb 2012

@zipsy hmm, to nám povedala už pôrodníčka.... 😀 😀 😀 A ešte sa chcem opýtať, či by zvládol aj trocha snehu...

zipsy
29. feb 2012

@pondelnicka myslim si, ze urcite by sneh zvladol. Ma dost velke kolesa, takze v pohode 🙂 je to moj 4. kocik a som velmi spokojna 🙂

pondelnicka
1. mar 2012

@zipsy ďakujem, takže tento kočík je stále "v hre" ... 🙂 Ešte mám čas na rozmyslenie, ktorý nakoniec vyberiem, ale tento sa mi naozaj pozdáva.... Fakt vďaka 😉

lumimka
27. mar 2012

ahojte, nepridate niektora foto jazdenych koliesok? Som sklamana z reakcii, ze su nekvalitne...je to pravda? Planoval som tento koc kupit malej.

atuska24
27. mar 2012

@miska_zv
@evkasto
@frlka
@persseffona
maminky co mate tento kocik,vidim ze tema pridana uz skor,este vzdy pozit.ohlasy???Neviem ci kupit quinny zapp x-tra alebo tento...vzdy ste spokojne a co kolieska,ked sa da kocik do lahu co je za hlavou?Dcera ma 3 roky...dakujem

frlka
autor
28. mar 2012

@atuska24 a aka je vysoka dcerka? lebo ja som ho hned predala prave koli tomu, ze sed nebol taky vysoky. Bol nam uz maly ☹ Ak potrebujes poradit iny kocik, napis mi IP. Pa. 🙂

babymarket_sk
28. mar 2012

@atuska24
B-Agile je priestrannejší ako Zapp, sú deti, ktoré aj 4-ročné sú v ňom ok, závisí od dieťaťa...najlepšie zbenúť niekde do predajne a vyskúšať aj s dcérkou 😉
@lumimka
Britax má gumené kolieska, ako je v návode, ak sa natlačia kamienky treba vybrať a nahriatim fénom sa dajú dať do pôvodného stavu...jazdné vlastnosti sa nemenia a nie je to na závadu...

persseffona
28. mar 2012

@atuska24 ja ho nemám, mám nunu, ale určite radšej Bagile ako quinny zap xtra....zap xtra strašne hrkoce písali viaceré kočky aj ho kôli tomu predávali

zipsy
29. mar 2012

@lumimka ahoj, ja som stale spokojna 🙂 nie je taky rozhegany ako ine golface 🙂

zipsy
29. mar 2012

paci sa, 3 mesiace pouzivany

@lumimka

kamilakd
31. mar 2012

ahoj maminy aj ja uvazujem nad tymto kocikom ja mam sice uz vacsie dieta april 2 roky ale na dovolenke sa nam este zide mam teraz golfac icoo pluto je super ale mne golfy nesedia soferovanie je take tazsie...no neviem sa rozhodnut

zipsy
1. apr 2012

@kamilakd No, ked uz mas jeden golfac, neviem preco chces este dalsi kocik. Britax sa tiez nesoferuje uplne najsuper, ako nejaky odpruzeny sportak...

kamilakd
1. apr 2012

ved toto nie je gofac...
@zipsy