Camarelo - aký model?

denka259
21. jún 2018

Ahojte maminky, chcela by som sa vás opýtať aký model kočíku camarelo by ste mi odporučili? Mojej dcérke sme zaobstarali joolz geo2 ale je to dosť tvrdý kocik a malinká mi odmietala v ním byt. Už tretí deň mame od kolegu pozicany kocik camarelo carmela a krásne mi v ňom dcérka spinka - ukolebava ju. Chcela by som sa ale opýtať, aké sú rozdiely medzi modelmi? Je niektorý ešte viac odpružený ako carmela? Ďakujem

mata2
21. jún 2018

Segra má camarelo alicante,a je spokojná.

evalin88
21. jún 2018

Ja mam camarelo sudari a sme spokojny zatial pouzivame vanicku a maly v nom zaspi skoro zakazdym. Je dost velky vzadu ma sietku ktora sa da odopnut a este taky silt takze mu dnu nesvieti.. Akurat sme ho este neskladali

denka259
autor
21. jún 2018

Kocky a neviete či je niektorý model viac odpružený?

evalin88
21. jún 2018

Ale moc nehupe.. Teda odpruzenie take normal..maly nie je zviknuty sa hupat...

petrastrbanikova
21. jún 2018

My mame camarelo valencia a sme spokojny 😊

henriettak
21. jún 2018

mne sa veľmi páči caramelo coletto florino 🙂

ja_bb
21. jún 2018

My mame Camarelo Art a ked sme mali pozicanu konstrukciu, myslim,ze z Granady, tak sa mi zdalo,ze viac hupala... Ale mozno je to tym,ze to bola konstrukcia z obchodu,ktoru poziciavali uz viackrat, tazko povedat. Asi najlepsie budes mat napisat/zavola do nejakeho obchodu. Napr. v ZA je Bambino kociky, odtial sme mali aj tu konstrukciu, su tam tri panie, jedna je nova,ale tie zvysne sa vyznaju ;)

conspi
21. jún 2018

@denka259 my sme mali Camarelo Art a veľká spokojnosť 🙂 až na to skladanie do auta 😂 ale drobec v ňom bol veľmi spokojný 🙂

ankare
21. jún 2018

Art limited je krasny, aj sa dobre kolise.

veronikastrickova
21. jún 2018

Ja som mala Camarelo Malaga. Odpruzeny perfektne, super sa s nim chodilo v meste aj po terene. Ale kazdemu vyhovuje ine a treba si naozaj vyskusat co vyhovuje

kika691
21. jún 2018

Ja som mala malagu a Max sppkojnost