Concord - vanička Sleeper 2.0

verka1818
25. nov 2014

Ahojte maminy, prosim Vas nemozem tu najst ziadne odpovede ohladom tejto vanicky, tak zakladam novu temu. Mame uz travel set doma, avsak ta vanicka mi pride velmi uzka. Babo cakam vo februari, cize fusak budeme potrebovat len prve dva mesiace, ale aj tak si neviem predstavit ako sa mi tam mala zmesti do 6 mesiacov :-O Mate ju prosim niektora??? Dakujem

depi
20. jan 2016

@lucianka222 kolko ta vysiel concord v polsku prosim ta?

trnkalka
20. jan 2016

@verka1818 Ahoj aj my máme túto vaničku a tiež som sa obávala ale môžem Ti povedať nemáš sa čoho obávať. V Tvojom prípade keď bude bábo vo fusaku len také maličké vôbec nevidím problém, ale celkovo nemusíš sa obávať. Môj synček má teraz 4,5 mesiaca, 74 cm a 7,5 kila a zmestí sa tam aj naobliekaný so zimným fusakom a to máme Loger a ten tiež nie je najmenší, takže do 6 mesiacov, v Tvojom prípade keď bude bábo väčšie, čiže bez fusaku úplne v pohode.

verka1818
autor
20. jan 2016

@trnkalka ahoj, dakujem za odpoved, aj ked je uz neaktualna 🙂 my uz mame 11 mesiacov 😉 ale za seba mozem vanicku len a len odporucit, velmi sme ju vyuzivali v meste ako autosedacku, nemuseli sme malinku stale prekladat. To beriem ako velke plus. Nasa mala isla od ukonceneho 5teho mesiaca uz do sportaku, lebo boli velke horka a tam jej neprudil vzduch a celkovo uz nechcela len lezkat, ale aj poriadne vidiet 🙂 Cize moja skusenost s kocikom concord je velmi pozitivna 🙂

marcinho11
23. máj 2016

Tento produkt je veľmi kvalitný , odporúčam tento kočík a môžem poradiť aj obchod Market24 a tu je naň aj zľava http://www.kuponyzdarma.sk/market24-sk/ , maju vyše 1000 kočíkov v ponuke.

lucinda077
8. máj 2017

@sasa1983 a mate ktory? tu vanicku sleeper? ja to tiez cakam v novembri a bojim sa ze ked bude tuha zima ze ci sa zmesti babo aj s fusakom ... pretoze sa mi strasne paci ze nemusim babo prekladat do vajicka ked moze spokojne lezat vo vanicke

sasa1983
8. máj 2017

@lucinda077 syn je november a zmestil sa v pohode.