Cosatto Giggle 3 v 1 Go lightly

monikapt
5. feb 2013

Ahojte, hľadám nejaké skúsenosti s týmto kočíkom, ale nikde som nič nenašla ☹ máte ho niektorá? Ako ste s ním spokojné? Strašne sa mi tento kočík páči, ale chcem vedieť aj z praxe aký kočík naozaj je, ďakujem

kolenicova
16. feb 2013

@monikapt juj to by som aj ja chcela vediet akurat som ho nasla a je kraaaaaaaaaaaaaaaasny 🙂)))

adamala
8. mar 2013

@monikapt Myslim ze ho maju v auparku v BA ale nie som si ista, chcela by som ho osobne vidiet.

adamala
8. mar 2013

@monikapt teda presnejsie sa vyjadrim v mothercare v auparku 🙂

andy03
14. mar 2013

@monikapt
@kolenicova
ja som tiez tento kocik objavila na nete je kraaaaaaaaaaaaaasny ..ja by som chcela skor nejaky neutral ze aj pre druhe ked to bude chlapec ...a strasne sa mi zda byt prakticky aj pri skladani..naaaadhera..a chcela som sa opytat bola si sa nan pozriet??leno ja sa tiez nemozem nejako dopratrat kde by som ho videla nazivo...

andy03
14. mar 2013

@monikapt
@kolenicova
toto je on mojha srdca sampiooooooooooooon 😀

monikapt
autor
14. mar 2013

@andy03 nevidela som ho nikde nazivo zial ☹ ale uz to teraz ani neriesim, neoplati sa mi kupovat trojkombinaciu, ked nasa uz ide do sportoveho a samotny sportovy nie je, iba golfky a to nechcem ☹ ale je kraaaaaaaaaaasny 🙂

andy03
14. mar 2013

@monikapt tak to mas pravduv 😅 😅 a v tom auparku ho maju alebo si to uz vobec neriesila??

monikapt
autor
14. mar 2013

@andy03 ja som to uz vobec neriesila...a BA mam 300 km cize by som tam ani nebola sla

andy03
14. mar 2013

@monikapt dakujeeeeeeem

kolenicova
14. mar 2013

vsade kde ho mali na nete ze predavaju,tak som sa pytala a vsetci ho maju len na objednavku,takze som ho nikde nemohla pozriet osobne....velmi som ho chcela ale kedze som ho nevidela nazivo nebudem kupovat kocku v mechu... nakoniec mame doma novinku guinny buzz 2013 ruzovy 🙂

andy03
17. mar 2013

@kolenicova hovoris mi zo srdca inak..ja bud quinny alebo toto...ale verim ze niekde ho urcite najdem..budem patrat :D

kolenicova
17. mar 2013

tak vela stastia 🙂) my uz stroj mame doma,tak uz nemusim rozmyslat,ale vela som patrala po nom kde ho mozem vidiet.. :/ tak nech sa dari 🙂))

sajmona12
19. mar 2013

Ja tiež velmi chcem ten Cosatto námornícky, je prenádherný. Zajtra ho pôjdem pozriet do Aupáču a dám vedieť 😉

martina104
19. mar 2013

SAhojte,tu ho majú, ja som ho videla "naživo" na predajni v Senici
http://www.best4baby.sk/kombinovany-kocik-cosat...

amaretti
23. mar 2013

Kočík je úžasný ...maju vystavený ... v Bratislave - Drienova 1H ( za Billou na Bajlaklskej ) ... Treba zavolat ked sa tam chystate,lebo vystavený tovar sa hned predá ... Výskúšala som je velmi lahučký,praktický ... skaldanie je uplne jednoduché na jeden gombík ...

http://www.kocikovo.sk/product/cosatto-giggle-g...

tomkovazuzi
27. mar 2013

Ahoj kočky, no tak cosatto treet bol môj sen :D. Našla som ale recenziu na nejakej anglickej stránke a - vanička v pohode pre jarné a letné novorodence kedy netreba babušiť, pretože je dosť malá ( ako väčšina vaničiek) a športiak je max pre 18 mesačné menšie dieťatko 🙂 Tak neviem či sa to oplatí alebo nie, ten kočík je naozaj dosť maličký. Ak to nájdem ešte raz tak to tu prihodím.

tomkovazuzi
27. mar 2013

@amaretti prosím vás a nezdal sa vám kočík príliš malý? ďakujem

amaretti
30. mar 2013

@tomkovazuzi .... Je velmi praktický ... nie je malý ani velký ... taká stredná velkost by som povedala ... Ja potrebujem kočík praktický,aby sa nám zmestil do bytu,čím lahšie skladanie,má len 9 kg. ... atd. ... Moja švagrina z Nemecka tiež velmi chválila ... a cenovo tiež je priatelna ...taká stredná kategoria ... Prezreli sme vela kočíkov ... tie za 350 eur ... su o ničom,možno vydržia pol roka,su tažké,skladanie u niektorých bolo neskutočné ...
Pošlem Vám ešte link,video ...

https://www.youtube.com/watch?v=uJB8s5EbQnU

Majte sa krásne ,pekný den 🙂

tomkovazuzi
30. mar 2013

@amaretti ďakujem za názor, v takom prípade mi bude znovu vŕtať v hlavne :D. Aj Vám pekný večer

sisakoch
12. apr 2013

Ahojte kocky aj mne sa kočík veľmi paci🙂 dnes ho idem pozrieť ak ho budú mať v BA pri Bille.
Zatial som mala vybratý PP book plus ale tento Cossato sa mi viac paci

polly21
7. máj 2013

ahojte dievčata,mna by zaujimalo či tie kolieska zvladnu prechadzku po smehu?! Má niekto skusenosť? inak je nádherný mna zaujal ten bielo čierny 😵

polly21
7. máj 2013

sisakoch ,ak si ho bola pozrieť napíš prosím ťa, ako sa páčil a mna by zaujimalo aj či to madlo (rúčka) čo je na vaničke sa dá odobrať.to iste aj na športovej časti.dakujem 🙂

polly21
7. máj 2013

@sisakoch ak si ho bola pozrieť napíš prosím ťa, ako sa páčil a mna by zaujimalo aj či to madlo (rúčka) čo je na vaničke sa dá odobrať.to iste aj na športovej časti.dakujem

sisakoch
10. máj 2013

@polly21 podľa mňa na živo nie je až taký krásny ako na obrázkoch, a myslela som ze bude vacsi...
Prepáč ale neviem či sa dá rucka odobrat:( ináč je šikovný, dobre sa rozoberá, lahky... Určite ho treba vidieť na živo.
My sme sa nakoniec pre neho nerozhodli asi kúpime concord fusion🙂 4 kolesá Su 4 kolesá, 3 kolky sa mi nezdajú take stabilné.
Prajem dobre rozhodovanie a hlavne nech ste spokojne s výberom

janula845
24. jún 2013

@martina104 Ahoj, prosim ta, kde konkretne v Senici ten kocik maju? Dakujem

martina104
24. jún 2013

Ahoj, mali ho v detskej predajni Best for baby na Dlhej ulici. Radsej im zavolaj, ci ho este maju 🙂

martina104
24. jún 2013

@janula845 Ahoj, mali ho v detskej predajni Best for baby na Dlhej ulici. Radsej im zavolaj, ci ho este maju

vevericka262
16. júl 2013

Ahojte, ja by som tiez velmi chcela tento kocik ale este som ho nikde nevidela. Nema niekto realnu fotku kocika pripadne osobnu skusenost s nim? Dakujem

cakl
25. júl 2013

ahojte ak mate blizko nitru tak v centro nitra v detskom obchode maju cosatto kociky... ja chcem golfac... a vanicku maju mensiu ale je krasny... ratajte stym ze hlboku vanicku dlho pouzivat nebudete... maly mal necelych 6 mwsiacov a uz mi z hlbokej vanicky skoro vyskocil... nemali sme cosatto ale urcite by som si ho teraz vybrala... pozpozrite aj youtube.. tam vacsina kocikov je 🙂

pa_mi
20. sep 2013

ahojte dievcata! ma uz niekto tento kocik? spokojnost?