Cosatto Giggle 3 v 1 Go lightly

monikapt
5. feb 2013

Ahojte, hľadám nejaké skúsenosti s týmto kočíkom, ale nikde som nič nenašla ☹ máte ho niektorá? Ako ste s ním spokojné? Strašne sa mi tento kočík páči, ale chcem vedieť aj z praxe aký kočík naozaj je, ďakujem

lenyy
20. sep 2013

podla mna sportak nevhodny do zimy,strieska moc nekryje a po bokoch je dieta tiez uplne odhalene vplyvom pocasia

jankapetkova
21. sep 2013

@pa_mi dnes sme boli pozriet v kocikovo.sk v predajni v Ba ale nemali tam ziadny tejto znacky, tiez by som ho rada videla ale zatial neviem kde

jankapetkova
28. sep 2013

@jankapetkova v Centro Nitra maju sportovu cast ale davam za pravdu ze na obrazku je ovela krajsi, takze nezaujal hladame dalej

matulinuska
25. okt 2013

V Retre v BA ho mali vystaveny pred tyzdnom ak by chcel niekto vediet 🙂

denisalm
7. nov 2013

Mamičky už máte kúpený tento kočík? Tiež u mňa je favortika tento kočík, ale zatiaľ ani jedna maminka mi nevedela poradiť

natali2106
14. nov 2013

Mamičky aj mňa by zaujímali nejaké skúsenosti s týmto kočíkom. Myslíte že je vhodný aj v prípade chlapca?

silvia_kurekova
14. jan 2014

@andy03 juj tento by som aj ja chcela!!! 🙂 Už si ho bola pozrieť naživo?

andy03
14. jan 2014

@silvia_kurekova mam ho doma :D

silvia_kurekova
15. jan 2014

@andy03 fakt? No a ako si spokojná? Je stabilný? Lebo na mňa tá konštrukcia pôsobí z tých obrázkov trošku labilne, ale inak sa mi veľmi páči!!! Kde si ho bola pozrieť, či kúpiť?

anita
12. feb 2014

@andy03 ahoj, chcem sa opýtať, či máš ten kocik kúpený. Tiež sa mi veľmi páči a neviem sa rozhodnúť či kúpiť, alebo nie. Ak ho máš si spokojná?

andy03
12. feb 2014

@anita ano mam ho v stromcekovej edicii..je nadhernyyyyyyy..kazdy sa otaca za nami ked niekam ideme.je fakt origos..moc som spokojna hlavne so sportovou castou . mam k tomu paradnz fusak tak na zimu ako storene..tak ja som spokojna moc.mozem supnut aj nejake foto ked chces ale len sportovej lebo vanicku uz mame odlozenu

anita
12. feb 2014

@andy03 ďakujem. A nie je mala, alebo sa mi to len tak zdá?

andy03
13. feb 2014

ona je len o 2cm mensia ako ostatne. a je uzsi..ale to je len na jednotlivcovi..nam stacil uplne v pohode..a sportova je strasne pekna a vlastne da sa pouzit uz od 3mesiaca..

dara29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amaretti
13. mar 2014

Ja mám ten kočík ... Som veľmi spokojná ... 🙂 ... Všade sa zmestíme ... aj do menšieho vítahu povedzme ... dobre sa s ným cestuje na autobus ... a velmi praktický ... Priložím fotky ... 🙂 ... Porodila som minulý rok v septembri ... Odvtedy používám hlbkovú časť a vajíčko ked ideme do centra na nákupy napr. ... Onedlho bude sedieť a aj sedí ... tak je na rade používat časť športiak ...

amaretti
13. mar 2014

@jankapetkova My sme to kúpili v auguste ... vystavený kus ... asi preto ste tam nenašli ... lebo nechceli sme počkať na objednávanie ... Kočík je velmi praktický ...

amaretti
13. mar 2014

@denisalm Kukni moje fotky ... Dole v príspevku 🙂

amaretti
13. mar 2014

@natali2106 No ja som už videla tipický pre chlapca ... tiež je námornický ale bez mašlľa ... tuším je natom taký námornický kapitán ...

amaretti
13. mar 2014

@andy03 Aj my ... a je veľmi peknýýýý ...že 🙂 ...

amaretti
13. mar 2014

@andy03 Ja tiež som spokojnááá ... Každý kuká na náš kočík ked prechádzame v meste ... Je veľmi praktický ... 🙂

alic666
11. jún 2014

@monikapt
ja som veľmi spokojná 🙂 ten kocik je proste úžasný

kamylka
15. jún 2014

@amaretti ahoj tvoj príspevok je uz pomerne stary ale ma velmi zaujal kocik o ktorom pises kde si ho kupila a nahododou ho neplanujes predat? dakujem

veriiii
15. jún 2014

@kamylka maju velmi malu vanicku a aj sportova cast-na lezanie je mensia.

amaretti
16. jún 2014

@kamylka Ahoj 🙂 ... Kupila som kočík v Bratislave ... Bajkalská ... Kočikovo.sk ... Mám v pláne predať, ale nie teraz ... lebo ešte stále používam ...

lululipo9
17. jún 2014

žienky čo ho máte - problémy neboli žiadne ??? čítala som pár recenzií, kde sa sťažujú na labilitu, že odpadáva predné koliesko, že sa láme rukoväť alebo že sa kočík sám zloží počas jazdy a pod. takže teraz máme dilemu a to už som preň bola skoro 100%rozhodnutá ... ☹ vám sa nič podobné nestalo?

amaretti
18. jún 2014

@lululipo9 Ja kočík mám ... Naša malá má 9 mesiacov ... Stále používam ... a žiadne problémy nemám,čo si spomenula v recenzií ... Ja z mojej skúsenosti ,odporúčam.

lululipo9
18. jún 2014

@amaretti ďakujem, teraz som o niečo kľudnejšia lebo je to môj favorit už dlho a veľmi ťažko by sa mi ho vzdávalo tak som sa len chcela uistiť či náhodu ... 😉

kikusastar
1. júl 2014

Mne sa tiež veľmi páčil tento kočík, bola som si ho vyskúšať v predajni Best for Baby v Nitre. To predné koliesko ma vôbec neposlúchalo, pri zabáčaní mi šúchalo do strany namiesto toho aby sa otočilo v smere jazdy....dosť mi to prekážalo, tak som sa na to vykašlala...je krásny, ale to ovládanie by mi robilo len nervy ☹ Nechcem nikoho odhovárať, ale určite odporúčam najprv si ho vyskúšať, až potom kupovať 🙂

edusik
22. júl 2014

Baby ak by ste niektorá chceli môj viem predať dalej. Sťahujeme sa na dedinu do domu a nemáme asfaltovú cestu a ani tak skoro nebude, takže potrebujem veľké nafukovacie kolieska ☹ Ak máte niektorá záujem kuk do môjho bazáru. Kočiar viem dokonca aj doviesť do skoro všetkých miest SR (manžel je stále na cestách).

lubka1709
23. aug 2014

Ahojte baby kamoska ho ma a je velmi spokojna je prakticky a velmi pekny len ona ho kupila v KE za 629 eur a potom ho nasla aj za 287 eur