Cybex balios s

miska787
11. júl 2018

Dobrý deň viete mi poradiť ako pasuje fusak elodie details do kočíka Cybex balios s ? Máte tak niekto ? Mám na myslí do vaničky 🙂 ďakujem

linda77
11. júl 2018

Dobry den. Zial ha vanicku nemam do sportoveho mozem skusim mam doma aj fusak. No podla mna by mal mala som mensi kocik a posoval. Skuste zistit velkost vanicky urcite to najdete aj na webe

miska787
autor
11. júl 2018

@linda77 ďakujem krásne za odpoved. Čítala som že vanička je dosť úzka má cca šírku 30cm a fusak má cca 50cm tak sa obávam aby sa to tam zmestilo 🙂 ste spokojná so športovým kočíkom?

linda77
12. júl 2018

@miska787 vanicku som videla a nezdala sa mi uzka. Mala som predtym kocik Silver cross a ten teda uzky bol no fusak sa mi don zmestil akurat. So sportovym som velmi spokojna asi najviac s kocikov co som mala. Rozumna cena dobre odpruzeny. Akurat mame cierny a to si vies predstavit ako casto vyzera. Chcela som inu farbu zial vtedy skladom mali len cierny. Inak super.

miska787
autor
12. júl 2018

@linda77 tak super ste ma potešili pretože chcem ten fusak je veľmi teplý a ja čakám bábätko akurát na zimu 🙂 som rada že ste spokojná so športovou časťou ja som rozhodnutá pre tento kočík ideme kupovať 3kombinaciu. Chcela som čierny teraz o tom však ešte popremyslam 🙂 ďakujem za info

linda77
13. júl 2018

@linda77 fusak si kup urcite. Maly ho vynosil minulu zimu a tuto ho bude mat urcite tiez.

linda77
13. júl 2018

@miska787 kuk spravu vyssie omylom som odpovedala sama sebe 🤪

miska787
autor
13. júl 2018

@linda77 vyzerá super 🙂

agneskas
23. júl 2018

@miska787 Ahoj chcem sa opýtať na kočiarik? Tiež nad ním premýšľam....Si s ním spokojná? Dá sa aj do nerovného terénu? A čo skladanie do auta? Vďaka za info 🙂 Agi

miska787
autor
23. júl 2018

@agneskas ešte ho nemám doma 🙂 ale počula som naň len samé chvály 🙂

miska787
autor
23. júl 2018

@agneskas skladanie do auta je na jeden klik nemusíš odopinat športovú časť 🙂 a kolesá sú väčšie takže super na nerovný terén 🙂 aspoň čo viem

martikaus
1. aug 2018

Zdravim, da sa balios s zlozit aj so sportovou castou v smere proti jazde (otoceny ku mne) alebo ju musim vybrat? To odpruzenie je dostatocne...nehrkoce???? Dakujem

linda77
1. aug 2018

@martikaus nehrkoce vobec nic. Skladam ho vylucne v smere otoceny ku mne. Zda sa mi ze opacne sa mi sklada velmi tazko.

martikaus
2. aug 2018

@linda77 tak som ho dnes kupila aj s podlozkou z pamatovej peny a je uzasny🙂 naozaj lahky na manevrovanie, vyskusala som ho na dierach na chodniku, fantasticky, aj kolesa ma dobre. Do mesta a na hrbolaty teren je fakt super. Na vacsi teren mam na neskor baby jogger city mini gt.

linda77
3. aug 2018

@martikaus super. Toto je nas 3 kocik za 9 mesiacov. Neslo o moj rozmar skor o zly vyber. Som spokojna.

luckaab
3. nov 2018

@martikaus mozem sa opytat aka podlozka z pamatovej peny tam pasuje?

martikaus
4. nov 2018

@luckaab ja mam cuddleCo, je obojstranna.

luckaab
4. nov 2018

@martikaus sa ti tam zmestila? Bo mne nie, mas aj foto prosim?

martikaus
4. nov 2018

@luckaab momentalne mam babyjogger. Ked pridem vecer, odfotim cybex🙂 a ano v pohode sa zmestila🙂

luckaab
4. nov 2018

@martikaus dakujem budem cakat

martikaus
4. nov 2018
martikaus
4. nov 2018

@luckaab ona trosicku precnieva po bokoch, ale mne to vyhovuje. Maly je v nom od 4 mesiacov, tak ma extra ochranu z bokov🙂

luckaab
4. nov 2018

@martikaus dakujem no takto podobne sa to aj mne tam podarilo narvat a teda mi to vadilo 😏 ale mozno dam este tomu sancu bo to su najlepsie podlozky

bodulienka
26. nov 2018

vedeli by ste mi poradit? rozhodujem sa medzi cybex balio s a easy go optimo (vanicka sa mi zda ale byt dost nizko pri oboch) a britax b-motion 4 plus (tu sa zase nedá otočiť sportova cast a ani kolmy sed (az po uprave)). chcela by som skladny kocik, pohodlny pre dieta a taky, co je stabilny a nehrka.

yoxinka
24. feb 2019

@bodulienka
Easy go optimo neviem, ale v obchode som vedla seba postavila balios s a britax b motion. Kamoška má britax a je s ním veeeeeľmi spokojná. Na britaxe mi úplne vadili tieto veci: polohovanie opierky, je to len tak také šnúrky, musíš to robiť dvoma rukami, aby to bolo rovnako, pre mňa osobne, nekonečne otravné. Ďaľsia vec, strieška britaxu má po roztiahnutí hore sieťku, kamoška to stále niečím prekrýva, tomuto som sa ja chcela vyhnúť, vyrábaniu tienidla. Britax sa nedá otočiť, teda sedadlo. My sme zvažovali pôvodne dať tam malinké bábo a nemožnosť otáčat bola pre mňa neprijateľná, nakoniec som kúpila v bazáre vaničku, takže toto odpadá, bábo bude tam, ale to otáčanie sa môže hodiť. A posledná, skôr pocitová vec, britax mi prišiel straaaašne ťažkopádny, balios sa mi zdal taký šikovnejší, obratnejší. Treba však podotknúť, že britax je objektívne väčší. Takže je to o prederenciách každej maminy. Ja som kúpila balios S a to som o tom kočíku ani netušila, že existuje, v obchode mi padol do oka.

bodulienka
24. feb 2019

@yoxinka vďaka za odpoveď. Chceli sme kúpiť nakoniec tiež balios s, ale zdala sa mi malá športová časť. Nakoniec sme kúpili Cybex priam z druhej ruky. Ešte sme ho ale nepoužili. Malý má zatiaľ len týždeň.

linda77
24. feb 2019

@bodulienka ahoj mozno pisem neskoro no my mame balios s uz asi rok len cisto sportovu cast. Ja som v celku spokojna. Zvolila som ciernu farbu a ta sa velmi spini a vybledne casom. Vyhovuje mi ze ho viem na jeden sup zlozit. Ze ho viem otocit aj s malym pocas sedenia. Kocik maly nie je moj ma 16 m. a je v nom spolojny mozno je uzsi. Mali sme na mesiac pozicani britax o ktorom si pisala. Pre mna tazko manipulovatelny kedze balios je na pruzinkach a lahucky. No malemu sa velmi pacil vedela som ze mi nevypadne lebo bol kocik dost nizko a mal v nom kopec miesta vobec mi nevadila ani ta snurka ktoru opisuje pani.

norinko6
27. feb 2019

@linda77 troska sa votriem, ak smiem...... Mam dilemu, bud oyster zero 2028 alebo cybex bailos s 2018,viac sa prikláňam k cybex, koli lepším kolesá, neviem si e ale ci sa do ich nezapuchuju kamienky, dá sa otočiť v oboch smeroch aj keď ma moja už síce 15.,ale rada ju niekedy mam k sebe otočení, na dĺžku sa mu cybex zdá v pohode, no neviem, ta šírka ma odrádza ci sa tam v pohode vyspi do cca 3 rokov a ci není ťažký, teda ak bude ľahší ako môj športový z bexa ultra tak budem rada, no neviem sa rozhodnúť, má aké nevýhody tento kočík prosím a materiál striešky je kvalitný....

norinko6
27. feb 2019

*2018

linda77
28. feb 2019

@norinko6 ahoj.
Kocik bud oyster zero vyzera taky pevny tazko pre mna ovladatelny. Ale je pekny. Balios je pruzny mozes si mysliet az roztraseny no nie je. Kamienky kolieskam nevadia vobec a ani sa do nich nezapichuju. Mala som Mutsy a to bolo hrozne kolieska sa znicili za 2 mesiace. My mame cierny a strieska je z tensieho materialu nam vybledla no vyreklamovali mi ho a mame novu. Teraz som pozerala ze uz su ine materialy a krajsie prevedenie kocika. Mne vyhovuje je lahky podla mna. Maly ma 16 m. zatial sa zmesti v pohode no ci do 3 rokov neviem mam pocit ze dnes robia vsetky kociky take uzke.

norinko6
28. feb 2019

@linda77 ďakujem pekne,, striešky už skoro na všeych kočík och vyblednu, ďakujem za poradenie