• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Defekt na kočíku. Kde zohnať súrne novú dušu?

29. mája 2009 
maminky,dostala som na kocikiu-INGLESINA defekt,prosim,kde dostat nahradne diely-dusu na kociky?Myslite,ze to maju vo vsetkych predajniach s kocikmi?
27. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som isla do predajne kde sa kocik kupoval...
27. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v predajni s kocikmi to nezvyknu mat, skor by som sa popytala v predajni s bicyklami - podla cisla na kolese kupis novu dusu, alebo ti to zalepia.

alebo tu: http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&kat=175&id=730
27. máj 2009 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dosa dakujem,to by bolo zdlhave objednavat cez net,no asi muz bude muset zajtra obehat "kocikarne" a "bicyklarne" :unamused: ,neda sa s tym jazdit,musim byt doma :sweat_smile:
27. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nech ti to zalepi muz doma .. mne to tak robil ... :wink: a drzi do teraz :grinning:
27. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sak by aj zalepil,ale je to na takom mieste-medzi ventilom a dusou a tam to nejde,obvolali sme vsetkych moznych,aj mechanikov od aut :grinning: a vsetci radia vymenit dusu
27. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala minulý týždeň defekt :unamused: už mám zalepený, tými záplatami na bicykel :wink:
ale ke´d je to na takom mieste no netuším čo s tým, ale podľa mňa je problém zohnať takú dušu, teda aspoň mi to hovorili, že to sú nejaké špeciálne, tak hádam sa ti to podarí
27. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala taky isty defekt ... MM to rozobral a z vnutra zalepil nejakym specialnym lepidlom na defekt a drzi .. ani zaplatu tam nedaval baby :slight_smile: ci je to len nahoda neviem..
27. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamkabubka...ja som vcera rano tiez nasla defekt...v najblizsom bicyklovom servise mi hned predali novu dusu aj zalozili....mali hocijake velkosti.....a cena 2,69....oprava by stala 2,50..... :wink:
28. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s tym bola normalne v pneuservise :wink: zalepili a hotovka
29. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s defektom tiez chodime do pneuservisu. Uz sme mali defekt 4x :grinning:
29. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok