Defekt na kočíku. Kde zohnať súrne novú dušu?

mamkabubka
27. máj 2009

maminky,dostala som na kocikiu-INGLESINA defekt,prosim,kde dostat nahradne diely-dusu na kociky?Myslite,ze to maju vo vsetkych predajniach s kocikmi?

tinus20
27. máj 2009

ja by som isla do predajne kde sa kocik kupoval...

dosa
27. máj 2009

v predajni s kocikmi to nezvyknu mat, skor by som sa popytala v predajni s bicyklami - podla cisla na kolese kupis novu dusu, alebo ti to zalepia.

alebo tu: http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

mamkabubka
autor
27. máj 2009

dosa dakujem,to by bolo zdlhave objednavat cez net,no asi muz bude muset zajtra obehat "kocikarne" a "bicyklarne" 😒 ,neda sa s tym jazdit,musim byt doma 😅

vladkaz1
27. máj 2009

ved nech ti to zalepi muz doma .. mne to tak robil ... 😉 a drzi do teraz 😀

mamkabubka
autor
27. máj 2009

no sak by aj zalepil,ale je to na takom mieste-medzi ventilom a dusou a tam to nejde,obvolali sme vsetkych moznych,aj mechanikov od aut 😀 a vsetci radia vymenit dusu

eimiky
27. máj 2009

ja som mala minulý týždeň defekt 😒 už mám zalepený, tými záplatami na bicykel 😉
ale ke´d je to na takom mieste no netuším čo s tým, ale podľa mňa je problém zohnať takú dušu, teda aspoň mi to hovorili, že to sú nejaké špeciálne, tak hádam sa ti to podarí

vladkaz1
27. máj 2009

no ja som mala taky isty defekt ... MM to rozobral a z vnutra zalepil nejakym specialnym lepidlom na defekt a drzi .. ani zaplatu tam nedaval baby 🙂 ci je to len nahoda neviem..

sophie1981
28. máj 2009

mamkabubka...ja som vcera rano tiez nasla defekt...v najblizsom bicyklovom servise mi hned predali novu dusu aj zalozili....mali hocijake velkosti.....a cena 2,69....oprava by stala 2,50..... 😉

sakura77
29. máj 2009

ja som s tym bola normalne v pneuservise 😉 zalepili a hotovka

janina77
29. máj 2009

my s defektom tiez chodime do pneuservisu. Uz sme mali defekt 4x 😀