Espiro Magic 4, Lira 4, Britax B-Agile 3, Quinny Zapp Xtra

syja19
17. mar 2013

Mamičky chcem vas pekne poprosiť a dobru radu a pomoct mi pri vybere kocarika. Potrebovala by som nieco co sa lahko zloží naj jednou rukou ,je ľahký a zaberie malo miesta v kufri auta, nakoľko to moje je strašne male. ;0) , chcem aby sa polohoval aj do lahu, nakoľko dcérka bude mat 10 mes. a aby bol aj na kazdodenne vozenie, bol stabilny, moc nehrkal ;0) a aby som to zvládla aj v zime, najskor som chcela Quinny Zapp Xtra ale pisete ze v zime je to hrôza s nim po ceste a nie je moc stabilny ale lubi sa mi ze sa da aj dat do protismeru , no prežijem to aj bez toho ;0) a este uvažujem nad Britax B- Agile 3 aky je ked sa zlozi? Je maly? Alebo medzi Lira 4 a Espiro 4, pripadajú mi rovnake ci? Aky je tam rozdiel? Ale ak viete o inom dobrom, ktory hlavne sa da polohovat, je maly a ľahký ked sa zloží a stabilny a na každodenné jazdenie a zvládne aj horsi povrch na ceste poradte ;0) aspon mi pomozete pri mojom zložitom rozhodovaní ;0)....dakujem pekne vsetkym co poradia.... 🙂 🙂 🙂

kikimaruska
8. jan 2014

@kitty88 prosím jaké jsou rozměry zadních a předních kol? Nikde to nemohu najít. A je to prosím tento model (ten menší)? - samozřejmě trojkolka,ale já bych brala ten čtyřkolový... děkuji. 🙂 http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/brita...

kitty88
8. jan 2014

@kikimaruska ano, je to tento, no rozmery kolies ti neviem povedat, nemam pomerane a kocik mam odlozeny v pivnici, lebo momentalne pouzivam iny... skus pozriet v tejto diskusii, tusim to tam niekto spominal: https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/britax-b-agile/

kikimaruska
8. jan 2014

@kitty88 děkuji, projedu si celou diskuzi 😉

citronius
31. mar 2014

@syja19 ahoj, aký bol britax na snehu?

vincp
31. mar 2014

Aj my mame Britaz agile -kupovali sme ho cez internet a dosť lacnejšie a aj na doba dodania bola deň. Sme maximálne spokojní aj keď nie je k nemu nánožník-dokúpiť sa dal spolu s kocikom. Byhovuje nam veľkostou sedačky pre drobca a skladnostou pri zloženi.