• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Existujú kočíky pre väčšie deti?

13. júla 2016 
Dobrý deň. Už cca 1 mesiac :frowning2: hľadám pre môjho malého pohodlný šporťák, v ktorom by sa i vyspinkal. Podmienka je dostatočne priestorovo veľký, polohovateľné i nôžky. Poprípade i golfky, kde by si ešte zdriemol a nebol by utlačený. Cenovo tak do 90 Eur.... :wink: ..sú vôbec pophodlné kočíky pre väčšie detičky???? Kúpila som mu Coletto Aveo..odskúšala som, super stabilný, i kavlita celkom OK...len som skúšala bez malého a zistila som, že je pre neho malý, resp moje chlapča je pre kočík veľké :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Preto prosím a budem nesmierne povďačná, za každý typ..... :slight_smile: :grinning:
20. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame golface chicco ct 0,5, pouzivame ich prilezitostne, 2 rocny sa ti tam zmesti, a aj sa vyspi, ked treba.
Zo sportovych trojkoliek sa urcite 2 rocny aj starsi zmesti do Quinny speedi- ten sa mi zda az velmi siroky.. a do phil and teds SP.
20. apr 2009 o 13:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do Jané Slalom v pohode dvojročné dieťa, len 90eur leda tak z druhej ruky...
My máme Chicco Multiway, čo je teda medzi golfáčmi dosť veľký kočík a už máme dosť problém :zipper_mouth:
20. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.vertbaudet.fr/Fr/poussette-canne-multipositions-vertbaudet.htm?ProductId=3_0_0_70303_3103_75_VB

existuju takyto typ , kocika ti vojde , dieta aj 4 rocne su polohovatelne, a lahke. a ak su velke akcie tak ho kupois aj za 40 euro...
20. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.allobebe.fr/sf-puericulture-promenade-poussettes-cannes_1_101_1.html?gclid=CLDtl4HQ_5kCFQVfFQodhy18Fw

dala som Ti to len na ukazku , ze take drahe zase nie , asi len na slovensku.. co je skoda...;
20. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja mám demu step lux ta je do 15 kg do troch rokov v pohode je polohovatelny je aj na rovné ležanie a má aj preklapaciu rúčku a aj dizajnovo je pekny a zdruhej ruky kupiš aj za menej ako 90 € a má aj velky nakupny košík,zo začiatku som nebola nadšena že dema ale teraz by som nemenila za žiadny iný ,som max . spokojná
20. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja mam baby Desing-Rider a je velmi priestranny a do 20kg a som s nim max.spokojna
lenze uz je odlozeny kedze mala sa uz nechce vozit
asi na dovolenku ho vytiahnem :grinning:
20. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To asi záleží aj od dieťatka...aké je dvojročné veľké...pretože my máme 15mesiacov a 12kg a 84 cm...
20. apr 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moc, moc moc ďakujem..........všetkým. Večer pozriem na nate.Môj malý má dva roky, 16 kg a dlhý je cca 90cm. Potrebujem niečo na výbeh do mesta, lebo nezvláda tak dlho chodiť a cestu späť mi zväšča spí :pensive: a rada by som kočík zobrala i na dovolenku. Tak ešte raz Vám všetkým srdečná vďaka a budem rada i za iné typy...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
razaby skus pozriet vo vybave mozno ti nieco udrie do nosa.
my mame TFK Buggster chvalia sa tým ze je to v podstate najvacsí golfác. my máme 90 cm a 14,5 kg v 21 mesiacoch.
21. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
razaby, my sme kupovali golfky, ked mala dcera uz vyse dvoch rokov. predali sme sportak a ona si az potom zmyslela, ze sa chce vozit... kupili sme chicco liteway - uplne v pohodicke sa tam vyspala este tuto zimu - mala dva a pol roka - 14 kilo - 97 centi. golfky stali az okolo 4 tisic, ale z druhej ruky by si urcite kupila za slusnu sumu. ak by si chcela viac kolies, velmi podobny je aj chicco multiway.
21. apr 2009 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj a kde to mozem kupit aj re 4 rovne detskom taky sportovy kocik. Dakujem za info
29. máj 2016 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozrite si môj inzerát sestra predáva hnedú trojkombináciu, veľká vanička veľká športová čas ktorá má aj novonarodenecku vložku
4. jún 2016 o 12:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek prosim pani Erika,co je to za golfový kočík,kde sa zmestí 4 ročné dieťa? Ten ktorý spomínate....dáte mi názov prosím?
13. júl 2016 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrabela necitala som stranku ale su kociky kam sa zmesti aj vacsie dieta ja mam phil & teds pouziva sa ako surodenecky ale aj ako jednokocik a zmesti sa don aj 5r. dieta vyskusane - moja ma 6r. a este sa odvezie bez problemov ked je unavena no su aj ine napr. obaby tandem detto ako P&T a ine
13. júl 2016 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne
13. júl 2016 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok