Fusak Emitex

tamia
15. feb 2008

ahoj,
máte niektorá takýto fusak? Ako ste s ním spokojné?
Mňa by zaujímalo, či tento fusak využijem aj v športovoam kočíku napr. na dalšiu zimu keď bude mať malá 2 roky. Dávate do šporťaku fusak alebo len deku a bábo oblečiete viac?
Ďakujem za rady.

nanika
11. dec 2009

Fialllka, mas pravdu 🙂

marielik78
15. dec 2009

Ahojte babulky, chcem tiez prispiet svojim nazorom na fusak Emitex 🙂
Ja mam vlastne aj zimny fusak, no tiez zavinovacku Emitex do autosedacky. Prave tu som pouzivala doteraz, kym nemrzlo, do auta aj do kocika 🙂 Je uplne super, a to som sa bala, ze som ju kupovala zbytocne...
Fusak Emitex som pouzila uz asi 10x, vo vanicke je sice len tak-tak (mam Jané kocik), no velmi som spokojna a uz sa tesim, ked ho budem vyuzivat aj v sportaku s pripnutou spodnou castou 🙂 To budem zase riesit do urcitej teploty tou zavinovackou - ta ma tiez priestor na nozky - a potom fusakom.
Je teplucky, prijemny, neprepusta vlhko, chlad, nelutujem a bude urcite aj pre druhe baby 🙂

lila794
6. jan 2010

Ahojte, chcem sa s vami poradit. Babo sa ma narodit koncom marca, zaciatkom aprila. Chcem kupit zavinovacku do autosedacky Emitex, len mam dilemu, ci kupit este zimnu alebo uz letnu verziu. Totiz prvy syncek sa mi narodil tiez v tom obdobi, ktore je take nevyspytatelne ☹ Neviete, ci by mi stacila len ta letna verzia a krpceka dat do hrubeho chlpateho overalceka? Totiz fusak nechcem kupovat, kedze ho nevyuzijem. Dakujem za rady!

nanika
7. jan 2010

Lila, mne sa ma narodit v aprili, budem kupovat len letnu. Ale ja mam poistku, ze ak by nahodou mrzlo, tak mam este emitex fusak a pojde domov v nom. Ale tu tensiu vyuzijes rozhodne ovela viac, ako teraz mesiac, dva a mozes ju odlozit do skrine, takto ju budes vyuzivat aj cele leto a jesen. Ja som mala pri decembrovom babe tu zimnu, este sme nemali fusak, babo som dala v obycajnych dupkach do nej a autosedacku sme este z vrchu prikryli teplou dekou a bolo. Takze urcite aj tebe bude stacit chlpaty overalcek, pripadne navrch deka 🙂

lila794
7. jan 2010

Nanika dakujem, veru, kupim tu letnu, podla terajsej zimy asi ani jar nebude nejaka chladna 😉.

asshanti
20. jan 2010

ahojte,

ja som tu nova, mala by som par otazok, ak mi poradite... 😵 nam sa malinky ma narodit zaciatkom marca, tak sme kupili ten fusak EMITEX 3 v 1 zimny. je tam naznacenych 7 ciarok, to mam vsetky prestrihnut? iba prestrihnut, alebo aj nejako obrubit? uz by som to chcela mat nachystane, lebo sa mi to uz krati... 😀 a este sa chcem spytat, ze ci ho v marci mam davat do dupaciek a este aj overalu nejakeho hrubeho a tak do fusaka? asi ano, vsak? je to moje prve babatko, tak nemam skusenosti a chcem prenho len to najlepsie... 😵 a dokedy je dobre donho davat babo, aby mu nebolo horuco? potom zrejme kupime tu zavinovacku do sedacky, letnu verziu... dakujem velmi pekne za rady! 😉

nanika
20. jan 2010

Asshanti, babo bude vo vanicke, nemusis strihat nic, ibaze by si ho davala aj do autosedacky. Potom si len prirovnas fusak k autosedacke a kadial budu vedene pasy, tam to nastrihnes, len tri dierky, tie su uz obrubene, strihnes, hotovo. Ked pojdete potom na zimu do sportaka, budes strihat zasa inde 🙂

V marci bude uz teplo, myslim, ze fusak a tenke dupky su tak akurat.

asshanti
20. jan 2010

nanika, dakujem velmi pekne. ja by som uz prestrihla vsetky otvory naraz... 😀 presne si strihnem len tie 3 do autosedacky. 😉 len ten teplejsi overalcek asi poriesim aspon jeden, lebo maly sa moze ohlasit uz vo februari, kedze teramin mam 5.3.... ale asi rovno c. 62, aby som ho vyuzila aj neskor... 😉

iinuska
20. jan 2010

ahojte, ja mam fusacik, 3v 1 a som veeelmi spokojna 🙂

asshanti
20. jan 2010

ahoj iinuska, a kedy sa Ti malinky narodil - v zime ci v lete? lebo neviem ci zaciatkom marca bude treba aj teply overalcek na dupacky... ale asi ho kupim, ved nestoji majland... len aby malemu nebolo velmi horuco... ja mam strach, ze ho nebudem vediet poobliekat... 😒 😒 😒

iinuska
20. jan 2010

asshanti, maly sa narodil 1 maja. V marci ho este podla mna vyuzijes 😉 Neboj, budes ho vediet obliect, potom nebudes nad tym tak rozmyslat. Su aj horsie veci 😉

majula28
20. jan 2010

baby chcem sa spýtať, kde ste kúpili tento fusak? Dajte tip, chcem aj ja kúpiť 😀 V čechách ho teraz majú o 30%lacnejší. Kupoval ho niekto odtiaľ? Díky 😉

given
21. jan 2010

Majula, ja som kupovala z www.detskyraj.cz a bola som velmi spokojna.

adikasb
21. jan 2010

Ahojte, aj my sme teraz objednali tento fusak - tak uz sa nanho tesiiim 😀 Objednavala som odtialto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7074587

Maju teraz celkom dobru akciu - vyjde 34 EUR, je to tiez z Ciech + postovne je u nich 7 EUR - ale aj tak tu vyjde uz s postovnym 41 EUR, lepsiu cenu som nenasla 😉

adikasb
21. jan 2010

A tiez mam trosku dilemu - ci kupit aj nejaky zimny overal alebo nie... Mala sa narodi v marci, no to pocasie este moze byt vselijake 😕

nanika
21. jan 2010

adikasb, je to vec, ktora sa neda kupit aj neskor? Ja si pamatam, pred rokom a pol, ze som v aprili mala dieta v tricku s dlhym rukavom...

tyli
22. jan 2010

ahoj adikasb,
kamarátka má marcové bábätká a mávala ich v takých zavinovacích dekách od emitexu http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php + navrch dávala ešte deku. No nanika našla skutočne dobrú akciu na fusak, oplatí sa 😎 Ja som kupovala už použitý fusak za 29eur 😠

martinka1981
23. jan 2010

Ahojte,ja mam tiež Emitex,celkom som spokojna až na to že mala už sed a fusak sa prišerne šmyka,dnes som to skusila s popruhmi ale neako mi to nesedelo asi preto že ho nemam ešte predlženy. A chcela som sa vas spytať vzadu na fusaku je taky kus latky a ja som ešte nezistila že načo 😀

majula28
23. jan 2010

ahojte, našla som ho lacnejšíííííí 😀 http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1078949
a majú aj moju farbu 😎

nanika
24. jan 2010

martinka, za to by sa to malo obesit za chrbtovu cast v sportaku, aby fusak nepochodoval...

martinka1981
24. jan 2010

Ďakujem Nanika 🙂 musim to skusiť len neviem či to pojde lebo teraz tie kočiky maju tzv.klimatizaciu a tak neviem či to pojde aj cez to,no musim to poriadne pozreť.Ale dakujem 🙂

daducha
20. feb 2010

baby, prali ste Emitex normalne v pracke?Ak ano, na 40C?

dik

lyongirl
5. okt 2010

@daducha prala som ho už niekoľkokrát, využíva ho už totiž moje 2 dieťa a vždy na 40tke 😉

tinnka9
5. okt 2010

baby máte niektorá tento prechodný fusak od emitexu? ako ste s ním spokojné? nešmýka sa v kočíku?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8215589&tab=10

avanka
5. okt 2010

@tinnka9 ja som si ho kupila tiez, ale este len caka na vyuzitie, tiez by ma zaujimalo, aky je

tinnka9
5. okt 2010

@avanka no ja ho doma zatial nemam, len sa nan chystam 🙂 . ale ako drzi v kociku, to ma teda skutocne zaujima

pipussa
20. okt 2010

kocky
kde sa da kupit najlacnejsi emitex ?????

chovancova27
25. okt 2010
tigarah
27. okt 2010

@tinnka9 v zadu je taky fras :D co sa pretiahne cez operadlo a potom sa nesmyka... 🙂

tigarah
27. okt 2010

@pipussa jeden zimny som videla za 34 eur