Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

helmanka
10. sep 2015

Mamičky prosím poraďte,oplatí sa mi kúpiť fusak Lodger pre 14 mes.dceru, pýtam sa kvôli nožičkám, keďže sa to dole nedá odopnúť.

helmanka
16. sep 2015

Ešte sa chcem spýtať či majú všetky typy novšie aj staršie rovnakú dlźku a veľkosť?

zuzkagu
29. sep 2015

baby tie čo mate lodger denim ako ste boli spokojne, do kolko mesiacov vam vydržal, lebo je kratší ako ostatne

eliska07
30. sep 2015

@helmanka Ahojky,

oplatí sa, ak kúpiš štandardný fusak. je naozaj dosť dlhý, všetky sú dostatočne veľké. Okrem Denimu, ten je menší.

eliska07
30. sep 2015

Ahojte maminky,

predávam tento fusak lodger - používaný bol jednu sezónu a boli sme s ním maximálne spokojní 🙂

Predávam ho len preto, že sa mi zapáčil iný fusak (nevymieňam kočíky, tak som manžela presvedčila aspoň na zmenu farby fusaku 🙂 )

Bližšie info v správe alebo si pozrite môj bazár 🙂

alikoli
4. okt 2015

Maminky nebudete niektorá predávať?

kika87
4. okt 2015

Ahojte.prosim Vas poradte ktory lodger fusak je NAJ ??? Som.z toho jelen,je ich viacero druhov tusim...mne sa pacil denim ale ako som sa docitala je mensi.potom sa mi pacia aj hviezdickove...no necham si poradit 😊 ... alebo nepredava aj niektora z Vas za rozumnu cenu?

kika87
4. okt 2015

@ma_ta1975 Ahoj.prosim Vas vedeli by ste mi poradit,ktory lodger fusak je NAJ ??? Som.z toho jelen,je ich viacero druhov tusim...mne sa pacil denim ale ako som sa docitala je mensi.potom sa mi pacia aj hviezdickove...no necham si poradit 😊

ma_ta1975
4. okt 2015

@kika87 Ahoj. Áno denim ja nádherný ale menší o dosť ako ostatné. Ja som ho vymenila za hviezdičkový a bola som max spokojná. Určite neolutujes ... 😉

kika87
4. okt 2015

@ma_ta1975 takzs hviezdickovy je najlepsi zo vsetkych? Este su nejake kvietkove, S konikom, aj jednofarebne...vobec sa z nich neviem vysomarit...

eliska07
4. okt 2015

@kika87 oni su podla mna kvalitativne a rozmerovo vsetky rovnake (okrem denimu). Rozdiel medzi nimi spociva len v dizajne.

Kazdemu sa paci nieco ine... My sme kupovali basic cerveny - a to preto, ze sme nevedeli co budeme mat a kupovali sme ho pred porodom, tak aby bol neutralny. 🙂

celasapremenim
4. okt 2015

minuly tyzden som videla lodger outdoor, teda tie predtym som nevidela ake su, ale len tento
a to vnutro, ta deka ci co to tam je, sa mi teda kvalita vobec nezdala

kika87
8. okt 2015

Zienky poradte ktory? Lodger denim alebo Lodge. Bunker - greige

lucia20
20. okt 2015

Baby posuvam dalej moj lodger.

mam33
25. okt 2015

@eliska07 Ahoj môžem sa opýtať páči sa mi tento model chcela by so. Sa opýtať je rovnako veľký ako ostatné lebo čítala som že ten riflovy je menší . Dik

mam33
25. okt 2015

@romisami Ahoj môžem sa opýtať či je aj tento model rovnako veľký ako ostatné Lodger bunker fusaky nie je taký menší ako denim? Ďakujem za info

eliska07
26. okt 2015

@mam33 ahojky,

Asi si nepridala fotky. Neviem, ktory model mas na mysli. Nas cerveny bol velky do 3 rokov - aj realne. Ten riflovy som nazivo nevidela, ale tiez som o nom pocula, ze je mensi ako ostatne.

zuzkagu
26. okt 2015

@mam33 riflovy som mala doma a na dlžku mal 95 cm ak by ti to pomohlo, hviezdičkove mali cca 110-115

mam33
26. okt 2015

@zuzkagu moc pomohlo si zlatá Ďakujem 😉

mam33
26. okt 2015

Baby neposúva niekto lodger bunker okrem Denim. Najlepšie z a. Ďakujem

romisami
27. okt 2015

@mam33 je štandardne veľký, skvelý. Vlani som ho predala a je mi za ním aj smutno. Skvelá vec, odporúčam 🙂

mam33
27. okt 2015

NEPOSÚVA NIEKTO TENTO MODEL ?

mam33
27. okt 2015

Neposúva niekto tento model?

zuzkagu
27. okt 2015

@mam33 v bazari som videla bežový, ale teraz napr. bambini.sk stoji novy 65€

eliska07
27. okt 2015

@mam33 Ja som ho predávala, ale už som predala 🙂 ten červený, bol fakt super. Ale ak nechceš fusak vyslovene za 35,- eur, tak tak ako Ti napísali, teraz ho majú v akcii za 65,- eur. My sme ho kupovali v "akcii" za to, že sme kupovali kočík v tej istej predajni zo 100,- eur na 90,- eur a po jednej zime som ho musela predať za 50,- eur, keďže išla cena nových takto rapídne dole. A to teda aj ten môj vyzeral ako nový, keďže som si naň dávala pozor.

aj aladdin.sk má za tú akciovú cenu.

eliska07
27. okt 2015

@mam33 a hlavne sa nedaj zmiasť farbami na fotkách - mňa napr. ten náš na fotkách originál - červený - vôbec nezaujal a nechcela som ho , ale keď som ho uvidela naživo - bol fakt krásny a žiarivý. Môžeš si pozrieť v diskusii vyššie - pridávala som tam fotky, keď som ho predávala - realita a ich reklamná foto je úplne iná červená. To len, že aj tie iné farby môžu byť v realite úplne iné.

mam33
27. okt 2015

Áno videla som ten Sepia na bazáre ale 55 použitý A 65 nový j3 nepoměr cien. Aj keď chap3n že možno niekto draho kúpil. Tak len zisťujem či niekto neposúva chcela by som totiž asi oba aj béžový aj červený jeden ako náhradný do kočíku A druhý dosanok či autá nemám rada keď t9 musím stále nosiť a přehazovat.
@zuzkagu
@eliska07

mam33
27. okt 2015

@eliska07 viděla som ho bola som si ho pozrieť V babymarkete ale nakoniec som kúpila elodie details nový a chcela by som ešte ten lodger😉

aljosa1
27. okt 2015

@alikoli ahoj, presne tento máme. Používali sme ho min. rok, ked sa nas Miško narodil, od januara asi do marca a teraz bez vnutornej vlozky asi 3x. Vyzerá ako uplne nový, dávala som si na neho pozor. Uzasny fusak, len potrebujeme dlhsi a iný kedze malý začína chodiť. Ak by si mala záujem, rada ti ho predám 🙂