Fusakotaška verzus hlboká vanička

Neviem sa rozhodnúť čo vybrať obe majú pre aj proti - máte niekto nejakú zlú skśenosť s fusakotaškami alebo je to len proste "novšie" ešte nezažité riešenie čo ma od toho odrádza... 8-(
janickacrazy
29. okt 2013
@upam Ja som mala pri prvom kočík s vaničkou, pri druhom s fusakotaškou. Prvé dieťa bolo v kočíku spokojnejšie, ale neviem, či to bolo tou vaničkou 🙂 Vanička bola pre mna dobrá v tom, že mi v nej malý spával aj doma v manželskej posteli a bol tam spokojný. Fusakotaška je zase ľahšia, ked chceš dieťatko v nej niekam preniesť alebo tak. Viem, že niektoré deti nechcú byť vo fusakotaške, takže asi je istejšie kúpiť vaničku.
upamautor
30. okt 2013
hm mam taky zly pocit " nosit dieta v taske" 😃 ale to je asi len hlupost... trochu sa bojim nejakej nehody akoco ja viem prevratenia kocika alebo pes ze mi buchne do tej tasky a pod ci to dieta ochrani ked je to take makke..
adeli79
31. okt 2013
zavisi aj od obdobia. prvych dvoch synov som mala na jesen, oni mali vanicku. najmladsi sa narodil na jar, takze sme to riesili len taskou,kedze som vedela, ze aj tak bude v lete uz v sportaku.
upamautor
11. nov 2013
babo bude zimne ale tie fusako tasky su aj dobre zateplene a co som pozerala maju aj spevnene okraje niektore - vanicka je v kazdom pripade prakticka lenze len na kratke obdobie a po par mesiacoch mi bude zavadzat v byte 🙂 a z tych tasiek sa da spravit fusak a zaberu menej miesto to je ta moja dilema
jeemima
11. nov 2013
zalezi na kvalite ....ak ide o lacnejsi kocik tak vanicka urcite pri tych drahsich zvyknu uz aj tie fusakotasky byt prepracovanejsie
hemetre
11. nov 2013
@upam Fusakotasky su fajn, teraz pri druhom som mala fusakotasku a parada, mam P& T kocik len sportak, maleho som mavala v tej taske , mozem len odporucit, a ked porovnam vanicku - taska bola lepsia 🙂 Lepsie sa mi nosila po schodoch, kedze byvame v podkrovi, a denne cca 20 schodov slapat s taskou a s vanicku + dieta, tak iny rozdiel.
gretocka
11. nov 2013
ahoj, ja som "odnosila" vo fusakotaske dve deti a nevedela by som si predstavit vanicku, nakolko som nizka a byvame na tretom poschodi bez vytahu, takze vanicku by som nebola schopna vynasat. Tasku sme mali hodenu v sportovej verzii uplne v lahu. Taska bola podlozena zospodu sololitom, takze dieta lezalo stopercentne rovno. Pri syncekovi sme dokonca nemali ani fusak, len deky a zavinovacku v taske nahodene a prechodili sme tak celu zimu. Bolo mu tam vzdy teplucko a to mame lacny kocik, takze tej tasky by som sa vobec nebala....
laleal
5. dec 2013
Mne to príde take strašne divné ked je fusakotaška v kočíku ktoreho sa sedačka neda otačať k tebe ale je iba smerom dopredu,takže ta fusakotaška je tak uložena že na to maličke babatko nevidíš od malička :-| 😞 Ked máš šporťak ktoreho sedačka sa da prehadzovať do obidvoch smerov a fusakotaška je kvalitna,príde mi to ok,je to skoro ako s vaničkou,na babatko krásne vidíš a podobne 🙂
mishka11
5. dec 2013
Ahoj, pri prvom dietati sme mali fusakotasku, prid druhom vanicku. Ale ta fusakotaska mala nieco do seba. Mali sme kocik Peg perego Uno a bolo to super, pretoze dietatku tam nebolo zima, bolo mu tam makucko a mala som ho otocene tvarou k sebe. Neskorsie som fusakotasku vyuzila aj ako fusak na zimu. Pri druhom som mala kocik Peg perego pliko a zo zaciatku som pouzivala fusakotasku. A tiez som si ju vedela do kocika dat tak, aby som mala dietatko otocene tvarou k sebe. Nebol ziadny problem, len som si nevedela natiahnut poriadne striesku na tasku. Preto sme kupili navettu. Neviem, aky mas kocik, ale predpokladam, ze by sa ti dal upravit tak, aby ti to vyhovovalo . Co je velke plus fusakotasky, ze sa da neskorsie vyuzit aj ako fusak.A az take makke to nie je, ked to mas dobre upevnene na kociku, tak sa babatku nic nemoze stat .)

Začni písať odpoveď...

Odošli