Golfový kočík Chicco Lite Way verzus Baby Point Orion

nikina17
6. máj 2013

Ahojte mamičky, prosím vás, ktoré máte niektorý kočík z vyššie spomínaných - Chicco Lite Way alebo Baby Point Orion ako ste s ním spokojné??? Hľadám nejaký ľahší kočík vhodný prevažne na cestovanie, keď ideme autom alebo na rýchly presun do mesta či ku starkým. Chicco Lite Way som videla aj naživo, je celkom fajn čo sa týka váhy aj ovládania, no na tom orione ma fascinuje tá strieška, ktorá sa dá úplne sklopiť. V reály som ho však zatiaľ nevidela. Poraďte ktorý máte a ako ste s ním spokojné.

kacena4
6. máj 2013

ja mam chicco ma super nanoznik ale je bez predneho madla ten sa da dokupit + tiez ma super tasku pod kocikom a je fakt lahky a prenosny. my sme spokojny. nosila som som v nom male babatko aj 3 rocne dieta a sme velmi spokojny

daniela242
6. máj 2013

Ja som mala Baby point ale nie orion ale traffic a na cestovanie bol perfektný až na to že dcéra sa v kočíku nechcela voziť 🙂. Aj mňa na ňom oslovila tá strieška, používali sme ho aj v zime a pri snežení alebo daždi som nemusela dávať igelitk krásne sa strieška preklopila až na madlo takže u nás s baby point max. spokojnosť 🙂

nikina17
autor
6. máj 2013

@kacena4 a ten nanoznik bol v cene???? lebo v obchode mi tvrdili, ze k nemu nie je ani madlo ani nanoznik, len za priplatok. Inak sa mi velmi pacil

nikina17
autor
6. máj 2013

@daniela242 aj mna velmi fascinuje ta strieska, hlavne preto, ze dcerka neznasa, ked jej dam v dazdi alebo snehu igelit. Uz sa par krat stalo, ze ho naschval strhavala a na niekolkych miestach zatrhla. Preto by tato strieska bola super. A co sa tyka polohovania, bolo tam dost miesta aj na spinkanie??? Lebo chicco som videla aj sklopeny, tieto baby point nie, zatial som nan v MT nenatrafila priamo na predajni. Musim ist pokukat po vsetkych predajniach lebo najlepsie to asi vidiet osobne 🙂

kacena4
6. máj 2013

@nikina17 tu je aj s "plastenkou" podla mna je to ten nanoznik je zatepleny na zimu (to ohrnute biele co vidis z nanoznika hore je flis), teda aspon ten nas bol zatepleny http://www.maderna.sk/katalog/product/10279/ a co sa tyka proti dazdu a snehu tak kup clonu je super

daniela242
7. máj 2013

@nikina17 Jasné najlepšie je vidieť ho osobne. Ja som ho tiež kupovala v obchode a práveže som rozmýšľala nad BP Fortuna a týmto traffic a tento som kúpila kvôli tomu že mal dlhšiu tú časť na nožičky. Polohovanie je až do ľahu takže malá sa tam vyspinkala v pohode 🙂

sijust
2. jún 2013

@kacena4 ahoj,citam ze ste boli spokojni s liteway-om,chcela by som sa spytat,ci sa da napolohovat tak,aby bola opierka v pravom uhle?dakujem 🙂

kacena4
2. jún 2013

@sijust uff to ti na 100% teraz neviem povedat vcera som ho pozicala susede na chvilu - idu si ho tiez kupovat. ak nie do 90% tak 85% urcite ja som s nim fakt spokojna mala som v nom novorodenca aj 3 rocne dieta a bez problemov