Poradíte golfový kočík?

smile31
16. jún 2017

Ahojte maminky, prosim vas poradite mi nejaky dobry, kvalitny golfac? Nech je lahko ovladatelný ideálne nech je viac ako do 15 kg, priestranny, ziadna hrkalka... pozerala som a vybrala som 2 Chicco Lite Way 2 Top Legend 2017 a Chipolino EXTE 2017 - ten je ale eld do 15 kg :/ ... syn je dost vysoký ma cca 1meter, vaha cca 17 kg a ešte len 2 roky, kocik potrebujem na rýchle presuvanie, na dovolenku, cize aby bol vhodny do lietadla... už som zufala 2 mesiace vyberam golfac a neviem co kupit...dakujem 🙂

emi16
16. jún 2017

Maclaren XLR
Priestranny, nastavitelna vyska riadenia, nakupny kosik sa nezda, ale znesie dost aj tazke veci
Da sa nan pripnut bord ak mate starsie dieta
A ma v celku dobre pruzenia
Jedinou nevyhodou je velkost po zlozeni
Nie do kazdeho kufra auta sa zmesti
Ale combi by to zvladlo
Fiat uno len na sedadle solujazca a priputat 😱

emi16
16. jún 2017

A my sme s nim leteli asi 10x
Super rychlo zlozis aj rozlozis a aj kapucku proti slnku ma velku

janickacrazy
16. jún 2017

@smile31 Tak asi najlepšie by bolo si ten kočík vyskúšať, či sa ti tam syn vojde, lebo ozaj je dosť veľký a ťažký na svoj vek. Moj druhorodený syn mal v 4 rokoch 14kg. Určite by som nekupovala ten, čo je určený do 15kg, ked už teraz ti malý váži 17kg. Do lietadla ti zoberú akýkoľvek kočík, takže tým sa trápiť nemusíš, či je do lietadla vhodný. My sme leteli aj s ťažkým poľským hlbokým kočíkom a nikto nič nevravel, žeby bol moc veľký, ťažký alebo neviem aký. 😉

smile31
autor
16. jún 2017

@emi16 dakujem za tip 🙂 maclaren som pozerala len som nechcela zainvestovat už viac ako 230 € ... ceny sa hybu nad 350 € ...

smile31
autor
16. jún 2017

@janickacrazy
oslovil ma vyssie uvedeny chicco... len sabojim aby to nebola hrkala a nemozem ho vyskusat lebo najblizsi obchod kde ho maju je vzdialeny 140 km :/ nasla som kocik len v 1 obchode... inde nie a ani moc recenzii na neho nie je

emi16
16. jún 2017

To je jedno aky mas kocik
Nikto ti nic nan nepovie
Len zalezi ci letis sama alebo s niekim
Ja som lietavala s malou sama
A potrebovala som ho zlozit a rozlozit rychlejsie ako ona nastupi do ineho lietadla 😄😄😄
Mam zive deti
A nosnost je 20 kg
Smesti sa don moja 4.5 rocna dcera s vyskou 112 cm
A ma este rezervu nad hlavou
Ako pise janickacrazy
Je najlepsie ho aj vyskusat
Ci sa aj dieta v nom dobre citi

emi16
16. jún 2017

@smile31
A nepredava niekto pouzity?
So dost kvalitne a znesu
Po prvej vyzeral ako tyzdnovy a ficala na nom vyse roka
A tie nakupy co ponosil

smile31
autor
16. jún 2017

@emi16 letime aj s tatinkom ... no uvidim ukazem ho nasmu tatinovi ... a ovlada sa dobre? neni s nim problem napr na dlazke v obchode ked ma v predu zdvojene kolieska? nehrka?

janickacrazy
16. jún 2017

@smile31 Tak potom jedine nájsť nejakú mamičku, ktorá ho má a poprosiť ju, či by si si ho mohla omrknúť. Alebo fakt kúpiť nejaký použitý, ak ho potrebuješ len na dovolenku a malý sa inak už veľa v nom nevozí. Inak tie golfáče sú skoro všetky také hrkálky, máloktorý nehrkoce, hlavne, ak ideš po dlažbe. Moj malý zase miloval to hrkotanie a bol nešťastný, ked sme išli po asfalte, lebo tam nehrkotal kočík. 😂

emi16
16. jún 2017

Nehrka
A a s dlazbou ani s poruchami chodnika nema problem
Ale ako vravis je to vyzsia suma
Tak by som odporucila ist do niakeho obchodu ho vyskusat

emi16
16. jún 2017

Kolieska sa daju fixnut, alebo nechat v pevnom stave
Kukni youtube

smile31
autor
16. jún 2017

@emi16
@janickacrazy dakujem kocky asi nastartujem auto a pojdeme sa mensi vylet pozrieť kočík :D

emi16
16. jún 2017

Najlepsie, sama uvidis
Inac ten maclaren ma zevraj nosnost 25 kg
Tak zalezi akeho mas kocikara
A ak planujete druhe tak je to investicia, ale ver,ze on vydrzi viac ako jedno dieta

bubinko1506
16. jún 2017

Priklanam sa k maclarenu (aj ked mam dvojickovsku verziu). Bol drahsi, ale je to nas super pomocnik na cestach

meluela
16. jún 2017

@smile31 pozri aj pliko mini, to je skvely kocik. chcela som pre druhe kupit novy lebo predsalen som v nom syna vozila do 4r nad vahovy limit a po cestach/necestach ale lepsi som proste nenasla akokolvek som sa snazila. maclarany mi prisli riadne predrazene na to co ponukaju .. maju bud male kolesa alebo su obrovske ak maju vacsie kolieska
myslela som ye kupim nove pliko ale nakoniec mi ho za par e spravili v servise a fici dalej

meluela
16. jún 2017

@bubinko1506 jaj a este pozor, mna dost odradilo ze sa na trhu pohybuju aj falosne maclarany a to aj v oficialne sa tvariacich e-shopoch

zarad
16. jún 2017

Za mňa Maclaren techno XT nemal chybu. Ak by ste mali záujem o použitý mám doma béžový vo veľmi dobrom stave.

winni
16. jún 2017

Odporučila by som ti kočík Babyhome emotion alebo vida, nie je síce golfáč, ale je ľahunký, nosnosť do 25 kg a košík je dosť priestranný, dá sa ku nemu dokúpiť aj taška, takže super vhodný na cestovanie. Cena okolo 300€ 😉