Golfový kočík pre 3m babätko

malablska
6. jún 2018

Ahojte mamicky. Prosim vas, viete mi poradit? Mam synceka 3m a chcela by som golfovy k9cik, ktory by islo dat do vodorovnej polohy. Hlavne by som chcela taky, ktory je dobre odpruzeny a nie je tvrdy..nech je jazda dobra aj na neupravenej ceste. Prosim vas, viete mi poradit? Ja rozmyslam nad Gesslein S2 a Quinny zapp xtra.
Dakujem Vam

ukulela
7. jún 2018

to su kociky pre starsie deti, nei 3mesacne. Quinny je korytkovy lah - teda je sice sklopeny vodorovne, ale dieta lezi ako v korytku, nie je vystrete, ale nohy ma skrcene. Gesslein sa mi tiez nezda, ze by sa dal vystriet uplne ... tak male dieta este spi v kociku hodiny, tak nie je dobre, aby bolo pokrcene, Navyse toto nie su odpruzene kociky, bude sa v nich drncat na kazdom vacsom kamienku. Takze ak ich ches, tak az pre starsie dieta. (ja som mala valco snap ultra - s korytkovym lahom, ale az neskor. do 7 - 8 mesiacov vanicka, potom sportak z trojkombinacie na celoodpruzenom podvozku a az potom valco, a na nafukovacich kolieskach, aby bol pruznejsi ... inac z tychto dvoch sa mi voac pasi Quinny, aj preto, ze sa da otocit proti/v smere jazdy. aby si este na mensie babo videla - a aj ono teba 🙂

zdencaaaa
7. jún 2018

Ziaden golfovy kocik nie je tak odpruzeny aby vyhovoval 3 mesacnemu babatku. Take malusnave ma byt este v hlbokom kociku, nas sportiakom mozte rozmyslat po 6 mesiacoch.

malablska
autor
7. jún 2018

Dakujem za info 😉 ja som zacala rozmyslat nad golfovym, ked tam pisali, ze ho pouzivaju od narodenia. Ale veru, este to asi posuniem a budem si ho uzivat v hlbokom kociku ☺

ivkakaska
17. jún 2018

Nasa mala nechcela byt v hlbokej vanicke, tak sme ju skusili dat do sportaka od 5 m, vsak leto horucavy, lenze mam Britax Motion a tam na mna nevidela a bola nervozna..kedze novy sportak sme nechceli, a vedeli sme, ze golfac budeme v buducnosti potrebovat, tak sme kupili Baby jogger vue lite, je otocny v smere aj v protismere, nie je to 100% lah, taky nema ziadny golfac ani sportak, ale ked date podlozku do kocika, my mame Cuddle Co s pamatovou penou, tak to ma skoro ako rovny lah, za mna velka spokojnost ALE...vyuzivam ho len okolo baraku a do obchodu, ziadne dlhe a velke presuny, nakolko mam starsieho 3,5 rocneho syna a hned to zaparkujeme na ihrisku/hojdackach a tam si mala aj pospi, keby som mala iat na dlhsie trasy a do nerovneho terenu, tak tie kolieska vytrasu dietatko, to berieme Britax😁

lenqua_12325
17. jún 2018

Ja mam športový bebetto nico a ten sa dá používať od narodenia, je odpružené a kolesá sú nafukovacie, bezudrzbove. Pre nás top.

lenqua_12325
17. jún 2018

V smerné aj protismere sa dá otáčať, pri odzipsovani strecha zakryje celý kočík. Ma na streche sieťové okienko.