Skúsenosti s Tfk Duo

slavko01
4. aug 2014

MATE NIEKTO SKUSENOSTI S KOCIAROM PRE DVOJICKY TFK TWIST DUO

lilinka007
4. aug 2014

ja osobne nie, ale stretla som maminu, ktorá ho mala a chválila si ho...ja budem ale isto kupovať Bumbleride...vyzerá dosť podobne, preto som ju aj zastavila, aby som sa jej popýtala. No ale aj tak, jedine Bumbleride Indie Twin

slavko01
autor
7. aug 2014

@lilinka007

dakujem pekne ja este stale nesom rozhodnuty najhorsie ze su vsetky skoro podobne tfk,bumbleride a Easywalker a mam na to uz iba mesiac a pol

lilinka007
8. aug 2014

Mne pri rozhodovaní pomohlo to, že som mala od iných odporúčania, napr.že sa s ním veľmi dobre manipuluje napr.alebo som si všímala hĺbku vaničky, ke´dže budem mať detičky v zime...a všímam si aj to, že ho je ťažko zohnať na nete v bazároch a keď sa vyskytne, hned ho kúpia. Má ho aj Kristína Farkašoavá-herečka, aj ona mi iba potvrdila, že je skvelý. No a ešte som sa dočítala, že verzie o niečo staršie mali kvôli hliníkovej konštrukcii nábeh zlomiť sa, ale vraj u nových tú chybu výrobca odstránil. Inak, majú aj dobrú kvalitu látky, je aj verzia nejako speci upravená proti premokmnutiu a preniknutiu UV lucov. Jedine co som si vsimla, ze tmavsie farby od slnka vyblednu, ale to mozno u vsetkych. Tak uvidime.

slavko01
autor
11. aug 2014

@lilinka007 tak ja som sa uz rozhodol a idem do tfk tak uvidime ci si nebudem potom byt hlavu o stenu a mi mame termin september

lilinka007
11. aug 2014

dajte potom vediet, ako ste s ním spokojní....všetko dobré prajem 😉

jenny6
23. júl 2015

Pre nás naj TOP kočík, môžme určite odporúčať. Nemecká kvalita, spratný, ľahko ovládateľný a nemali sme problém ani medzi regálmi 😀

ivkadracova
23. júl 2015

@jenny6 da sa vyzliect potah a vyprat? kompletne? striesky idu uplne dole v pripae silneho vetra? dik za info

jenny6
23. júl 2015

My sme náš práve predávali ďalej, takže som čistila o106 🙂 Vaničky sa nedajú dať dole poťahy 😒 striešky áno, športová časť dala sa, ale musela som odšiť suchý zips, aby som to navliekla po vypratí naspäť cez úzke otvory a našiť napäť.. jedna nevýhoda 😒 No mali sme svetlo hnedý a fakt sa nešpiní, není na ňom špinu vidieť, prala som teraz prvý krát 😅

slavko01
autor
24. júl 2015

@ivkadracova stersky nejdu dole ked fukal vietor musely sme davat plastenku alebo plienku v zime ale sme s nim spokojny vsade prejde cez dvere

rybkanz
26. okt 2015

My nad nim prave uvazujeme, baby co ho mate ako ste spokojne? Ako je to teda s tymi tmavymi farbami, vybledli vam?

janifer
12. feb 2016

Su tie vanicky od TFK vhodne aj do zimy? Lebo podla fotiek to vypadaju take nezateplene len latkove vanicky. Mal niekto aj tu kombi vanicku, co sa da prerobit na sportak? Isli by ste dontoho kombi znovu? Dakujem za info.

julienka333
22. sep 2016

Ahojte predavam fusak sa k tejjto značky.

rybkanz
26. sep 2016

@janifer my mame klasicke vanicky. Prave ich menim za sportiak. Bola som s nimi maximalne spokojna. Mame cokoladovohnede farba zostala krasna, vobec nie je vidiet ze sme ich pouzivali. Material je super, pevny a nepremokavy. Vanicky budem teraz predavat, sportovu verziu budeme uz pouzivat. Ak mas zaujem ozvi sa.

jenny6
26. sep 2016

@janifer Určite, suprový kočik 🙂 vaničky sú v pohode 😉 nie je to iba tenká látka..

tonulik
17. júl 2018

Ahojte, ako ste vyriešili clonu v lete keďže strieska je dosť krátka. Inak my sme veľmi spokojný 😊

janifer
25. aug 2018

@tonulik nekocarovali sme po slnku 🙂 len popod stromy a po chladku, alebo v protismere ked uz tak