Hľadám kočík pre väčšie dieťa

mojong
1. feb 2013

Ahoj hladam "idealny kocik " pre vacsie dietatko aby sa zmestilo v pohode a netrcali mu nozicky. Idealne rozmery by mohli byt dlzka okolo 90 cm aspon v lahu a sirka aspon 30 cm keby bolo viac bolo by lepsie. Dalsie kriteria vysoke madlo pre tlacenie kocika, vacsi nakupny kosik, moznost dat korbu v smere aj v protismere jazdy, velka strieska aby nesvietilo a nefukalo, lahka skladnost aby sa zmestilo aj do maleho auta, a kolieska otocne nie fixne ale zaaretovatelne a dost velke na to aby presli aj terenom a hlavne snehom. Som zvedava ci nejaky takyto kocik existuje, piste svoje skusenosti hadam pomozete nie len mne 🙂 Dakujem vsetkym.

mirinka114
24. máj 2013

ahoj, ja mám gesslein f1, mne príde dostatočne dlhý na spanie, aj pre vysokých rodičov, a hlavne sa mne páčilo, že predné kolieska sa dajú vymieňať za otočné, pretože otočné snehom nechodia dobre. do snehu 4 veľké kolieska, po meste otočné 🙂

ameanda
7. aug 2014

@karchinka
este vozis maleho v tom kociku snap? zaujima ma, ci sa tam vmesti aj vacsie dieta...

karollka21
7. aug 2014

v podstate az na tu skladnost splna vsetky parametre (teda podla mojich skusenosti) uz tu vyssie spominany gesslein (ja som mala future loop, a bola som spokojna tiez)

karchinka
12. aug 2014

@ameanda jj, vozíme pořád a pořád si ho nemůžu vynachválit, je super, malý bude mít 2 a půl a vejde se tam luxusně, navíc tam občas naskočí i ten náš starší a taky nemá problém (a to vypadá tak na 7 let)... jenom tlačit kočár s tak velkým dítětem je trošku náročnější :D

lucialucas
9. okt 2014

@karchinka Prosim Ta a preco si sa nakoniec rozhodla pre Valco snap namiesto Britaxu agile?Ja stale vaham nad tymito dvomi kocikmi.Bojim sa,ci Valco nie je moc tenky a nevhodny na zimu....koliecka,tensi nanoznik,strieska...nelutujes svoju volbu?dakujem moc