Hľadám športový kočík s korýtkovým sedením

luly13
21. jan 2013

Hladam sportak s korytkovym sedenim,uzsou konstrukciou, vhodny pre 5mesacne babo. Krpec nam uplne odmieta kocik,v hlbokej casti sme ho ani nevozili. Tak vsadzam na to, ze v takomto sedeni by sa mu mohlo pacit viac 🙂 .

ikke
21. jan 2013

no neviem...ale korytkove sedenie sa odporuca najskor od 6. mesiacov (napr. quinny zapp). nechce byt ani v sporovom kociku s mierne zdvihnutou opierkou chrbta? ak nie, tak skor by som vsadila na nosenie v nosici, nez na dalsi s velkou pravdepodobnostou nevyuzity kocik...

rora
21. jan 2013

tu su nejake kociky s korytkovym sedenim:
1. Coletto Austin 4 pripadne Austin 3 (trojkolka)
2. Quinny Buzz 3 pripadne Buzz 4
3. ABC Design 3Tec
4. Concord Neo
5. Bebe confort Elea
6. Nurse Hello
7. Graco Symbio
8. Brevio Ovo

luly13
autor
21. jan 2013

@ikke ved to,ze doteraz len nosime v satke a uz aj v manduce. Ale tak rada by som,aby ho zobrali von aj ini okrem mna 🙂. A mne to praveze prislo vhodnejsie ako klasicke sportaky. V podstate je to ako vajicko. Ircite by som ho tam davala 'na lezato'. Nie do sedu.

@rora Dakujem 🙂 mas s niektorym aj osobnu skusenost? Quinny bol moj favorit,ale ma velke rozpatie zadnych kolies a nedala by som ho v pohode do kufra :/

rora
21. jan 2013

@luly13 nemam taku skusenost a pre dcerku by som ja osobne taky kocik nechcela lebo viem ze by jej take lezanie nevyhovovalo kedze pri lezani potrebuje byt na rovnom, a taktiez ak sme niekde boli a potrebovala som ju prebalit v kociku tak si to neviem predstavit v korytku... pre mna je to neprakticky kocik. 😒

vonicka
21. jan 2013

@ikke - ale vedkedma uz 5mesiacov, tak sa nic dramaticke nestane, ked bude sediet v korytku 🙂 lepsie spokojne dieta v korytku ako ruciace dieta vo vanicke.ja to poznam

tilly
21. jan 2013

najlepsie korytko je jednoznacne buzz

tilly
21. jan 2013

a mne maly nechcel v klasickom sediet, len v korytku... a v korytku sa vozil do dvoch rokov...
podla mna je korykto najlepsie riesenie pre take male dieta, ktore este dobre nesedi, v klasickom polohovani sa deticky zvyknu zosmykovat a sedia tak vselijak nakrivo...

sasrnka
21. jan 2013

@luly13 mam podobnu skusenost ako ty 😉 Maly isiel do korytka, ked mal 4,5 mesiaca. On bol ale vacsie dietatko, ako ine babatka. Skoro v kazdej vanicke bol natesno a hlavne sa mu tam nepacilo. Akonahle sme presli do "korytka", tak uplna pohoda a hlavne, chcel mi tam spavat, co v hlbokom kociku bol dost velky problem. Doma nechcel spat cez den v postielke. Hned ako som ho polozila, ked zaspinkal, tak sa zobudil a plac a zasa to iste... Dala som ho do "korytka" a klud, spinkal dalej. Dodnes, ked spinka cez den, tak len v korytku.
Mam osobnu skusenost s buzz a aj gesslein F2 cocoon. Oba su super kociky, gess ma u mna este plus, ze ma odpruzenie, ale je teda ovela vacsi ako buzz a nie tak dizajnovo zaujimavy 😉

jana576
21. jan 2013

Odporucam Graco symbio, bol fakt fantasticky.

eja118
3. máj 2018

@tilly uz davna tema...no chcem sa spytat ze vazne ked maly nevydrzal v klasickom.sportiaku v korytkovomnemal problem?dakujem...nas strasne v klasickom.reve...

tilly
3. máj 2018

@eja118 mojmu sa v korytkovom velmi pacilo. Mali sme korytkove do vyse dvoch rokov. Najprv buzz, tam je najmensim detickam najlepsie

eja118
3. máj 2018

@tilly no my uz mame 10mesiacov a s kocikom sa niekam dostat je des...v zime to este ustsl kedze bol zababuseny..teraz reve a reve...

minticka
3. máj 2018

Kamoška má tento Cybex len v modrom...ľahúčko sa s ním ide..nemať kúpený tak ho hneď beriem😁