Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bébé Confort Elea je originálny športový kočík oválnych línií. Nízke ťažisko robí kočík stabilným a dobre manévrovateľným. Jednoduché brzdenie je dosiahnuté pedálmi naľavo a napravo - stlačenie červeného brzdu aktivuje, stlačením druhej strany sa brzda uvoľní. Kolesá zaaretuješ bez potreby sa k nim zohýbať, keďže mechanizmus aretácie sa nachádza po stranách kočíka. Konštrukciu kočíka môžeš zložiť dvomi spôsobmi: Daily fold pre bežné skladanie aj so sedadlom je jednoduchší, ale aj menej úsporný; Optimum fold umožňuje zložiť konštrukciu 3D spôsobom úspornejšie, ale bez sedadla. Vďaka pamäťovému tlačidlu je možné odňať nadstavby aj jednou rukou.

Tvarované otočné sedadlo s možnosťou úplného ľahu je vhodné aj pre menšie bábätká, je však dostatočne priestranné aj pre väčšie deti. Pri polohovaní chrbtovej opierky sa automaticky dvíha aj opierka nôh. Bezpečnostné pásy sa jednoducho nastavujú spôsobom, aký nájdeš aj u autosedačiek. V cene kočíka je okrem pláštenky a adaptérov aj Baby Nest - hniezdo vo forme fusakotašky s tromi vrstvami pre najvyšší komfort už od narodenia aj v športovej časti. Na kočík je však možné pripojiť aj dokúpiteľnú plnohodnotnú skladaciu vaničku Foldable Carrycot, autovaničku Amber, prípadne i staršiu Dreami. Pomocou adaptérov sa na konštrukciu dá pripojiť aj autosedačka pre vytvorenie cestovného systému.

Elea vyšiel v roku 2010, v roku 2012 prešiel menším faceliftom. Novšie modely spoznáš podľa predĺžiteľnej striešky a čiernych plastových spojov, ktoré nahradili predchádzajúce sivé. Kočík bol vydaný aj pod značkou Maxi-Cosi ako Maxi-Cosi Elea.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,1
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 61 × 98
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Má memory button (pamäťové tlačidlo), stačí pri otáčaní/odnímaní stlačiť (nie držať)
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.