Hľadám znalca kočíkov

lolalolinka
15. mar 2021

Ahoj, hľadám ozajstnú znalkynu kočíkov, ktorá vie a je ochotná poradiť. Mám veľké problémy s chrbticou a malé auto. Potrebujem ľahký kočík, s šikovným skladaním, obratný, pevný. Veľmi sa mi zapáčila značka easywalker, cybex, joolz, bugaboo, mon. Ale každá ma nejaký háčik. Práve prebieha akcia na joolz - byva takáto akcia často ci je to naozaj tak "jedinečná" zlava? Ďakujem ❤️❤️❤️

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
15. mar 2021

Opýtaj sa v kočíkovej poradni👌😊

berenika39
15. mar 2021
diaalex
15. mar 2021

@lolalolinka mám Cybex mios, má 8kg, zmestí sa mi do malého kufra, úplne jednoducho sa skladá a som spokojná 🙂

gabu_lienka
15. mar 2021

@lolalolinka ahoj, kedze nemame vytah a casto ho potrebujem nalozit aj vylozit z auta, mala som podobne kriteria. Vybrala som moon resea s a som maximalne spokojna. Pacil sa mi velmi aj joolz (bolo mi jedno za aku cenu kocik kupim, povedala som si ze beriem ten, ktory mi viac sadne do ruky) ale po skuske v obchode vyhral moon. Pozri si konkretne modely co by ti mohli vyhovovat anchod ich “vyskusat”

lolalolinka
autor
15. mar 2021

@gabu_lienka ahoj ano tiez som skusala moon ale style 2021,nakolko buddem mat letne dieta potrebujem na zimu velku "vanu" tiez mi muz povedal ze ten moon sa mu paci viac, mne zasa na joolze pride šitie vanicky a jej vnútra kvalitnejšie, obávam sa že aj konstrukcia kedze je tensia sa rýchlejšie "vyhrka" chodis s moonom aj teren? My tu mame rozmite cesty. Je jasné ze každý si svoj kočík pochváli ale nemáš niektoré časti vaničky rýchlo "vygajdane"? Prala si uz potah? Dakujem za tvoje cenné rady

gabu_lienka
16. mar 2021

@lolalolinka nezaznamenala som ziadne poskodenie potahov, ci uz hlbokej vanicky alebo na sportovej casti. Neprala som to, iba vyutierala mokrou handrickou, nebolo to vobec spinave. V sportaku mam este podlozku - tu periem aj s polstrovanim popruhov. Inak sa mi nema od coho zaspinit - v aute zlozim podvozok zvlast (mam dost miesta). Sportovu cast pouzivam od 5.mesiacov, maly hrozne plakaval vo vanicke a cim bol starsi a vnimavejsi tym to bolo horsie, v sportaku sa to zlepsilo (ale teda nie je kocikovy typ). Super je, ze sa da dat do uplneho lahu. Coho som sa obavala, bola sietka na strieske (ked ju odzipsujes a predlzis), povodne som uvazovala ze dam došiť nejaky “kryt” , ale vobec mi neprekaza, ked tie tri dni snezilo aj tak som natiahla igelit 😃
Co sa tyka konstrukcie, zrovna nedavno som ss cudovala, ze na to kolko ju nakladam a vykladam z auta, nie je vobec donicena a doskriabana. Vacsinou jazdim v meste, az ked ma clovek kocik zisti ake su rozbite chodniky 😃 zatial po roku je podvozok/kolesa bez poskodenia. Skusala som aj Style, ale zdal sa mi strasne tvrdy. Resea aspon trochu pruzila.

tanickalc
17. mar 2021

@lolalolinka Ja som chcela kúpiť Priam, kamoška mi ho požičala na 1 kocikovanie a je total nespratny. Teraz som kúpila Mios, s tým sa super narába, terény prejde, to sa báť nemusis.

liviaantolova26
23. apr 2021

@lolalolinka ahoj keď vravíš že problémy s chrbticou tak sme rovnako mam aj cybex aj joolz a obydva sú super ale nerozmýšľa si nad cybex e-priam super pomoc vôbec niesom unavená aj keď prejdem denne 15 km (bývam v New Yorku tak chodím peši ) a joolz je tiež super ja ho beravam na krajšie trate keď idem do obchodu na kávu obed alebo len do parku ale nie je ťažký