Hlboký kočík s extra veľkou ložnou plochou

zuzanadolyx
13. nov 2018

Ahojte, ak mate osobne pozitivne skusenosti, napiste mi prosim znacku a model kociku, ktory ma vnutorny rozmer vanicky 80cm a viac. Ďakujem 😊

matulik212
13. nov 2018

@zuzanadolyx
My sme kupili Dymex macan eco new ;)
Rozmery vaničky: š/v/d: 37/25/78 cm

rajona
13. nov 2018

Camarelo malaga mame doma...aktualne sa model vola sevilla....rozmer vanicky -
vnější rozměr hluboké korby: d.88 x š.42 x v.67 cm
vnitřní rozměr hluboké korby: d.85 x š.39 x v.28 cm

myjusiatko
13. nov 2018

Gesslein vlozna taska. A da sa zvacsit az na 90cm.

janka7744
14. nov 2018

ahoj, my sme mali Roan Marita - bol superveľký, malý tam ležkal do 8 mesiacov 🙂

cuculiatko88
14. nov 2018

ja som mala adamex galactic a vanicka bola jedna z tych vacsich, ale rozmery si uz presne nepamatam 😉

veroni_21
18. nov 2018

Ja mám MOMON. Malá má 3,5 mesiaca, už tam máme fusak, bude v hlbokej vaničke takmer celú zimu pokiaľ nebude vedieť sama sedieť. Potom pôjde do športovej časti. Ale som maximálne spokojná. Presne toto bola moja podmienka, veľká hlboká vanička, aby som nemusela teraz po 3 mesiacoch kupovať nový kočík, lebo sa mi tam nezmestí malá s fusakom.

stanka_s
18. nov 2018

Za mňa Cam Cortina X3, super priestranná vanička. Neviem presne rozmery, ale mozes pozriet vanicku, foto mam v inzetoch. Ja som bola velmi spokojna s hlbokym kocikom. Vanicka sa da aj polohovat.

sekina
18. nov 2018
dianapaulenova
1. dec 2018

My máme Inglesinu classica a ten by mohol odpovedať tvojim požiadavkam. Kôli tomu kočíku sme kupovali auto podľa kufra :D :D Ale inak na výber z hlbokých je dostatok- https://necenzurovane.sk/kociky/#test-hlbokych-... (inak my sme kupovali z bazáru za tretinu pôvodnej ceny aj s autosedačkou... čisto nový takmer)

adelakom12
11. dec 2018

@zuzanadolyx ahoj, my mame kocik znacky CYBEX. Dobre peruje, maly tam sedi rad a hlavne je stylovy. 🙂

lauricia5
4. jan 2019