Poraďte hlboký kočík s polohovateľnou vaničkou

skumavka
10. jún 2020

Ahojte kočky, poradte mi hlboky kocik, v ktorom sa da bud polohovat opierka na vanicke, alebo sklapat cela vanicka. Videla som taky kočík vonku a pozdava sa mi to naklapanie celej vanicky pri dieťatku s refluxom. Neviem vsak aka to bola znacka. Mate niektorá skusenost?
A tie co mate vanicku kde sa polohuje chrbtova opierka, ako ste s tym spokojne? Využívate? Nie je tam babatko skrcene?
Dakujem vopred.

zuzkablazejka
10. jún 2020

Bebetto luca ma polohovatelnu opierku vo vanicke. Využívala som hlavne pre soplikoch a za mňa spokojnosť. Nemám pocit ze by tam mala bola nejako extra skrcena. 😊

susanna33
10. jún 2020

@skumavka Concord Wanderer na takú vaničku. Využila som, keď mal syn reflux.

ivula0807
10. jún 2020

Aj Cam dinamico up ma polohovatelnu vanicku, my sme to vyuzivali, tiez mala dcerka reflux. Tusim do dvoch poloh sa dala zdvihnut hlavicka.

tilko
10. jún 2020

Baby design Husky má vo vaničke dve nastaviteľné polohy

floren
10. jún 2020

kamoška má bexu

weba
10. jún 2020

@skumavka aj Baby Merc Q9 ma polohovatelnu opierku vo vanicke

tilko
10. jún 2020

tak našla som inštruktážne video video 1:26 je to ukázané a posielam foto z vaničky ako to vyzerá (baby design Husky)

https://www.bing.com/videos/search?q=baby+desig...

susanna33
10. jún 2020

@skumavka Vanička Concord Wanderer má vzadu kolečko, ktorým sa nastavuje ľubovoľná poloha chrbtovej opierky.

skumavka
autor
10. jún 2020

@zuzkablazejka
@susanna33
@ivula0807
@tilko
@floren
@weba dakujem dievčatá, ste super. Diky aj za foto. Da sa u niektorého z nich naklopit aj akoby cela vanicka na podvozku ? Cam cortina nema nahodou taku moznost?

ivula0807
10. jún 2020

@skumavka neviem ako myslis naklopit cela vanicka 🤷‍♀️ cam dinamico ma moznost na samotnej vanicke vysunut zospodu take "casti" 😁 a da sa z nej urobit koliska, polozis na postel a mozes kolisat dieta zo strany na stranu. Inak my sme to nikdy nevyuzili 😁

miska_mysicka
14. jún 2020

@skumavka Bebetto luca 🙂 aj budem mat na predaj 🙂