Jané Epic Crosswalk Formula Koos verzus Concord Wanderer travel set air sleeper

liiienka
11. feb 2015

Prosim o rady 🙂 zacala som sa venovat vyberu kocarika, ale myslela som si ze to bude jednoduchsie. Tak mamicky ktore maju skusenosti nech radia. Najradsej by som chcela len cestovnu vanicku a sportovy kocik, ale to sa VRAJ neda 🙂 Ktorý z týchto dvoch je lepsí? Co sa vám na nom paci a o je jeho nevýhoda? dakujem 🙂 L

lus2909
25. sep 2016

jednoznacne crosswalk s matrixom topka nemam co vytknut 😀 lutujem ze som k nemu neprisla skor 🙂

emakiki
31. okt 2016

https://m.facebook.com/groups/1827451624165739
Inzercia kočíkov Jane 😉 pridajte sa a nájdite si ten svoj 😃

23javane
17. dec 2016

@beka12 prosim Vas mozem sa opytat ci sa daju predne kolieska na kociku co ste mali aj zacvaknut aby sa neotacali ? Dakujem za info 🙂 Lucia

vlastav
20. feb 2017

@23javane ahoj, ano, daju sa zacvaknut. presne nad kolieskami na klbe su take obdlznicky s nakreslenou cervenou zamkou. tie treba silnejsie pritlacit dolu a sa zamknu. ale asi to uz mas zistene. kazdopadne, asi mas rovnaky problem ako vsetky mamicky s crosswalkom - zasekavanie prednych koliesok ked sa co i len trochu odchylia od priamej polohy oproti kociku. berem to ako velku nevyhodu na taky drahy kocik!!! tiez musim mat zamknute predne kolieska aby som nemusela zakazdym "usmernit" kolieska. Tym padom si riadne nicime stredovy klb celeho kocika, lebo na kazdej zakrute musime pritlacit celi kocik na zadne kolieska aby sme ho natocili... no proste pruser znacky JANE... :/

dancura
27. feb 2017

@liiienka
Kocky, nebudete niektora predavat tuto trojkombinaciu? Dakujem🙂

aliaska77
6. mar 2017

Niektora prosim kto ma vanicku Nano, potrebovala by som poradit. Dakujem

gelatkovaj
20. mar 2017

Ahojte ,predam 3 kombinaciu kocika jane croswalk pouzivany 6 mesiacov cierno -sivej farby ako novy mal by niekto zaujem ?

libulibu
22. apr 2017

kocik crosswalk sa da nakombinovat so vsetkymi vanickami od jane, aj s transpoterom 2, co je velka autovanicka, len sa to kupuje samostatne a je to autovanicka, takze je drahsi http://www.jane.sk/jane/autovanicky/transporter

kally
10. júl 2017

Ahojte, mam na predaj dvojkombinaciu Jane croswalk s autovanickou matrix light2 vo farbe teal. Pouzivana 3,5 mesiaca takze ako novy. Sme s nim max spokojni, akurat maly nam z vanicky uz vyrastol. V pripade zaujmu piste IP alebo volajte 0903643675