• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jane Slalom alebo Jane Nomad?

5. júna 2012 
@denisocka tiez tam je ta gumicka. Cez nu prevlecies ten pasim s cvockou.
10. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion no ale ta dlha čierna gumka je načo,čo ju vidieť na fotke
10. okt 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka mala mi spi v spalni kde je nanoznik. Ked vstane kuknem. Nie som si ista tak ta nejdem zavadzat. Potom odfotim a napisem ti. :slight_smile:
10. okt 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion mne sa to celkom paci,ten tvoj fusak,musim skusit svoj, ale-da sa ten fusak rozdelit ? odzipsovat?
10. okt 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ano da sa rozdelit na spodok a vrch. Ale ta spodna cast tejto 2009 kolekcie je tenka, spodok je sustiak hrubsi a zvutra flis medzi tym nic. Tie novsie vyzeraju byt zateplene. Ale vrchna cast je super hruba a tepla.

Ako som predpokladala na to nanozniku tie druhe gumicky su na dalsie dodatocne pripnutie o konstrukciu :grinning:
10. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion no mne sa neda,prikladam fotky.ja mam takyto. zle sa mi to fotilo

zasielam fotky aj ako som priprvnila nanožnik
12. okt 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ty mas ten isty fusak, farbu bohemian. A som sokovana, ty mas vo fusaku vo vnutri dole pri nozickach aj sustiak. Ja mam farbu 2009 tiez, ale amazon, a nemam tam sustiak. :angry: :angry: A ten nanoznik mam aj ja tak pripnuty :slight_smile:
12. okt 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne nejde rozdelit na 2ks,tebe hej?a obe strany mam rovnako hrube
12. okt 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka fusak sa mi da rozdelit. Ved ten zips rozopnes uplne. Je obojsmerny. A ja mam sodnu cast tenku len flis a ta zelena sustiakova latka. Vrchna cast je hruba tepla. Aj tu spodnu cast mas zateplenu? :slight_smile:
13. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rozopnut nejde,na zipsoch su zarazky a obe strany mi pridu rovnako hrube.asi mame ine modely.
13. okt 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ja ked nan pozeram tak uplne rovanko vyzera. Ani mne ten zips najprv nesiel ale ked som potiahlatak isiel. Je to ale zvlastne, rovnka kolekcia rocnik 2009 a iny fusak? :angry: :angry: Idem skusit odfotit z blizsia. vlozim foto. Pockaj :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky su tu: najprv to ako mi koncia zipsy a potom foto aky je hruby z boku spodna vrchna cast. A foto zpredu. Vyzera ako tvoj. Ten napis je pogumovany. :slight_smile:
13. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion ja mam fusak od ruky. co ak je moj kolkcia 2008 ? :confused: alebo neviem
13. okt 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion urcite nemame rovnake.pozri na napisy,su ine :wink:
13. okt 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ale trojkolku mas bohemian nie?
13. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka tak potom ja mam asi 2008 :frowning2: :frowning2: tam bola trojkolka taka farba :unamused:
13. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion hej,trojkolku mam 2009 bohemian. a preco si smutna?tebwe sa da aspon odziposvat
13. okt 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka sklamana som ze nema dole pri nozickach sustiak. A ze ta zadna strana je tenka, nie je zateplena :frowning2:
13. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion ale ako tenka? tensia ako vrchna?
13. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka takze je to iste. Ja mam fabru urban. Je to takmer taka ista zelena 2008 ako bola 2009. :frowning2: :slight_smile:
13. okt 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ano. Spodna cast: spodok je zeleny sustiak a zvrchu je flis. Medzitym nic, ziadna vypln. A vrchna cast je hruba. Zospodku flis, zvrchu sustiak zeleny, medzitym hruba vypln, dost teple. Ale tym, ze zadna cast je tenka, teda je to take makke a zle to drzi na opierke. Na 3 foto to vidno kde to dzrim medzi prstami, aky je rozdiel medzi spodkom a vrchom :angry:
13. okt 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je foto aky je to rozdiel.
13. okt 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, neviete mi prosím poradiť, či pasuje poťah a strieška jané nomad na konštrukciu jané slalom pro? dakujem
31. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebovala by som radu- kde by som vedela zohnat len krytku na koliesko, tu ciernu stredovu z plastu?Zlomila sa mi a potrebovala by som ju , aby sa ku lozisku nedostala spina...dakujem za rady :wink:
5. nov 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mamči :slight_smile: prosím, potřebuji radu. můžete mi některá prosím nafotit, jak máte přichycený nánožník ke kočárku? Mám jané nomad 2007, (stříška s igelitem- celý pruh) a ten nánožník mi přijde, že je nějaký krátký a na malou fouká, takže ji musím vždy pořádně ještě zachumlat do deky až k nosu :grinning: , nahoře jsem si myslela, jak je ten lem, že to půjde ohrnout jakoby nahoru, ale je to na pevno přišité. :confounded:
Děkuji moc.
18. nov 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pane bože ludia poradte,ako dam do slalomu fusak Jane, ako ho tam dam hore,kde je ta cast ktora sa akoby preklopy na operadlo
21. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, je tu někdo, kdo má NÁNOŽNÍK kolekce 2007? Je tak blbě řešený, nebo na to nemůžu přijít? Připadá mi krátký nahoře, nelze zvednout ten rantl. Což u modelu 08,09 jde!!!
Díky! :wink:
30. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky nemate niektora na predaj tasku na kocik a slnecnik vo farbe Air ? :slight_smile:
18. mar 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete aký fusak nemusí byť originál sa mi bude hodiť do Nomádu?:slight_smile:
)
24. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, chcem sa poradit, slalom je 3kolesovy, co mi nevyhovuje, lebo mame dost schodov do domu.. tak ma zaujal nomad, ale, nezacnu tie kolesa hrkotat?prosim odpiste mi,dakujem :slight_smile:
5. jún 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok