• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jane Slalom alebo Jane Nomad?

5. júna 2012 
Niekde som videla link na opravu brzdy na nomad. Skús popozerať témy na MK -jané,nomad....
2. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanalv.....choď na sportovný kočík jané nomad ( 3.str na Mk - výbava), na 6. strane www.janecz.cz/ servisni-informace
2. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,dakujem
2. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkasop: s brzdou problémy nemám. A jak je to velký okýnko v zadu na boudičce, tak malej občas tudma na mě nakukuje a děláme s polu kravinky. Když byl v korbičce a byl čelem ke mně, tak jsem v tom stejně neshledávala žádnou výhodu. Když brečel, tak se stejně nedal utišit tím, že by na mě koukal. A pokud budeš mít takové dítko jako já co v kočárku jezdí zásadně na bříšku, tak právě oceníš obrácený směr sporťáku :wink:
2. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer, máte někdo Jané nomad air a jaké máte zkušenosti???je vhodný do terénu??? děkujiiiii :slight_smile:
2. mar 2010 o 23:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, s kamarádkou vybíráme kočárek na její první mimi. Zatím slyšela samou chválu na značků Jané, tak je skoro rozhodlá do některého z nich jít. Jen by ale potřebovala vědět pár zásadních informací, které nikde nemůžeme dohledat.
Je nějaký z těchto kočárků houpací?
Dá se nasadit sporťák u všech kočárků proti směru jízdy? A je možné sporťák polohovat až do úplného lehu?
10. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Houpací moc tedy nejsou, ale pokud si to miminko nenaučí, tak mu to chybět nebude, ono s ním v břichu taky nikdo nemlátí ze strany na stranu :slight_smile:
Polohování jde téměř do úplného lehu, taky čekám na novou kolekci, kde by to mělo jít úplně nejvíce a podle toho se rozhodnu. Otočeně lze vozit jen modely 2010, které u nás budou až koncem března.
10. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě jsem se chtěla zeptat na lůžko Jané Capazo Active. Máte ho někdo? Jak je to s tím převážením v autě? Je to vůbec v ČR legální? Nahrazuje potom autosedačku stejně jako např. Römer Baby-Safe Sleeper?
10. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacko, děkuju. Jak to tak vidím, tak ještě taky vydržíme do konce toho března, i když tím nehoupáním si to teda dost naklonily...
10. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, zajímalo by mě, pro nejde nomad do uplného sedu. děkuji jana :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete,či potah športoveho z Nomada pasuje na Slalom?
11. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eatygrenee proč? no to by zaujímalo aj mna :grinning:
11. máj 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem,či sa rozlučit s 3kombinaciu nomada,ani neviem čo zato pýtat -stalo ma to kedysi cez 30tisic :rolling_eyes: , ale potrebujem niečo s otočnou ručkou ,neviem čo,ale niečo čo sa vyrovna nomadovi ,alebo predat vaniču a sadačku a kupiť Slalom -aj ked nebude otočna ručka,aspon bude vytužena trojkolka :confounded:
11. máj 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, neviete mi poradit......

zhanam nanoznik na nomad/jane 2009, najlepsie vo farbe utopia a nemozem ho nikde zohnat..... :confounded: :confounded: :confounded: a zima coskoro za dverami. :confounded:

20. aug 2011 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky mate niekto fusak Jane original? Mam jane nomad, ale vobec neviem ako sa montuje. Prosim vedela by ste niektora to nafotit a vlozit sem. Dakujem Vam velmi pekne za ochotu a pomoc.

Ja mam tento Amazon farbu 2009
7. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou, je tu niekto kto mi poradi ??? pasuje potah z Jane slalom na konštrukciu Nomada ?
9. okt 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion mas nafotene? ak hej,daj fotky,ja zatial maturujem s nanožnikom :grinning:
9. okt 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby,ja by som už do slalomu nešla !!! nomad bol naj,až na tu rapkajucu brzdu
9. okt 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka mam ho zalozeny ale je to take podla mna nedkonale, nafotim zajtra a vlozim. A nanoznik mam tiez ale ten sa lepse pripne.

A s tou brzdou som hore pisala. Mne nepada, ale straaasne tazko ide dole aj hore :slight_smile: Musim silou skoro az kopnut aby sa akoze ,,zapla,, :slight_smile:
9. okt 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka skus na MMB cesky napisat pani co sije potahy na slalom nomad...ale podla mna nepasuje :frowning2: kukni sem

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=817464
9. okt 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka vkladam foto ako vyzera fusak v kociku. Je to nejake neforemne nepaci sa mi. Na to ako som z nomadu nadsena tak system pripevnenia je onicom :frowning2: :frowning2:
10. okt 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najprv som to len polozila na opierku a prelozila do zadu akoze to ,,vrecko,,. A druhy sposob vid foto som akoby natiahla tu cast na gumicku cez opierku, ale je to otras. Ak to tak ma byt tak nevydarene od Jane :angry: :angry:
10. okt 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion ms na spodku fusaku aj pasiky na suchy zips ?
10. okt 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ano mam, to sa prevlecie cez tie otvory co sa pripina dieta okolo bokov, vsak? Ale aj tak je to onicom :angry:
10. okt 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ten nanoznik sa ti podarilo namontovat? :slight_smile:
10. okt 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion hej,iba takymi hrubymi pasikami o bok konštrukcie, take gumky čo tam su neviem načo su
10. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka myslis po bokoch co ich je tam viac? To ked dietatko odkryjes tak si to pripnes. Myslim ten horny kryt aby drzal odkryty. KUk na foto
10. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion ja pišem nanožnik :grinning:
10. okt 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka ja mam aj nanoznik kuk sem :grinning:
10. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok